Cuponline uses cookies to improve the user experience
Lasīt vairāk
AFTÉN BIL U11 CUP 2014
IFK Österåker Vikings Hockey
,
Hokejs
Åkersberga
Åkersberga
Hokejs
18 okt 2014
U 11
Start
Informācija
Jaunumi
Noteikumi
Arēnas
Vecuma grupas / Apakšgrupas
Komandas
Spēles
Tabulas
Statistika
Language
Swedish (svenska)
Finnish (suomi)
Danish (danske)
Norwegian (norsk)
English
Czech (čeština)
Latvian (Latvijā)
Russian (русский)
About languages
Österåker Hockey Cup U14
Österåker Hockey Cup U13
Österåker Påskcup U11
Stora COOP Cup
Österåker Lady Trophy Cup
Vikingapucken U15 Lätt/Medel
Österåker Invitational U14 2017
Fog & Byggtjänst Hockey Cup
Autonoma Hockey Games
ÖSTERÅKER HOCKEYCUP INSTÄLLD
Bergacupen
Roslagen Hockey Games
AFTÉN BIL U11 CUP 2014
AUTONOMA HOCKEY GAMES
Vikings Team 05 Cup - INSTÄLLD
Roslagen Ica Skånsta Hockey Games
Autonoma Hockey Games
Autonoma Hockey Games
Vikingacupen
Skärgårdscupen Österåker (U12)
Maratoncupen 2011
Skärgårdscupen Österåker (U11)
Golf & Event Cup 2010 Ett hockeymaraton!
Admin
Give feedback
Report bug
Cuponline requires Javascript to function properly. Please check your browsers info-pages for information on how to enable javascript.
HEDEMORA SK
HEDEMORA SK
http://www.cuponline.se/TeamView.aspx?cupid=8227&id=57719&lc=lv
Mājas lapa
Spēles
Statistika
Piederība vecuma grupai
U11
Piederība apakšgrupai
|
B1
Komandas krāsas
Mājnieku komanda
Vit
Viesu komanda
Röd
Komandas pārtsavis
Vārtsargi
#
Vārds (Nosaukums)
G
A
P
1
Emil Tägtlund
0
0
0
29
Ludvig Matsson
0
0
0
Spēlētājs
#
Vārds (Nosaukums)
G
A
P
2
Albin Engström
0
0
0
7
Timmy Gustafsson
0
2
2
9
Hannes Mårtensson
0
0
0
10
Melker Söderman
0
0
0
13
Malte Bröddén
0
0
0
14
Emil Lind
0
0
0
15
Hampus Eck
2
0
2
20
Oscar Andersson
0
1
1
22
Erik Ivarsson
1
0
1
23
David Melin
3
0
3
24
Denniz Rimmenwall
0
1
1
25
Gustav Jönsson
0
0
0
27
Jesper Lamppu
0
0
0
28
Johannes Berg
1
0
1
30
Sigge Knutas Igelström
1
1
2
Coaches/Leaders
#
Vārds (Nosaukums)
G
A
P
Jerker Bröddén
Galvenais treneris
0
0
0
Per Lind
Trenera palīgs
0
0
0
Anders Igelström
Trenera palīgs
0
0
0
Kent Eck
Aprīkojuma menedžeris
0
0
0
Spēles
#
Laiks
Arēna
Mājnieku komanda
Viesu komanda
Rezultāts
18.10.2014
3
U11
B1
09:20
A-hallen
Kārta
2
tmp
HEDEMORA SK
SDE
HEDEMORA SK vs SDE
2
-
3
7
U11
B1
11:55
A-hallen
Kārta
4
tmp
HEDEMORA SK
JÄRFÄLLA HC
HEDEMORA SK vs JÄRFÄLLA HC
2
-
2
11
U11
B1
14:30
A-hallen
Kārta
6
tmp
NACKA HK
HEDEMORA SK
NACKA HK vs HEDEMORA SK
10
-
1
16
U11
17:15
B-hallen
Kārta
8
tmp
Solna HC
HEDEMORA SK
Solna HC vs HEDEMORA SK
3
-
3
Spēle notiek
Spēle nav sākusies
Spēles beigusies
Drukāt
Cuponline-Partner
Annons
Cuponline-Partner
Ad