Cuponline använder cookies
Läs mer
Paradiscupen 2015
Örnsköldsvik Innebandy
,
Innebandy
Örnsköldsvik
Örnsköldsvik
Innebandy
2 - 6 jan 2015
Pojkar & Flickor födda 1999-2006
Start
Information
Nyheter
Regler
Arenor
Klasser / Grupper
Lag
Matcher
Tabeller
Statistik
Language
Swedish (svenska)
Finnish (suomi)
Danish (danske)
Norwegian (norsk)
English
Czech (čeština)
Latvian (Latvijā)
Russian (русский)
About languages
Open Sky Floorball
Öviksserien
Öviksserien
Vårcupen
Paradiscupen
Paradiscupen 2018
Paradiscupen 2017
Paradiscupen 2016
Paradiscupen 2015
Paradiscupen 2014
Paradiscupen 2012/2013
Paradiscupen 2012
Paradiscupen 2011
Paradiscupen 2010
Paradiscupen 2009
Paradiscupen 2008
Paradiscupen 2007
Paradiscupen 2006
Paradiscupen 2005
Admin
Ge feedback
Rapportera bugg
Cuponline requires Javascript to function properly. Please check your browsers info-pages for information on how to enable javascript.
Örnsköldsvik IB
Örnsköldsvik IB
http://www.cuponline.se/TeamView.aspx?cupid=8125&id=54037
Hemsida
Matcher
Statistik
Tillhör klass
F02
Tillhör grupp
|
F02-B
Tröjfärger
Hemmalag
Röd
Bortalag
Placering
2
Lagdeltagare
Målvakter
#
Namn
M
A
P
0
Sara Wallberg
0
0
0
0
Anna Westman
0
0
0
84
Mimmi Hedberg
0
0
0
Spelare
#
Namn
M
A
P
3
Elin Blomqvist
1
1
2
6
Maja Mårtensson
1
1
2
7
Emelie Hållberg
0
0
0
9
Mikaela Edlund
0
0
0
11
Hanna Östman
0
0
0
21
Ida Strömberg
0
0
0
30
Frida Enström
0
0
0
32
Valenzia Igiraneza
1
1
2
35
Michelle Bäckman
1
1
2
38
Elin Magnusson
1
1
2
40
Julia Olsson
2
0
2
41
Hannah Gidlund
0
0
0
44
Maja Bodin
0
0
0
45
Manda Bengtsson
0
0
0
46
Malin Nordquist
2
0
2
47
Madeleine Johansson
1
1
2
59
Fanny Edblad
0
0
0
68
Elina Lindelöf
1
0
1
79
Stina Wallner
1
0
1
86
Ida Eriksson
0
0
0
87
Marielle Karlsson
1
2
3
90
Freja Vestberg
0
0
0
Ledare
#
Namn
M
A
P
Peter Strömberg
Huvudtränare
0
0
0
Patrik Gidlund
Huvudtränare
0
0
0
Fredric Mårtensson
Huvudtränare
0
0
0
Mathias Olsson
Huvudtränare
0
0
0
Jens Vestberg
Huvudtränare
0
0
0
Patrik Bengtsson
Huvudtränare
0
0
0
Matcher
#
Tid
Arena
Hemmalag
Bortalag
Resultat
2015-01-02
1601
F02
F02-B
12:15
Nola
tmp
Örnsköldsvik IB
IBK Härnösand
Örnsköldsvik IB vs IBK Härnösand
1
-
2
1607
F02
F02-B
20:00
Sport
tmp
Team Kalix Innebandy 02
Örnsköldsvik IB
Team Kalix Innebandy 02 vs Örnsköldsvik IB
2
-
0
2015-01-03
1614
F02
F02-B
11:30
Köpm.
tmp
Täfteå IK
Örnsköldsvik IB
Täfteå IK vs Örnsköldsvik IB
4
-
0
1616
Åttondelsfinal 1
F02
15:40
Skyttis
tmp
Röbäcks IF
Örnsköldsvik IB
Röbäcks IF vs Örnsköldsvik IB
0
-
5
1619
Kvartsfinal 1
F02
18:10
Skyttis
tmp
Sävar IBF
Örnsköldsvik IB
Sävar IBF vs Örnsköldsvik IB
3
-
4
2015-01-04
1625
Semifinal 1
F02
09:30
Högland
tmp
Örnsköldsvik IB
Gullänget-Kroksta IBS
Örnsköldsvik IB vs Gullänget-Kroksta IBS
2
-
0
1633
FINAL
F02
17:20
Skyttis
tmp
Örnsköldsvik IB
Team Kalix Innebandy 02
Örnsköldsvik IB vs Team Kalix Innebandy 02
1
-
2
Matchen pågår
Matchen ej påbörjad
Matchen slutförd
Utskrift
Cuponline-Partner
Annons
Cuponline-Partner
Ad