Cuponline använder cookies
Läs mer
Team Sportia Cup
Örebro Hockey Ungdom
,
Ishockey
Örebro Trängens IP hall A och B
Örebro Trängens IP hall A och B
Ishockey
3 apr 2016
2003
Start
Information
Nyheter
Regler
Arenor
Klasser / Grupper
Lag
Matcher
Tabeller
Statistik
Language
Swedish (svenska)
Finnish (suomi)
Danish (danske)
Norwegian (norsk)
English
Czech (čeština)
Latvian (Latvijā)
Russian (русский)
About languages
Lets go by bus
Intersport Cup
Aspen Partner Cup
NollNitton Frakt Trophy
Örebro Girl's Trophy
Lets go by bus
Gustavsvik Trophy
Intersport Cup
Aspen partner Cup
Stena recycling cup för FLICKOR
INTERSPORT CUP U12 2022
Stena Recycling minicup U11 2022
Picked Last Trophy
Let´s Go By Bus Trophy 2020
INTERSPORT Cup 2020
U11 Cup 2020
Flickcupen 2020
Let´s Go By Bus Trophy
Team Sportia Cup
Örebro Hockey Ungdom
Flickcupen
U12 Cup
Suez Cupen 2018
Team Sportia Cup
U9 Cup
U10 Cup
Let´s Go By Bus Trophy
IP Cupen / IP Poolspelet
Tjejcupen Örebro
Behrn hotell cup
Team Sportia Cup
Jimmy´s Diner Cup
Gustavsviks Cupen
ÖHU CUPEN-17
Behrn Hotell cup
Team Sportia Cup
Golvcenter cup
Örebro Hockey Ungdom J18 cup
Behrn hotell cup
GolvCenter cup
Team Sportia Cup
Örebro Hockey Ungdom U11 cup
NEH Sports Hockey Cup
Behrn Hotell Cup 2014
Team Sportia Cup Örebro
U12 GolvCenter Cup
U10 Cup ÖHU
Ullmax U11 Cup ÖHU
Eagle Sports Cup
Behrn Hotell Cup
Holgers Cup
Leffes Cup
Golvcenter Cup
Admin
Ge feedback
Rapportera bugg
Cuponline requires Javascript to function properly. Please check your browsers info-pages for information on how to enable javascript.
Match #3
söndag 03 april 09:05
Örebro Hockey Ungdom SYD vs Sala Hockey
Trängens IP Hall A
Trängens IP Hall A
ÖHU SYD
Örebro Hockey Ungdom SYD
9
-
1
(3-0, 6-1)
SHK
Sala Hockey
Klass: U13, Grupp:
B,
Arena:
Trängens IP Hall A,
Skott: 31 - 8 (14-5, 17-3)
Live-fönster
http://www.cuponline.se/gameView.aspx?cupid=16782&gameID=185384
Slut
19 J. Jonsson
28 K. Eklund
14:58
9
- 1
9 A. Davidsson
15 J. Ohlson
14:16
8
- 1
14 M. Westling
8 G. Pettersson Askling
4 M. Broberg
12:40
7
- 1
8 G. Pettersson Askling
14 M. Westling
10:00
6
- 1
28 K. Eklund
19 J. Jonsson
26 B. Buster Björn
08:33
5
- 1
F. Lyckman 17
07:52
4 -
1
19 J. Jonsson
6 A. Björn
02:16
4
- 0
Period 2
9 A. Davidsson
10:20
3
- 0
35 R. Damström
09:59
TRIP
1 min
8 G. Pettersson Askling
14 M. Westling
06:30
2
- 0
8 G. Pettersson Askling
02:12
1
- 0
00:00
Huvuddomare: Linus Fahlander Linjedomare: Niklas Backau, Casper Helge
Start
Cuponline-Partner
Annons
Cuponline-Partner
Ad