Cuponline uses cookies to improve the user experience
Lasīt vairāk
Lillstrimmacup 2011
Timrå IK
,
Hokejs
Timrå
Timrå
Hokejs
18-20 mars 2011
U13
Start
Informācija
Jaunumi
Noteikumi
Arēnas
Vecuma grupas / Apakšgrupas
Signup form
Komandas
Spēles
Tabulas
Statistika
Galerija
Language
Swedish (svenska)
Finnish (suomi)
Danish (danske)
Norwegian (norsk)
English
Czech (čeština)
Latvian (Latvijā)
Russian (русский)
About languages
Teamsters Cup 2024 U12
Zäta Cup 2024 U10
Anton Lander Cup 2023 U12
Lillstrimma Cup 2023 U13
Zäta Cup 2023 U10
Lillstrimma Cup 2023 U13
Teamsters Cup 2023 U12
Anton Lander Cup 2022 U12
Zäta Cup 2022 U10
Lillstrimma Cup 2022 U13
Teamsters Cup 2022 U12
Lillstrimma Cup 2021 (U14)
Teamsters Cup 2021 U12
Anton Lander Cup 2021
Zäta Cup 2021
Lillstrimma Cup 2020
Anton Lander Cup 2020 - U11
Zäta Cup 2020
Lillstrimma Cup 2020
Teamsters Cup 2020
Anton Lander Cup 2019
Zäta Cup 2019
Lillstrimma Cup 2019
Teamsters Cup 2019
Zäta Cup 2018
Lillstrimma Cup 2018
Teamsters Cup 2018
Anton Lander Cup 2018
Zäta Cup 2017
Lillstrimma Cup 2017
Koneo Cup 2017
Anton Lander Cup 2017
Zäta Cup 2016
Lillstrimma Cup 2016
Koneo Cup 2016
Anton Lander Cup 2016
Zäta Cup 2015
Lillstrimma Cup 2015
Konica Minolta | Koneo Cup fd. Red Eagle Cup
Anton Lander Cup 2015
Zäta Cup 2014
Lillstrimma Cup 2014
Red Eagles Cup 2014
Anton Lander Cup 2013
Zäta Cup 2013
Lillstrimma Cup 2013
Red Eagles Cup 2013
Anton Lander Cup
Zäta Cup 2012
Lillstrimma Cup 2012
Red Eagle Cup 2012
Drömcupen 2012
Zäta Cup 2011
Lillstrimmacup 2011
Red Eagle Cup 2011
Drömcupen 2011
Zäta Cup 2010
Lillstrimma Cup 2010
Red Eagles Cup 2010
Drömcupen 2010
Zäta Cup 2009
Drömcupen
Red Eagles Cup 2009
Lillstrimma Cup 2009
Zäta Cup 2008
Red Eagle Cup 2008
Lillstrimma Cup 2008
Drömcupen 2007
Zäta Cup 2007
Admin
Give feedback
Report bug
Cuponline requires Javascript to function properly. Please check your browsers info-pages for information on how to enable javascript.
Sponsors
ABB AB
Njurunda Sk
Njurunda Sk
http://www.cuponline.se/TeamView.aspx?cupid=752&id=9803&lc=lv
Mājas lapa
Spēles
Statistika
Piederība vecuma grupai
U13
Piederība apakšgrupai
|
U13
Komandas krāsas
Mājnieku komanda
Röd
Viesu komanda
Vit
Komandas pārtsavis
Vārtsargi
#
Vārds (Nosaukums)
G
A
P
1
Albin Staffansson
0
0
0
25
Olle Brusell Gabrielsson
0
0
0
Spēlētājs
#
Vārds (Nosaukums)
G
A
P
2
Rasmus Bredberg
0
1
1
3
Johan Åberg
0
0
0
4
Oscar Isoz
0
0
0
5
Lukas Söderberg
0
0
0
6
Harald Carlsvärd
2
0
2
8
Erik Nyqvist
1
1
2
9
Philip Holmvall
0
0
0
10
Emil Kolbäck
0
0
0
11
Edwin Dahlman
2
0
2
13
Philip Normelli
1
1
2
14
Erik Modin
0
2
2
15
Pontus Dillner
2
2
4
17
Melker Åhlund
0
0
0
20
Per Åberg
8
5
13
23
Willy Ericsson
5
5
10
24
William Persson
1
2
3
Coaches/Leaders
#
Vārds (Nosaukums)
G
A
P
Peter Normelli
Komandas vadītājs
0
0
0
Rolf Bredberg
Trenera palīgs
0
0
0
Lars Ericsson
Trenera palīgs
0
0
0
Morgan Nyqvist
Galvenais treneris
0
0
0
Henrik Isoz
Aprīkojuma menedžeris
0
0
0
Spēles
#
Tid
Arena
Hemmalag
Bortalag
Resultat
18.03.2011
1
U13
U13
12:00
A-hall
tmp
Timrå IK
Njurunda Sk
Timrå IK vs Njurunda Sk
4
-
0
5
U13
U13
16:00
B-hall
tmp
Mora/Orsa IK
Njurunda Sk
Mora/Orsa IK vs Njurunda Sk
2
-
2
19.03.2011
10
U13
U13
09:00
B-hall
tmp
Njurunda Sk
Haninge Hockey
Njurunda Sk vs Haninge Hockey
5
-
3
14
U13
U13
15:00
B-hall
tmp
Njurunda Sk
Bodens HF
Njurunda Sk vs Bodens HF
1
-
6
16
U13
U13
18:00
B-hall
tmp
Brooklyn Tigers
Njurunda Sk
Brooklyn Tigers vs Njurunda Sk
2
-
6
20.03.2011
20
U13
U13
08:00
B-hall
tmp
Njurunda Sk
Tegs SK
Njurunda Sk vs Tegs SK
6
-
4
23
U13
12:15
B-hall
tmp
Mora/Orsa IK
Njurunda Sk
Mora/Orsa IK vs Njurunda Sk
9
-
0
24
U13
15:00
B-hall
tmp
Njurunda Sk
Tegs SK
Njurunda Sk vs Tegs SK
2
-
5
Matchen pågår
Matchen ej påbörjad
Matchen slutförd
Drukāt
First Hotels
Cuponline-Partner
Annons
Cuponline-Partner
Ad