Cuponline käyttää evästeitä parantaakseen käyttäjän kokemusta.
Lue lisää
Riga Hockey Cup 2019
Riga Cup Events SIA
,
Jääkiekko
Riga
Riga
Jääkiekko
29 mar - 28 apr 2019
1999-2009
Etusivu
Info
Uutiset
Sääntöjä
Kenttiä
Luokkia / Ryhmiä
Signup form
Joukkueita
Otteluita
Taulukot
Tilastoja
Language
Swedish (svenska)
Finnish (suomi)
Danish (danske)
Norwegian (norsk)
English
Czech (čeština)
Latvian (Latvijā)
Russian (русский)
About languages
Riga Hockey Cup 2024
Riga Hockey Cup 2023
Riga Hockey Cup 2021
Riga Hockey Cup 2019
Riga Hockey Cup 2018
Admin
Anna palautetta
Ilmoita bugeista
Cuponline requires Javascript to function properly. Please check your browsers info-pages for information on how to enable javascript.
Sijoittuminen
Otteluita
Valitse
Luokka
U-10
U-11
U-12 AA
U-12 AAA
U-13
U-14 AA
U-14 AAA
U-15
U-16
U-20
Sijoittuminen U-10
1
Sweden SHD 09
2
Slovak Vampires
3
HS Riga 2009 Gold
4
Gelezinis Vilkas
5
HC Vipers
6
Russian Fox Girls
7
Center
8
HK Venta 2002
9
HK Zibeni
10
HS Riga 2010 Gold
11
Pardaugava 09
12
Ogre Juniors
13
Team Hockey Talents - 2
14
Pardaugava 10
15
Liepaja 09
16
Dynamo Karelia
17
Hockey in heart
18
Tordon Black
19
HS Riga 2009 White
20
HK Shahter Soligorsk
21
Tordon Orange
22
Team Hockey Talents - 1
23
Sokil - Kyiv
24
HS Kurbads
25
SKA Silver lions 2010
26
Mogo
27
UK Team
28
Kiekko - Tiikerit 2009
29
Jelgavas Ledus Sporta skola
30
Pardaugava
31
HS Riga 2010 White
32
Marupe HS
Sijoittuminen U-11
1
Speed Hockey League
2
HK Zibeni 1
3
Czech Star Team
4
HS Riga
5
Viru Sputnik
6
Tordon Black
7
HC Vipers Red
8
Jokers Academy U11
9
Finland SHD 08
10
Sweden SHD 08
11
Future Star 08
12
PSK Narva 2008
13
AHW Sport Rebel
14
Pardaugava 08
15
Kryzhinka Kyiv
16
Jurmalas SS
17
Tordon Orange
18
BHC 37
19
Hunters HC
20
Gelezinis Vilkas U11
21
Jelgavas Ledus Sporta skola
22
Ogre Juniors
23
HK Shahter Soligorsk
24
Flempan Flyers
25
Fenix2008
26
Marupe HS/Zali
27
Dragons de Rouen
28
HK Zibeni 2
29
HS Kurbads
30
Pardaugava 09
31
Team Hockey Talents
32
Marupe HS/Balti
Sijoittuminen U-12 AA
1
HK Zibeni
2
HK Red Star 2007
3
HS Marupe
4
Diskos Yellow Stars
5
Mogo 07
6
Pardaugava 07
7
Diskos Red Stars
8
HS Kurbads
9
Wolf P07 Orange
10
Jurmalas SS
11
Jelgavas Ledus Sporta skola
12
Tukums
13
SC Minsk 2008
14
HS Riga
15
Wolf P07 Black
16
Blues White
Sijoittuminen U-12 AAA
1
North Sweden Hockey Academy
2
HK Dmitrov 2007
3
HK Neman 2007
4
Team 21
5
HK Himik Novopolotsk 2007
6
White Bears
7
Tordon Black
8
Amber Star
9
HS Riga 07
10
Tordon Orange
11
HS Riga 08
12
Kryzhinka Kyiv
13
HC Ocelari Trinec
14
Gelezinis Vilkas
15
Ogre Juniors
16
Dnepr 2007
17
SC Minsk
18
Future Stars
19
Jelgavas Ledus Sporta skola
20
Blues Blue
21
HC Lida 2007
22
Team Hockey Talents
23
Fenix Kaliningrad
24
Yantarnaya Zvezda
Sijoittuminen U-13
1
HS Riga
2
World Stars Academy
3
Pardaugava 06
4
Ogre Juniors
5
Sdusshor 2006
6
Jokerit - 2
7
HMS Slovakia 2006
8
Gelezinis Vilkas
9
Tordon Black
10
Tordon Orange
11
Team TRUE Sweden
12
HK Gladiators Trnava
13
Future Star
14
HS Riga 2007
15
Jokerit - 1
16
Pardaugava
17
Salute Germany Select
18
Geneve - Servette HC
19
HK Shahter Soligorsk
20
HCT Young Lions
21
CPH Panthers
22
Kremenchuk - 2006
23
HJK White
24
HK Broceni
25
Karhu - Kissat Bears
26
HJK Blue
27
Team Hockey Talents
28
Diskos D2 - 06 Yellow
29
Diskos D2 - 06 Red
30
Jelgavas Ledus Sporta skola
31
Valerenga IF
32
Karhu - Kissat Cats
Sijoittuminen U-14 AA
1
Tverichi - 2005
2
Tukums
3
UJK P05
4
KJT White
5
EVU White
6
Ski Ishockey
7
North Select
8
Sdushor Minsk
9
HS Riga
10
Kiekko - Tiikerit 2005
11
Nivala Cowboys
12
HC Panter
13
Titaanit P05
14
TPS
15
JyKi 2005
16
SaiPa
Sijoittuminen U-14 AAA
1
Tordon Orange
2
KJT Blue
3
North Select (AAA)
4
Helsinki HJK White
5
HS Riga 05
6
EVU Red
7
Tordon Black
8
HC Shahter Soligorsk
9
Zurich Select
10
Tappara Blue
11
Ogre Juniors
12
Ozolnieki Juniors
13
SaiPa
14
Tappara Black
15
Selection Switzerland NorthWest
16
HS Kurbads
17
Pardaugava 06
18
HS Riga 06
19
HC Neman
20
BTA/Saulys
21
Helsinki HJK Blue
22
Jelgavas Ledus Sporta skola
23
Buffaloes
24
Pardaugava 05
Sijoittuminen U-15
1
HS Riga
2
Soviet Wings
3
Tordon Black
4
Pardaugava 04
5
Team Hungary U15
6
Westcoast
7
Team Pelimatkat
8
Istrebiteli
9
Ozolnieki Juniors
10
EHC Kloten Young Flyers
11
TuTo2004
12
North Select
13
HC Zelenograd
14
HS Kurbads
15
HCT Young Lions
16
Gelezinis Vilkas
17
Furuset Hockey
18
Future Star World Select
19
Pirati 05
20
Team Hockey Talents
21
Jelgavas Ledus Sporta skola
22
Ahmat/Karpat Akatemia
23
Nivala Cowboys 2004
24
Pardaugava 05
Sijoittuminen U-16
1
Spartak Moscow
2
Baltie Vilki
3
HS Riga
4
IHS/Pardaugava
5
Almtuna IS U16
6
Jelgavas Ledus Sporta skola
7
Dinamo Saint Petersburg
8
Team Hockey Talents
9
Oliva
10
Tordon Black
11
SKA - Silver Lions 2003
12
Pirati
13
Karhu - Kissat
14
EVHS
15
IHS/Prizma
16
TPS
17
TuTo U16
17
TuTo U16
18
HK Kajakas
Sijoittuminen U-20
1
HS Riga 01
2
Ultramar
3
AKO/Marupe
4
BLLG
5
Dynamo St-Petersburg 2002
6
Volvo
7
Pardaugava
8
HS Riga 02
9
Zemgale RED
10
HC Vipers
11
Hunters
12
Zemgale WHITE
13
Prizma
14
Everest
15
Dutch Tigers
16
Select
Cuponline-Partner
Annons
Cuponline-Partner
Ad