Cuponline käyttää evästeitä parantaakseen käyttäjän kokemusta.
Lue lisää
Riga Cup 2016 U-10 & U-11
EITC Tournaments
,
Jääkiekko
Riga - Latvia
Riga - Latvia
Jääkiekko
22 - 24 apr 2016
U-10 & U-11
Etusivu
Info
Uutiset
Sääntöjä
Kenttiä
Luokkia / Ryhmiä
Signup form
Joukkueita
Otteluita
Taulukot
Tilastoja
Galleria
Language
Swedish (svenska)
Finnish (suomi)
Danish (danske)
Norwegian (norsk)
English
Czech (čeština)
Latvian (Latvijā)
Russian (русский)
About languages
UITHOF Cup
Riga Cup 2017 U-10 & U-11
Riga Cup 2017 U-14 Division I & II
Riga Cup 2017 U-13 & U-15
Riga Cup 2017 U-16 & U-18
Riga Cup 2017 U-12
Eitech cup
Riga Cup 2016 U-10 & U-11
Riga Cup 2016 U-14 Division I & II
Riga Cup 2016 U-16 & U-18
Riga Cup 2016 U-12
Riga Cup 2016 U-13 & U-15
Riga Cup 2015 U-10 & U-11
Riga Cup 2015 U-14 Division I & II
Riga Cup 2015 U-16 & U-18
Riga Cup 2015 U-13 & U-15
Riga Cup 2015 U-12
RIGA CUP 2014 U-10 & U-11
RIGA CUP 2014 U-13 & U-15
RIGA CUP 2014 U-16
RIGA CUP 2014 U-14 & U-18
RIGA CUP 2014 U-12
RIGA CUP 2013 U-10 & U-11
RIGA CUP 2013 U-16
RIGA CUP 2013 U-14
RIGA CUP 2013 U-12 & U-18
RIGA CUP 2013 U-13 & U-15
Riga Cup 2012 U-10 (-02)
Riga Cup 2012 U-18 (-94)
Riga Cup 2012 U-11 (-01)
Riga Cup 2012 U-14 (-98)
Riga Cup 2012 U-16 (-96)
Riga Cup 2012 U-13 (-99)
Riga Cup 2012 U-15 (-97)
Riga Cup 2012 U-12 (-00)
WOLVES CUP
Admin
Anna palautetta
Ilmoita bugeista
Cuponline requires Javascript to function properly. Please check your browsers info-pages for information on how to enable javascript.
Ottelu #23
perjantai 22 huhtikuuta 11.15
Spartak Syktyvkar vs Jokers Academy
PSL Arena
PSL Arena
Spartak Syktyvkar
Spartak Syktyvkar
4
-
3
Jokers Academy
Jokers Academy
Luokka: U-11, Ryhmä:
U-11F,
Kenttä:
PSL Arena,
Laukaukset: 0 - 0 14, Tuomarit: Ainars Bitens, Arvids Irbe, Jevgenijs Fila
Live Popup
http://www.cuponline.se/gameView.aspx?cupid=14265&gameid=187387&lc=fi
Lopeta
K. Andrej
43:59
4 -
3
40:06
Timeout
S. Arseniy
P. Egor
39:30
4
- 2
S. Arseniy
L. Grigorii
39:10
3
- 2
37:42
Timeout
L. Grigorii
P. Egor
35:49
2
- 2
B. Gleb
34:32
BOARD
2 min
Period 3
27:17
TOO-M
2 min
25:27
TOO-M
2 min
J. Adam
19:46
1 -
2
Period 2
S. Arseniy
14:26
BOARD
2 min
K. Alexey
06:42
INTRF
2 min
J. Adam
04:59
1 -
1
L. Grigorii
B. Gleb
03:00
1
- 0
Aloita
Cuponline-Partner
Annons
Cuponline-Partner
Ad