Cuponline käyttää evästeitä parantaakseen käyttäjän kokemusta.
Lue lisää
Riga Cup 2017 U-16 & U-18
EITC Tournaments
,
Jääkiekko
Riga - Latvia
Riga - Latvia
Jääkiekko
7 - 9 apr 2017
U-16 & U-18
Etusivu
Info
Uutiset
Sääntöjä
Kenttiä
Luokkia / Ryhmiä
Joukkueita
Otteluita
Taulukot
Tilastoja
Galleria
Language
Swedish (svenska)
Finnish (suomi)
Danish (danske)
Norwegian (norsk)
English
Czech (čeština)
Latvian (Latvijā)
Russian (русский)
About languages
UITHOF Cup
Riga Cup 2017 U-10 & U-11
Riga Cup 2017 U-14 Division I & II
Riga Cup 2017 U-13 & U-15
Riga Cup 2017 U-16 & U-18
Riga Cup 2017 U-12
Eitech cup
Riga Cup 2016 U-10 & U-11
Riga Cup 2016 U-14 Division I & II
Riga Cup 2016 U-16 & U-18
Riga Cup 2016 U-12
Riga Cup 2016 U-13 & U-15
Riga Cup 2015 U-10 & U-11
Riga Cup 2015 U-14 Division I & II
Riga Cup 2015 U-16 & U-18
Riga Cup 2015 U-13 & U-15
Riga Cup 2015 U-12
RIGA CUP 2014 U-10 & U-11
RIGA CUP 2014 U-13 & U-15
RIGA CUP 2014 U-16
RIGA CUP 2014 U-14 & U-18
RIGA CUP 2014 U-12
RIGA CUP 2013 U-10 & U-11
RIGA CUP 2013 U-16
RIGA CUP 2013 U-14
RIGA CUP 2013 U-12 & U-18
RIGA CUP 2013 U-13 & U-15
Riga Cup 2012 U-10 (-02)
Riga Cup 2012 U-18 (-94)
Riga Cup 2012 U-11 (-01)
Riga Cup 2012 U-14 (-98)
Riga Cup 2012 U-16 (-96)
Riga Cup 2012 U-13 (-99)
Riga Cup 2012 U-15 (-97)
Riga Cup 2012 U-12 (-00)
WOLVES CUP
Admin
Anna palautetta
Ilmoita bugeista
Cuponline requires Javascript to function properly. Please check your browsers info-pages for information on how to enable javascript.
CupOnline - Gratis Cup
Ottelu #49
lauantai 08 huhtikuuta 09.00
HPK vs Dinamo Minsk99
Volvo Arena B
Volvo Arena B
HPK
HPK
0
-
5
(0-3,0-1,0-1)
Dinamo Minsk99
Dinamo Minsk99
Luokka: U-18, Ryhmä:
18A,
Kenttä:
Volvo Arena B,
Laukaukset: 0 - 0 Tuomarit: Aschwin, Juris Laicans, Alina Tentere
Live Popup
http://www.cuponline.se/gameView.aspx?cupid=20426&gameID=217301&lc=fi
Lopeta
S. ALIAKSEI
45:00
GA-MI
20 min
S. Laakso
45:00
GA-MI
20 min
K. ANDREI
45:00
GA-MI
20 min
S. ALIAKSEI
43:15
ROUGH
5 min
S. Laakso
43:15
ROUGH
5 min
K. ANDREI
43:01
ROUGH
5 min
L. Impola
43:01
MATCH
25 min
N. ARTSEM
40:45
ROUGH
2 min
V. Nurmi
40:45
ROUGH
2 min
J. Konttila
38:05
ROUGH
2 min
A. SIARHEI
S. ALIAKSEI
K. GENADZY
38:05
0 -
5
P. MIKITA
36:30
ROUGH
2 min
J. Konttila
36:30
CROSS
2 min
Z. MIKITA
30:00
TRIP
2 min
Period 3
N. Auriola
28:23
BOARD
2 min
A. MAKSIM
22:19
HOOK
2 min
J. Järvenpää
22:19
HO-ST
2 min
A. SIARHEI
A. MAKSIM
20:42
0 -
4
Period 2
V. Nurmi
11:23
TRIP
2 min
I. Joensuu
06:48
TRIP
2 min
K. MATSVEI
N. ARTSEM
P. MIKITA
05:36
0 -
3
A. SIARHEI
S. ALIAKSEI
03:27
0 -
2
K. MATSVEI
N. ARTSEM
01:35
0 -
1
Aloita
Cuponline-Partner
Annons
Cuponline - Partner
Ad