Cuponline använder cookies
Läs mer
Zäta Cup 2012
Timrå IK
,
Ishockey
Timrå
Timrå
Ishockey
23 - 25 mar 2012
U10 Pojkar & flickor födda 2002 och senare.
Start
Information
Nyheter
Regler
Arenor
Klasser / Grupper
Lag
Matcher
Tabeller
Galleri
Language
Swedish (svenska)
Finnish (suomi)
Danish (danske)
Norwegian (norsk)
English
Czech (čeština)
Latvian (Latvijā)
Russian (русский)
About languages
Teamsters Cup 2024 U12
Zäta Cup 2024 U10
Anton Lander Cup 2023 U12
Lillstrimma Cup 2023 U13
Zäta Cup 2023 U10
Lillstrimma Cup 2023 U13
Teamsters Cup 2023 U12
Anton Lander Cup 2022 U12
Zäta Cup 2022 U10
Lillstrimma Cup 2022 U13
Teamsters Cup 2022 U12
Lillstrimma Cup 2021 (U14)
Teamsters Cup 2021 U12
Anton Lander Cup 2021
Zäta Cup 2021
Lillstrimma Cup 2020
Anton Lander Cup 2020 - U11
Zäta Cup 2020
Lillstrimma Cup 2020
Teamsters Cup 2020
Anton Lander Cup 2019
Zäta Cup 2019
Lillstrimma Cup 2019
Teamsters Cup 2019
Zäta Cup 2018
Lillstrimma Cup 2018
Teamsters Cup 2018
Anton Lander Cup 2018
Zäta Cup 2017
Lillstrimma Cup 2017
Koneo Cup 2017
Anton Lander Cup 2017
Zäta Cup 2016
Lillstrimma Cup 2016
Koneo Cup 2016
Anton Lander Cup 2016
Zäta Cup 2015
Lillstrimma Cup 2015
Konica Minolta | Koneo Cup fd. Red Eagle Cup
Anton Lander Cup 2015
Zäta Cup 2014
Lillstrimma Cup 2014
Red Eagles Cup 2014
Anton Lander Cup 2013
Zäta Cup 2013
Lillstrimma Cup 2013
Red Eagles Cup 2013
Anton Lander Cup
Zäta Cup 2012
Lillstrimma Cup 2012
Red Eagle Cup 2012
Drömcupen 2012
Zäta Cup 2011
Lillstrimmacup 2011
Red Eagle Cup 2011
Drömcupen 2011
Zäta Cup 2010
Lillstrimma Cup 2010
Red Eagles Cup 2010
Drömcupen 2010
Zäta Cup 2009
Drömcupen
Red Eagles Cup 2009
Lillstrimma Cup 2009
Zäta Cup 2008
Red Eagle Cup 2008
Lillstrimma Cup 2008
Drömcupen 2007
Zäta Cup 2007
Admin
Ge feedback
Rapportera bugg
Cuponline requires Javascript to function properly. Please check your browsers info-pages for information on how to enable javascript.
Sponsor
AB Karl Hedin
Match #17
lördag 24 mars 18:00
Mora IK vs Huddinge IK
E.ON Arena
E.ON Arena
Mora
Mora IK
7
-
9
(4-5,11-16)
Huddinge
Huddinge IK
Klass: U10, Grupp:
U10,
Arena:
E.ON Arena,
Skott: 15 - 21 (4-5,3-4) Domare: Rasmus Lundström
Live-fönster
http://www.cuponline.se/gameView.aspx?cupid=1000&gameid=52871&lc=sv
Slut
F. Cederbrant
19:07
TRIP
1 min
P. Molin-Björk
18:56
CHARG
1 min
J. Nordqvist
18:40
HOOK
1 min
J. Ytterberg-Johansson
P. Molin-Björk
18:15
7 -
9
R. Nilsson Andrén
17:40
7
- 8
A. Sjöberg
16:17
TRIP
1 min
L. Wahlman
13:30
ROUGH
1 min
A. Jones
I. Garfvé
12:50
6
- 8
A. Jones
06:51
5
- 8
O. Hjortenbo
06:04
TRIP
1 min
J. Ytterberg-Johansson
K. Björlingsson
05:19
4 -
8
J. Nordqvist
04:37
TRIP
1 min
M. Rakell
O. Ståhl
03:43
4 -
7
E. Ahrenbrandt
01:53
TRIP
1 min
P. Molin-Björk
O. Ståhl
00:44
4 -
6
Period 2
I. Garfvé
A. Maklin Svensson
19:18
4
- 5
A. Maklin Svensson
19:14
3
- 5
J. Diberius
18:47
2 -
5
F. Cederbrant
16:09
2 -
4
P. Molin-Björk
F. Cederbrant
11:47
2 -
3
J. Nordqvist
11:27
TRIP
1 min
L. Wahlman
J. Diberius
04:51
2 -
2
A. Jones
04:30
TRIP
1 min
O. Ståhl
03:41
2 -
1
I. Birkeholm
03:14
2
- 0
P. Molin-Björk
03:00
TRIP
1 min
I. Garfvé
00:55
1
- 0
Start
Städ & Förvaltning AB
Cuponline-Partner
Annons
Cuponline-Partner
Ad