Cuponline käyttää evästeitä parantaakseen käyttäjän kokemusta.
Lue lisää
RIGA CUP 2013 U-13 & U-15
EITC Tournaments
,
Jääkiekko
Riga - Latvia
Riga - Latvia
Jääkiekko
29 mar - 1 apr 2013
U-13 & U-15
Etusivu
Info
Uutiset
Sääntöjä
Kenttiä
Luokkia / Ryhmiä
Signup form
Joukkueita
Otteluita
Taulukot
Tilastoja
Galleria
Language
Swedish (svenska)
Finnish (suomi)
Danish (danske)
Norwegian (norsk)
English
Czech (čeština)
Latvian (Latvijā)
Russian (русский)
About languages
UITHOF Cup
Riga Cup 2017 U-10 & U-11
Riga Cup 2017 U-14 Division I & II
Riga Cup 2017 U-13 & U-15
Riga Cup 2017 U-16 & U-18
Riga Cup 2017 U-12
Eitech cup
Riga Cup 2016 U-10 & U-11
Riga Cup 2016 U-14 Division I & II
Riga Cup 2016 U-16 & U-18
Riga Cup 2016 U-12
Riga Cup 2016 U-13 & U-15
Riga Cup 2015 U-10 & U-11
Riga Cup 2015 U-14 Division I & II
Riga Cup 2015 U-16 & U-18
Riga Cup 2015 U-13 & U-15
Riga Cup 2015 U-12
RIGA CUP 2014 U-10 & U-11
RIGA CUP 2014 U-13 & U-15
RIGA CUP 2014 U-16
RIGA CUP 2014 U-14 & U-18
RIGA CUP 2014 U-12
RIGA CUP 2013 U-10 & U-11
RIGA CUP 2013 U-16
RIGA CUP 2013 U-14
RIGA CUP 2013 U-12 & U-18
RIGA CUP 2013 U-13 & U-15
Riga Cup 2012 U-10 (-02)
Riga Cup 2012 U-18 (-94)
Riga Cup 2012 U-11 (-01)
Riga Cup 2012 U-14 (-98)
Riga Cup 2012 U-16 (-96)
Riga Cup 2012 U-13 (-99)
Riga Cup 2012 U-15 (-97)
Riga Cup 2012 U-12 (-00)
WOLVES CUP
Admin
Anna palautetta
Ilmoita bugeista
Cuponline requires Javascript to function properly. Please check your browsers info-pages for information on how to enable javascript.
Ottelu #77
lauantai 30 maaliskuuta 15.45
Atlant HC vs H.K. Bulldogs
Volvo Arena A
Volvo Arena A
Atlant HC
Atlant HC
12
-
0
H.K. Bulldogs
H.K. Bulldogs
Luokka: U-15, Ryhmä:
U-15A,
Kenttä:
Volvo Arena A,
Laukaukset: 0 - 0 37, Tuomarit: Andris Dzenis, Aleksandrs Kalinins
Live Popup
http://www.cuponline.se/gameView.aspx?cupid=1891&gameid=77799&lc=fi
Lopeta
I. Kosorenkov
M. Uskov
R. Kolesov
44:59
12
- 0
D. Filimonov
A. Ivanov
44:46
11
- 0
K. Nagovitsin
43:44
TRIP
2 min
I. Kosorenkov
M. Uskov
R. Kolesov
42:38
10
- 0
M. Uskov
38:36
HI-ST
2 min
I. Vitashenkov
37:52
TRIP
2 min
M. Cherkasov
I. Geraskin
N. Sokolov
36:05
9
- 0
N. Petrov
35:39
CHARG
2 min
I. Kosorenkov
M. Uskov
R. Kolesov
30:29
8
- 0
Period 3
M. Uskov
R. Kolesov
27:52
7
- 0
I. Kosorenkov
P. Eliseev
22:24
6
- 0
A. Ivanov
D. Filimonov
Y. Kuzmichev
17:30
5
- 0
Period 2
R. Kolesov
I. Kosorenkov
M. Uskov
11:48
4
- 0
I. Vitashenkov
11:22
TRIP
2 min
I. Pushkin
10:40
HI-ST
2 min
A. Nazarevich
N. Sokolov
09:25
3
- 0
D. Shustov
Y. Kuzmichev
E. Kovalenko
06:44
2
- 0
A. Ivanov
M. Bulimov
06:06
1
- 0
N. Petrov
00:46
TRIP
2 min
Aloita
Cuponline-Partner
Annons
Cuponline-Partner
Ad