Cuponline käyttää evästeitä parantaakseen käyttäjän kokemusta.
Lue lisää
Tommy Sjödin Cup U-15 (-98)
Valbo HC
,
Jääkiekko
NickBack Arena Valbo 8 km från Gävlecentrum
NickBack Arena Valbo 8 km från Gävlecentrum
Jääkiekko
22 - 23 sep 2012
U-15 (-98)
Etusivu
Info
Uutiset
Sääntöjä
Kenttiä
Luokkia / Ryhmiä
Signup form
Joukkueita
Otteluita
Taulukot
Tilastoja
Galleria
Language
Swedish (svenska)
Finnish (suomi)
Danish (danske)
Norwegian (norsk)
English
Czech (čeština)
Latvian (Latvijā)
Russian (русский)
About languages
Nicklas Bäckström Cup U12
Nicklas Bäckström Cup U11
Nicklas Bäckström Cup U13
Nicklas Bäckström Cup U13
Nicklas Bäckström Cup U14
Nicklas Bäckström Cup U16
Nicklas Bäckström Cup U15
Nicklas Bäckström Cup U12
Nicklas Bäckström Cup U10
Nicklas Bäckström Cup U11
Nicklas Bäckström Cup U12
Nicklas Bäckström Cup U14
Nicklas Bäckström Cup U16
Nicklas Bäckström Cup U15
Nicklas Bäckström Cup U10
Nicklas Bäckström Cup U12
Nicklas Bäckström Cup U11
Nicklas Bäckström Cup U13
Nicklas Bäckström Cup U14
Nicklas Bäckström Cup U16
Nicklas Bäckström Cup U15
Nicklas Bäckström cup U10
Nicklas Bäckström cup U11
Nicklas Bäckström cup U12
Nicklas Bäckström cup U13
Nicklas Bäckström cup U14
Nicklas Bäckström cup U16
Nicklas Bäckström cup U15
Niklas Bäckström cup U13
Niklas Bäckström cup U10
Niklas Bäckström cup U11
Nicklas Bäckström Cup U12
Niklas Bäckström Cup U14
Niklas Bäckström cup U16
Niklas Bäckström cup U15
Nicklas Bäckström Cup U10
Nicklas Bäckström Cup U11
Nicklas Bäckström Cup U12
Nicklas Bäckström Cup U13
Nicklas Bäckström Cup U14
Nicklas Bäckström Cup U16
Nicklas Bäckström Cup U15
Nicklas Bäckström Cup U10
Nicklas Bäckström Cup U11
Nicklas Bäckström Cup U12
Nicklas Bäckström Cup U13
Nicklas Bäckström Cup U14
Nicklas Bäckström Cup U16
Nicklas Bäckström Cup U15
Eling Bygg Cup U16
Nicklas Bäckström Cup U10
Nicklas Bäckström Cup U11
Nicklas Bäckström Cup U12
Nicklas Bäckström Cup U13
Nicklas Bäckström Cup U14
Nicklas Bäckström Cup U15
Nicklas Bäckström Cup U16
Nicklas Bäckström Cup 2016 för U-10
Nicklas Bäckström Cup 2016 för U-11
Nicklas Bäckström Cup 2016 för U-12
Nicklas Bäckström Cup 2016 för U-13
Nicklas Bäckström Cup 2016 för U-14
Nicklas Bäckström Cup 2016 för U-15
Nicklas Bäckström Cup 2016 för U-16
Sjödin Cup 2015 för U-10 (-06)
Sjödin Cup 2015 för U-11 (-05)
Sjödin Cup 2015 för U-12 (-04)
Sjödin Cup 2015 för U-13 (-03)
Sjödin Cup 2015 för U-14 (-02)
Sjödin Cup 2015 för U-15 (-01)
Sjödin Cup 2015 för U-16 (-00)
Intersport Cup
Intersport Cup
Tommy Sjödin Cup 2014 för U-10 (-05)
Tommy Sjödin Cup 2014 för U-11 (-04)
Tommy Sjödin Cup 2014 för U-12 (-03)
Tommy Sjödin Cup 2014 för U-13 (-02)
Tommy Sjödin Cup 2014 för U-14 (-01)
Tommy Sjödin Cup 2014 för U-15 (-00)
Tommy Sjödin Cup 2014 för U-16 (-99)
Tommy Sjödin Cup
Tommy Sjödin Cup U-10 (-04)
Tommy Sjödin Cup U-11 (-03)
Tommy Sjödin Cup U-12 (-02)
Tommy Sjödin Cup U-13 (-01)
Tommy Sjödin Cup U-14 (-00)
Tommy Sjödin Cup U-15 (-99)
Tommy Sjödin Cup U-16 (-98)
Tommy Sjödin Cup U-10 (-03)
Tommy Sjödin Cup U-11 (-02)
Tommy Sjödin Cup U-11 (-02)
Tommy Sjödin Cup U-12 (-01)
Tommy Sjödin Cup U-15 (-98)
Tommy Sjödin Cup U-14 (-99)
Tommy Sjödin Cup U-13 (-00)
Tommy Sjödin Cup U-16 (-97)
Tommy Sjödin Cup J-18 (-95)
Tommy Sjödin Cup U-14
Tommy Sjödin Cup U-10
Tommy Sjödin Cup U-11
Tommy Sjödin Cup U-12
Tommy Sjödin Cup U-13
Admin
Anna palautetta
Ilmoita bugeista
Cuponline requires Javascript to function properly. Please check your browsers info-pages for information on how to enable javascript.
Ottelu #17
sunnuntai 23 syyskuuta 14.10
Brynäs IF vs Segeltorp IF
NickBack Arena(Nicklas Bäckström Arena)
NickBack Arena(Nicklas Bäckström Arena)
Brynäs
Brynäs IF
2
-
7
(0-2.2-5)
Segeltorp
Segeltorp IF
Luokka: U-15, Kenttä:
NickBack Arena(Nicklas Bäckström Arena),
Laukaukset: 17 - 21 (5-10, 12-11) Tuomarit: Pontus Littmar, Oskar Blomgren, Victor Överbring
Live Popup
http://www.cuponline.se/gameView.aspx?cupid=1547&gameid=60834&lc=fi
Lopeta
A. Shaw
19:47
CROSS
2 min
T. Wahlström
F. Tjernberg
18:30
2 -
7
P. Andersson
17:54
2
- 6
T. Wahlström
17:40
1 -
6
F. Tjernberg
A. Lysenko
15:45
1 -
5
T. Wahlström
13:16
1 -
4
K. Kut
09:07
SLASH
2 min
K. Kut
09:07
GA-MI
10 min
T. Wahlström
R. Pettersson-Altstrand
06:46
1 -
3
J. Svensson
J. Hansson
01:06
1
- 2
F. Gustavsson
00:30
CROSS
2 min
Period 2
T. Wahlström
T. Pettersson
10:07
0 -
2
T. Pettersson
07:45
SLASH
2 min
F. Tjernberg
01:10
0 -
1
Aloita
Cuponline-Partner
Annons
Cuponline-Partner
Ad