Cuponline käyttää evästeitä parantaakseen käyttäjän kokemusta.
Lue lisää
Zäta Cup 2015
Timrå IK
,
Jääkiekko
Timrå
Timrå
Jääkiekko
20 - 22 mar 2015
U10
Etusivu
Info
Uutiset
Sääntöjä
Kenttiä
Luokkia / Ryhmiä
Signup form
Joukkueita
Otteluita
Taulukot
Tilastoja
Language
Swedish (svenska)
Finnish (suomi)
Danish (danske)
Norwegian (norsk)
English
Czech (čeština)
Latvian (Latvijā)
Russian (русский)
About languages
Teamsters Cup 2024 U12
Zäta Cup 2024 U10
Anton Lander Cup 2023 U12
Lillstrimma Cup 2023 U13
Zäta Cup 2023 U10
Lillstrimma Cup 2023 U13
Teamsters Cup 2023 U12
Anton Lander Cup 2022 U12
Zäta Cup 2022 U10
Lillstrimma Cup 2022 U13
Teamsters Cup 2022 U12
Lillstrimma Cup 2021 (U14)
Teamsters Cup 2021 U12
Anton Lander Cup 2021
Zäta Cup 2021
Lillstrimma Cup 2020
Anton Lander Cup 2020 - U11
Zäta Cup 2020
Lillstrimma Cup 2020
Teamsters Cup 2020
Anton Lander Cup 2019
Zäta Cup 2019
Lillstrimma Cup 2019
Teamsters Cup 2019
Zäta Cup 2018
Lillstrimma Cup 2018
Teamsters Cup 2018
Anton Lander Cup 2018
Zäta Cup 2017
Lillstrimma Cup 2017
Koneo Cup 2017
Anton Lander Cup 2017
Zäta Cup 2016
Lillstrimma Cup 2016
Koneo Cup 2016
Anton Lander Cup 2016
Zäta Cup 2015
Lillstrimma Cup 2015
Konica Minolta | Koneo Cup fd. Red Eagle Cup
Anton Lander Cup 2015
Zäta Cup 2014
Lillstrimma Cup 2014
Red Eagles Cup 2014
Anton Lander Cup 2013
Zäta Cup 2013
Lillstrimma Cup 2013
Red Eagles Cup 2013
Anton Lander Cup
Zäta Cup 2012
Lillstrimma Cup 2012
Red Eagle Cup 2012
Drömcupen 2012
Zäta Cup 2011
Lillstrimmacup 2011
Red Eagle Cup 2011
Drömcupen 2011
Zäta Cup 2010
Lillstrimma Cup 2010
Red Eagles Cup 2010
Drömcupen 2010
Zäta Cup 2009
Drömcupen
Red Eagles Cup 2009
Lillstrimma Cup 2009
Zäta Cup 2008
Red Eagle Cup 2008
Lillstrimma Cup 2008
Drömcupen 2007
Zäta Cup 2007
Admin
Anna palautetta
Ilmoita bugeista
Cuponline requires Javascript to function properly. Please check your browsers info-pages for information on how to enable javascript.
Timrå IK
Timrå IK
http://www.cuponline.se/TeamView.aspx?cupid=7015&id=65471&lc=fi
Kotisivu
Otteluita
Tilastoja
Kuuluu luokkaan
U10
Kuuluu ryhmään
|
U10
Joukkueen värit
Kotijoukkue
Röd
Vierasjoukkue
Vit
Joukkueen jäsenet
Maalivahdit
#
Nimi
M
A
P
17
Brian Hälleberg
0
0
0
22
Albin Lidberg
2
0
2
Puolustaja
#
Nimi
M
A
P
11
Linus Carlsson
2
0
2
14
Leo Berglund
0
0
0
19
Lukas Kax
1
1
2
23
Eric Aspholm
0
1
1
26
Svante Josefsson
0
0
0
27
Adam Jansson-Söderberg
0
1
1
Hyökkääjä
#
Nimi
M
A
P
2
Kent Murray
0
1
1
7
Isak Rhodin-Jonsson
0
0
0
9
William Lindgren
3
1
4
10
Erik Wallsten
0
0
0
12
Ida Åkerlund
0
0
0
15
Sakarias Olsson
1
0
1
16
Litea Hälleberg
1
2
3
18
Liam Nordin
0
0
0
21
Jonathan Nilsson
0
0
0
25
Victor Larsson
0
0
0
Valmentaja
#
Nimi
M
A
P
Stefan Kax
Päävalmentaja
0
0
0
Jörgen Carlsson
Apuvalmentaja
0
0
0
Johan Hälleberg
Apuvalmentaja
0
0
0
Marie Nyström
Joukkueenjohtaja
0
0
0
Ulf Aspholm
Huoltaja
0
0
0
Henrik Söderberg
Huoltaja
0
0
0
Otteluita
#
Tid
Arena
Hemmalag
Bortalag
Resultat
20.3.2015
1
U10
U10
13:30
A
tmp
Timrå IK
Örnsköldsviks SK
Timrå IK vs Örnsköldsviks SK
0
-
8
4
U10
U10
18:00
B
tmp
Lidingö Vikings Hockey
Timrå IK
Lidingö Vikings Hockey vs Timrå IK
5
-
4
21.3.2015
9
U10
U10
09:30
A
tmp
Timrå IK
Modo
Timrå IK vs Modo
1
-
8
12
U10
U10
13:00
B
tmp
Spånga Hockey
Timrå IK
Spånga Hockey vs Timrå IK
4
-
3
15
U10
U10
16:00
A
tmp
Björklöven
Timrå IK
Björklöven vs Timrå IK
4
-
1
18
U10
U10
19:45
A
tmp
Täby Hockey
Timrå IK
Täby Hockey vs Timrå IK
10
-
1
Matchen pågår
Matchen ej påbörjad
Matchen slutförd
Tulosta
Cuponline-Partner
Annons
Cuponline-Partner
Ad