Cuponline käyttää evästeitä parantaakseen käyttäjän kokemusta.
Lue lisää
Riga Cup 2017 U-14 Division I & II
EITC Tournaments
,
Jääkiekko
Riga - Latvia
Riga - Latvia
Jääkiekko
21 - 23 apr 2017
U-14
Etusivu
Info
Uutiset
Sääntöjä
Kenttiä
Luokkia / Ryhmiä
Signup form
Joukkueita
Otteluita
Taulukot
Tilastoja
Galleria
Language
Swedish (svenska)
Finnish (suomi)
Danish (danske)
Norwegian (norsk)
English
Czech (čeština)
Latvian (Latvijā)
Russian (русский)
About languages
UITHOF Cup
Riga Cup 2017 U-10 & U-11
Riga Cup 2017 U-14 Division I & II
Riga Cup 2017 U-13 & U-15
Riga Cup 2017 U-16 & U-18
Riga Cup 2017 U-12
Eitech cup
Riga Cup 2016 U-10 & U-11
Riga Cup 2016 U-14 Division I & II
Riga Cup 2016 U-16 & U-18
Riga Cup 2016 U-12
Riga Cup 2016 U-13 & U-15
Riga Cup 2015 U-10 & U-11
Riga Cup 2015 U-14 Division I & II
Riga Cup 2015 U-16 & U-18
Riga Cup 2015 U-13 & U-15
Riga Cup 2015 U-12
RIGA CUP 2014 U-10 & U-11
RIGA CUP 2014 U-13 & U-15
RIGA CUP 2014 U-16
RIGA CUP 2014 U-14 & U-18
RIGA CUP 2014 U-12
RIGA CUP 2013 U-10 & U-11
RIGA CUP 2013 U-16
RIGA CUP 2013 U-14
RIGA CUP 2013 U-12 & U-18
RIGA CUP 2013 U-13 & U-15
Riga Cup 2012 U-10 (-02)
Riga Cup 2012 U-18 (-94)
Riga Cup 2012 U-11 (-01)
Riga Cup 2012 U-14 (-98)
Riga Cup 2012 U-16 (-96)
Riga Cup 2012 U-13 (-99)
Riga Cup 2012 U-15 (-97)
Riga Cup 2012 U-12 (-00)
WOLVES CUP
Admin
Anna palautetta
Ilmoita bugeista
Cuponline requires Javascript to function properly. Please check your browsers info-pages for information on how to enable javascript.
Ottelu #134
sunnuntai 23 huhtikuuta 10.15
Vikings vs Silver Sharks
Volvo Arena B
Volvo Arena B
Vikings
Vikings
2
-
4
(0-0, 1-1, 1-2)
Silver Sharks
Silver Sharks
Luokka: U-14I, Kenttä:
Volvo Arena B,
Laukaukset: 0 - 0 semi final, Tuomarit: Adrian Nielsen, Edvards Briedis, Dace Laipa
Live Popup
http://www.cuponline.se/gameView.aspx?cupid=20428&gameid=217236&lc=fi
Lopeta
J. Huzevka
N. Kristensen
39:03
2
- 4
O. OLEG /12
36:46
ROUGH
2 min
M. ALEKSEI /17
M. VIACHESLAV
34:57
1 -
4
D. TIMOFEI /25
I. SEMEN
32:11
1 -
3
D. TIMOFEI /25
32:11
1 -
2
D. TIMOFEI /25
30:00
ROUGH
2 min
F. Nordberg
30:00
ROUGH
2 min
Period 3
I. SEMEN
B. MAXIMILIAN /7
29:22
1 -
1
V. Bergqvist
24:37
CROSS
2 min
E. ARTEM
23:33
ELBOW
2 min
B. MAXIMILIAN /7
21:54
HI-ST
2 min
J. Larsson
20:49
1
- 0
Period 2
M. Almquist
12:26
SLASH
2 min
M. ALEKSEI /17
09:12
HI-ST
2 min
Aloita
Cuponline-Partner
Annons
Cuponline-Partner
Ad