Cuponline käyttää evästeitä parantaakseen käyttäjän kokemusta.
Lue lisää
Riga Cup 2017 U-16 & U-18
EITC Tournaments
,
Jääkiekko
Riga - Latvia
Riga - Latvia
Jääkiekko
7 - 9 apr 2017
U-16 & U-18
Etusivu
Info
Uutiset
Sääntöjä
Kenttiä
Luokkia / Ryhmiä
Signup form
Joukkueita
Otteluita
Taulukot
Tilastoja
Galleria
Language
Swedish (svenska)
Finnish (suomi)
Danish (danske)
Norwegian (norsk)
English
Czech (čeština)
Latvian (Latvijā)
Russian (русский)
About languages
UITHOF Cup
Riga Cup 2017 U-10 & U-11
Riga Cup 2017 U-14 Division I & II
Riga Cup 2017 U-13 & U-15
Riga Cup 2017 U-16 & U-18
Riga Cup 2017 U-12
Eitech cup
Riga Cup 2016 U-10 & U-11
Riga Cup 2016 U-14 Division I & II
Riga Cup 2016 U-16 & U-18
Riga Cup 2016 U-12
Riga Cup 2016 U-13 & U-15
Riga Cup 2015 U-10 & U-11
Riga Cup 2015 U-14 Division I & II
Riga Cup 2015 U-16 & U-18
Riga Cup 2015 U-13 & U-15
Riga Cup 2015 U-12
RIGA CUP 2014 U-10 & U-11
RIGA CUP 2014 U-13 & U-15
RIGA CUP 2014 U-16
RIGA CUP 2014 U-14 & U-18
RIGA CUP 2014 U-12
RIGA CUP 2013 U-10 & U-11
RIGA CUP 2013 U-16
RIGA CUP 2013 U-14
RIGA CUP 2013 U-12 & U-18
RIGA CUP 2013 U-13 & U-15
Riga Cup 2012 U-10 (-02)
Riga Cup 2012 U-18 (-94)
Riga Cup 2012 U-11 (-01)
Riga Cup 2012 U-14 (-98)
Riga Cup 2012 U-16 (-96)
Riga Cup 2012 U-13 (-99)
Riga Cup 2012 U-15 (-97)
Riga Cup 2012 U-12 (-00)
WOLVES CUP
Admin
Anna palautetta
Ilmoita bugeista
Cuponline requires Javascript to function properly. Please check your browsers info-pages for information on how to enable javascript.
Ottelu #90
sunnuntai 09 huhtikuuta 10.15
Lund Giants/Patern I.K. vs Sollentuna H.C.
Volvo Arena B
Volvo Arena B
Lund Giants/Patern I.K.
Lund Giants/Patern I.K.
0
-
3
Sollentuna H.C.
Sollentuna H.C.
Luokka: U-16, Ryhmä:
16D,
Kenttä:
Volvo Arena B,
Laukaukset: 0 - 0 Tuomarit: Juris Balodis, Dzmitry, Agnese Karklina
Live Popup
http://www.cuponline.se/gameView.aspx?cupid=20426&gameid=217403&lc=fi
Lopeta
T. Eriksson
M. Malmgren
J. Nilsson
40:01
0 -
3
M. Shastan
38:06
ROUGH
2 min
B. Kararic
38:06
ROUGH
2 min
A. Lantz
A. Wedberg
38:06
0 -
2
J. Magnusson
36:56
SLASH
2 min
J. Magnusson
30:40
TRIP
2 min
Period 3
A. Wedberg
29:49
UN-SP
10 min
A. Lantz
29:49
HOLD
2 min
W. Asplund
21:34
TRIP
2 min
J. Magnusson
19:37
HOLD
2 min
S. Larsson Riis
18:09
TRIP
2 min
L. Nilsson
18:09
ROUGH
2 min
Period 2
M. Andreasson
11:01
TRIP
2 min
C. Eklund
08:54
HI-ST
2 min
M. Malmgren
A. Lantz
C. Beckman
05:56
0 -
1
C. Beckman
02:00
HO-ST
2 min
Aloita
Cuponline-Partner
Annons
Cuponline-Partner
Ad