Cuponline käyttää evästeitä parantaakseen käyttäjän kokemusta.
Lue lisää
World Selects Invitational Boys 96
World Selects Invitational
,
Jääkiekko
Maine, USA
Maine, USA
Jääkiekko
10 - 15 apr 2012
U16 (-96)
Etusivu
Info
Uutiset
Sääntöjä
Kenttiä
Luokkia / Ryhmiä
Signup form
Joukkueita
Otteluita
Taulukot
Tilastoja
Language
Swedish (svenska)
Finnish (suomi)
Danish (danske)
Norwegian (norsk)
English
Czech (čeština)
Latvian (Latvijā)
Russian (русский)
About languages
World Selects Invitational Boys U12 (-01)
World Selects Invitational Boys 99 - 2013
World Selects Invitational Girls U14
World Selects Invitational Girls U17
World Selects Invitational Girls U21
World Selects Invitational Boys 00
World Selects Invitational Boys 97
World Selects Invitational Girls U14
World Selects Invitational Boys 99
World Selects Invitational Boys 98
World Selects Invitational Boys 96
Admin
Anna palautetta
Ilmoita bugeista
Cuponline requires Javascript to function properly. Please check your browsers info-pages for information on how to enable javascript.
Ottelu #27
perjantai 13 huhtikuuta 19.30
Belle Tire vs AK Bars
MHG Arena
MHG Arena
Belle T
Belle Tire
6
-
5
AK Bars
AK Bars
Luokka: Elite 96 Born, Ryhmä:
Boys 96,
Kenttä:
MHG Arena,
Laukaukset: 0 - 0 Tuomarit: Janda Lukas, Nick Gordon
Live Popup
http://www.cuponline.se/gameView.aspx?cupid=1413&gameID=53341&lc=fi
Lopeta
M. Rasberg
23:04
ROUGH
2 min
T. Pietrowski
22:35
CHE-H
2 min
A. Gvozdetskiy
22:04
FISTI
20 min
T. Pietrowski
Z. Goodrich
17:38
6
- 5
V. Osipov
16:15
SLASH
2 min
E. Nasybullin
12:18
ROUGH
2 min
M. Rasberg
C. Hoffman
09:35
5
- 5
A. Derzaev
09:19
ROUGH
2 min
G. Helmuth
C. Hoffman
S. Brennan
08:26
4
- 5
R. Fazleev
E. Svechnikov
06:07
3 -
5
G. Helmuth
B. Brown
04:39
3
- 4
E. Nasybullin
02:09
UN-SP
2 min
M. Rasberg
02:09
UN-SP
2 min
S. Brennan
00:00
2
- 4
Period 2
M. Lazarev
A. Rasulov
20:47
1 -
4
E. Svechnikov
20:34
ELBOW
2 min
T. Pietrowski
G. Jenkins
S. Brennan
18:54
1
- 3
M. Lazarev
16:30
FISTI
10 min
S. Brennan
16:30
FISTI
10 min
R. Shamilov
09:19
UN-SP
2 min
K. Connor
09:19
UN-SP
2 min
E. Svechnikov
V. Osipov
09:03
0 -
3
A. Derzaev
07:43
ROUGH
5 min
J. Gardner
07:34
HOOK
2 min
M. Rasberg
06:36
HOOK
2 min
S. Podlesniy
K. Bokov
M. Marin
05:39
0 -
2
T. Pietrowski
03:38
CROSS
2 min
R. Fazleev
E. Nasybullin
M. Marin
02:43
0 -
1
Aloita
Cuponline-Partner
Annons
Cuponline-Partner
Ad