Cuponline käyttää evästeitä parantaakseen käyttäjän kokemusta.
Lue lisää
Riga Cup 2017 U-14 Division I & II
EITC Tournaments
,
Jääkiekko
Riga - Latvia
Riga - Latvia
Jääkiekko
21 - 23 apr 2017
U-14
Etusivu
Info
Uutiset
Sääntöjä
Kenttiä
Luokkia / Ryhmiä
Joukkueita
Otteluita
Taulukot
Tilastoja
Galleria
Language
Swedish (svenska)
Finnish (suomi)
Danish (danske)
Norwegian (norsk)
English
Czech (čeština)
Latvian (Latvijā)
Russian (русский)
About languages
UITHOF Cup
Riga Cup 2017 U-10 & U-11
Riga Cup 2017 U-14 Division I & II
Riga Cup 2017 U-13 & U-15
Riga Cup 2017 U-16 & U-18
Riga Cup 2017 U-12
Eitech cup
Riga Cup 2016 U-10 & U-11
Riga Cup 2016 U-14 Division I & II
Riga Cup 2016 U-16 & U-18
Riga Cup 2016 U-12
Riga Cup 2016 U-13 & U-15
Riga Cup 2015 U-10 & U-11
Riga Cup 2015 U-14 Division I & II
Riga Cup 2015 U-16 & U-18
Riga Cup 2015 U-13 & U-15
Riga Cup 2015 U-12
RIGA CUP 2014 U-10 & U-11
RIGA CUP 2014 U-13 & U-15
RIGA CUP 2014 U-16
RIGA CUP 2014 U-14 & U-18
RIGA CUP 2014 U-12
RIGA CUP 2013 U-10 & U-11
RIGA CUP 2013 U-16
RIGA CUP 2013 U-14
RIGA CUP 2013 U-12 & U-18
RIGA CUP 2013 U-13 & U-15
Riga Cup 2012 U-10 (-02)
Riga Cup 2012 U-18 (-94)
Riga Cup 2012 U-11 (-01)
Riga Cup 2012 U-14 (-98)
Riga Cup 2012 U-16 (-96)
Riga Cup 2012 U-13 (-99)
Riga Cup 2012 U-15 (-97)
Riga Cup 2012 U-12 (-00)
WOLVES CUP
Admin
Anna palautetta
Ilmoita bugeista
Cuponline requires Javascript to function properly. Please check your browsers info-pages for information on how to enable javascript.
Ottelu #109
lauantai 22 huhtikuuta 19.15
Silver Sharks vs Pardaugava03
Volvo Arena B
Volvo Arena B
Silver Sharks
Silver Sharks
6
-
2
Pardaugava03
Pardaugava03
Luokka: U-14I, Ryhmä:
U-14IG,
Kenttä:
Volvo Arena B,
Laukaukset: 0 - 0 Tuomarit: Ričards Briedis, Janis Pastars, Raivis Laipa
Live Popup
http://www.cuponline.se/gameView.aspx?cupid=20428&gameid=217218&lc=fi
Lopeta
R. Vagals
44:42
ROUGH
2 min
D. TIMOFEI /25
44:08
6
- 2
I. NIKITA /3
43:00
TRIP
2 min
D. Steoanovs
42:36
HO-ST
2 min
M. VIACHESLAV
M. ALEKSEI /17
39:06
5
- 2
O. OLEG /12
30:33
ROUGH
2 min
Period 3
A. Ostankovics
28:33
ROUGH
2 min
O. OLEG /12
28:33
TRIP
2 min
G. ALEXANDER /5
22:14
4
- 2
G. ALEXANDER /5
19:04
3
- 2
M. VIACHESLAV
M. ALEKSEI /17
18:29
2
- 2
Period 2
V. Velss
R. Karklins
14:04
1 -
2
A. Avotins
A. Ostankovics
05:39
1 -
1
I. NIKITA /3
02:40
1
- 0
Aloita
Cuponline-Partner
Annons
Cuponline-Partner
Ad