Cuponline käyttää evästeitä parantaakseen käyttäjän kokemusta.
Lue lisää
Riga Cup 2016 U-14 Division I & II
EITC Tournaments
,
Jääkiekko
Riga - Latvia
Riga - Latvia
Jääkiekko
15 - 17 apr 2016
U-14
Etusivu
Info
Uutiset
Sääntöjä
Kenttiä
Luokkia / Ryhmiä
Signup form
Joukkueita
Otteluita
Taulukot
Tilastoja
Galleria
Language
Swedish (svenska)
Finnish (suomi)
Danish (danske)
Norwegian (norsk)
English
Czech (čeština)
Latvian (Latvijā)
Russian (русский)
About languages
UITHOF Cup
Riga Cup 2017 U-10 & U-11
Riga Cup 2017 U-14 Division I & II
Riga Cup 2017 U-13 & U-15
Riga Cup 2017 U-16 & U-18
Riga Cup 2017 U-12
Eitech cup
Riga Cup 2016 U-10 & U-11
Riga Cup 2016 U-14 Division I & II
Riga Cup 2016 U-16 & U-18
Riga Cup 2016 U-12
Riga Cup 2016 U-13 & U-15
Riga Cup 2015 U-10 & U-11
Riga Cup 2015 U-14 Division I & II
Riga Cup 2015 U-16 & U-18
Riga Cup 2015 U-13 & U-15
Riga Cup 2015 U-12
RIGA CUP 2014 U-10 & U-11
RIGA CUP 2014 U-13 & U-15
RIGA CUP 2014 U-16
RIGA CUP 2014 U-14 & U-18
RIGA CUP 2014 U-12
RIGA CUP 2013 U-10 & U-11
RIGA CUP 2013 U-16
RIGA CUP 2013 U-14
RIGA CUP 2013 U-12 & U-18
RIGA CUP 2013 U-13 & U-15
Riga Cup 2012 U-10 (-02)
Riga Cup 2012 U-18 (-94)
Riga Cup 2012 U-11 (-01)
Riga Cup 2012 U-14 (-98)
Riga Cup 2012 U-16 (-96)
Riga Cup 2012 U-13 (-99)
Riga Cup 2012 U-15 (-97)
Riga Cup 2012 U-12 (-00)
WOLVES CUP
Admin
Anna palautetta
Ilmoita bugeista
Cuponline requires Javascript to function properly. Please check your browsers info-pages for information on how to enable javascript.
Ottelu #119
sunnuntai 17 huhtikuuta 11.45
Latvian Select02 vs ISKRA
Volvo Arena B
Volvo Arena B
Latvian Select02
Latvian Select02
3
-
1
(0-1, 2-0, 1-0)
ISKRA
ISKRA
Luokka: U-14 Div. I, Kenttä:
Volvo Arena B,
Laukaukset: 0 - 0 70, Tuomarit: Kaspars Vitkovskis, Vadims Adonevs, Dace Laipa
Live Popup
http://www.cuponline.se/gameView.aspx?cupid=14269&gameid=187361&lc=fi
Lopeta
43:00
Timeout
B. Ralfs
41:57
INTRF
2 min
B. Harijs
39:28
BOARD
2 min
B. Richards
37:52
TRIP
2 min
Z. Daniels
36:05
CHARG
2 min
L. Oskars
K. Karlis
34:34
3
- 1
K. DENIS
30:00
KNEE
2 min
Period 3
A. Raivis
25:20
CROSS
2 min
M. Oto
23:34
TRIP
2 min
M. Kristers
21:35
2
- 1
S. Nikita
V. Raimonds
18:46
1
- 1
Period 2
13:35
TOO-M
2 min
K. DENIS
11:48
TRIP
2 min
Z. ARTEM
06:28
TRIP
2 min
K. IVAN
06:28
HOOK
2 min
T. ALEKSANDR
S. VSEVOLOD
04:34
0 -
1
B. Richards
03:15
INTRF
2 min
Aloita
Cuponline-Partner
Annons
Cuponline-Partner
Ad