Cuponline käyttää evästeitä parantaakseen käyttäjän kokemusta.
Lue lisää
RIGA CUP 2013 U-13 & U-15
EITC Tournaments
,
Jääkiekko
Riga - Latvia
Riga - Latvia
Jääkiekko
29 mar - 1 apr 2013
U-13 & U-15
Etusivu
Info
Uutiset
Sääntöjä
Kenttiä
Luokkia / Ryhmiä
Signup form
Joukkueita
Otteluita
Taulukot
Tilastoja
Galleria
Language
Swedish (svenska)
Finnish (suomi)
Danish (danske)
Norwegian (norsk)
English
Czech (čeština)
Latvian (Latvijā)
Russian (русский)
About languages
UITHOF Cup
Riga Cup 2017 U-10 & U-11
Riga Cup 2017 U-14 Division I & II
Riga Cup 2017 U-13 & U-15
Riga Cup 2017 U-16 & U-18
Riga Cup 2017 U-12
Eitech cup
Riga Cup 2016 U-10 & U-11
Riga Cup 2016 U-14 Division I & II
Riga Cup 2016 U-16 & U-18
Riga Cup 2016 U-12
Riga Cup 2016 U-13 & U-15
Riga Cup 2015 U-10 & U-11
Riga Cup 2015 U-14 Division I & II
Riga Cup 2015 U-16 & U-18
Riga Cup 2015 U-13 & U-15
Riga Cup 2015 U-12
RIGA CUP 2014 U-10 & U-11
RIGA CUP 2014 U-13 & U-15
RIGA CUP 2014 U-16
RIGA CUP 2014 U-14 & U-18
RIGA CUP 2014 U-12
RIGA CUP 2013 U-10 & U-11
RIGA CUP 2013 U-16
RIGA CUP 2013 U-14
RIGA CUP 2013 U-12 & U-18
RIGA CUP 2013 U-13 & U-15
Riga Cup 2012 U-10 (-02)
Riga Cup 2012 U-18 (-94)
Riga Cup 2012 U-11 (-01)
Riga Cup 2012 U-14 (-98)
Riga Cup 2012 U-16 (-96)
Riga Cup 2012 U-13 (-99)
Riga Cup 2012 U-15 (-97)
Riga Cup 2012 U-12 (-00)
WOLVES CUP
Admin
Anna palautetta
Ilmoita bugeista
Cuponline requires Javascript to function properly. Please check your browsers info-pages for information on how to enable javascript.
Ottelu #109
sunnuntai 31 maaliskuuta 10.45
Lokomotiv98 SPB vs Silver Lions
Volvo Arena A
Volvo Arena A
Lokomotiv98 SPB
Lokomotiv98 SPB
0
-
5
Silver Lions
Silver Lions
Luokka: U-15, Ryhmä:
U-15E,
Kenttä:
Volvo Arena A,
Laukaukset: 0 - 0 49, Tuomarit: Andris Dzenis, Olegs Kokins
Live Popup
http://www.cuponline.se/gameView.aspx?cupid=1891&gameid=79177&lc=fi
Lopeta
I. Sokolov
S. Veremei
44:47
4
- 2
S. Veremei
37:17
TRIP
2 min
V. Slavkin
33:23
IL-EQ
2 min
S. Veremei
32:11
HOOK
2 min
Period 3
S. Veremei
I. Sokolov
27:55
3
- 2
M. Zaytsev
27:39
UN-SP
10 min
M. Abramov
26:54
SLASH
2 min
M. Zaytsev
25:39
CHE-B
2 min
A. Lazovik
I. Kliachin
A. Altebarmakian "C"
23:54
2 -
2
B. Stepan
M. Abramov
23:00
2 -
1
V. Zavizhskiy
K. Vilenskiy
20:21
2
- 0
A. Aleksandr
18:39
SLASH
2 min
V. Zavizhskiy
17:54
HOOK
2 min
M. Zaytsev
V. Zavizhskiy
A. Galkin
16:06
1
- 0
Period 2
D. Sinenko
08:08
TRIP
2 min
A. Lazovik
05:49
DELAY
2 min
A. Altebarmakian "C"
03:47
SLASH
2 min
M. Zaytsev
00:44
BOARD
2 min
Aloita
Cuponline-Partner
Annons
Cuponline-Partner
Ad