Cuponline uses cookies to improve the user experience
Les mer
Zäta Cup 2015
Timrå IK
,
Ishockey
Timrå
Timrå
Ishockey
20 - 22 mar 2015
U10
Start
Info
Nyheter
Regler
Haller
Klasser / Grupper
Signup form
Lag
Kamper
Tabeller
Statistikk
Language
Swedish (svenska)
Finnish (suomi)
Danish (danske)
Norwegian (norsk)
English
Czech (čeština)
Latvian (Latvijā)
Russian (русский)
About languages
Teamsters Cup 2024 U12
Zäta Cup 2024 U10
Anton Lander Cup 2023 U12
Lillstrimma Cup 2023 U13
Zäta Cup 2023 U10
Lillstrimma Cup 2023 U13
Teamsters Cup 2023 U12
Anton Lander Cup 2022 U12
Zäta Cup 2022 U10
Lillstrimma Cup 2022 U13
Teamsters Cup 2022 U12
Lillstrimma Cup 2021 (U14)
Teamsters Cup 2021 U12
Anton Lander Cup 2021
Zäta Cup 2021
Lillstrimma Cup 2020
Anton Lander Cup 2020 - U11
Zäta Cup 2020
Lillstrimma Cup 2020
Teamsters Cup 2020
Anton Lander Cup 2019
Zäta Cup 2019
Lillstrimma Cup 2019
Teamsters Cup 2019
Zäta Cup 2018
Lillstrimma Cup 2018
Teamsters Cup 2018
Anton Lander Cup 2018
Zäta Cup 2017
Lillstrimma Cup 2017
Koneo Cup 2017
Anton Lander Cup 2017
Zäta Cup 2016
Lillstrimma Cup 2016
Koneo Cup 2016
Anton Lander Cup 2016
Zäta Cup 2015
Lillstrimma Cup 2015
Konica Minolta | Koneo Cup fd. Red Eagle Cup
Anton Lander Cup 2015
Zäta Cup 2014
Lillstrimma Cup 2014
Red Eagles Cup 2014
Anton Lander Cup 2013
Zäta Cup 2013
Lillstrimma Cup 2013
Red Eagles Cup 2013
Anton Lander Cup
Zäta Cup 2012
Lillstrimma Cup 2012
Red Eagle Cup 2012
Drömcupen 2012
Zäta Cup 2011
Lillstrimmacup 2011
Red Eagle Cup 2011
Drömcupen 2011
Zäta Cup 2010
Lillstrimma Cup 2010
Red Eagles Cup 2010
Drömcupen 2010
Zäta Cup 2009
Drömcupen
Red Eagles Cup 2009
Lillstrimma Cup 2009
Zäta Cup 2008
Red Eagle Cup 2008
Lillstrimma Cup 2008
Drömcupen 2007
Zäta Cup 2007
Admin
Give feedback
Report bug
Cuponline requires Javascript to function properly. Please check your browsers info-pages for information on how to enable javascript.
Björklöven
Björklöven
http://www.cuponline.se/TeamView.aspx?cupid=7015&id=65467&lc=no
Hjemmeside
Kamper
Statistikk
Tilhører klasse
U10
Tilhører gruppe
|
U10
Draktfarger
Hjemmelag
Grön
Bortelag
Vit
Placing
4
Lagdeltagere
Målvakter
#
Navn
G
A
P
1
Melker Thelin
0
0
0
30
Wilhelm Palmgren-Viksten
0
2
2
Spillere
#
Navn
G
A
P
3
William Fossmo
0
0
0
4
Liam Lundén
1
0
1
5
Caspian Larsen
4
0
4
7
Filip Viklund
0
1
1
8
Herman Karlsson
0
0
0
9
Ludvig Granholm
5
2
7
11
Filip Lundqvist-Mårtensson
1
2
3
12
Rasmus Bergqvist
2
3
5
13
Felix Lundgren
9
6
15
14
Evin Andersson
6
1
7
15
John Konradsson
2
0
2
16
William Dahlberg
0
0
0
17
Kevin Rivera
0
0
0
18
Viggo Lundström
2
1
3
19
Melker Thelin
1
1
2
Coaches/Leaders
#
Navn
G
A
P
Thomas Thelin
Hovedtrener
0
0
0
Thomas Palmgren
Hovedtrener
0
0
0
Jens Andersson
Hovedtrener
0
0
0
Kristian Karlsson
Hovedtrener
0
0
0
Stefan Lundström
Hovedtrener
0
0
0
Ola Konradsson
Materialforvalter
0
0
0
Jörgen Granholm
Materialforvalter
0
0
0
Kamper
#
Tid
Hal
Hjemmehold
Udehold
Resultat
20.03.2015
2
U10
U10
15:00
B
tmp
Modo
Björklöven
Modo vs Björklöven
2
-
11
5
U10
U10
18:00
A
tmp
Björklöven
Örnsköldsviks SK
Björklöven vs Örnsköldsviks SK
0
-
1
21.03.2015
8
U10
U10
08:00
B
tmp
Björklöven
Spånga Hockey
Björklöven vs Spånga Hockey
4
-
4
11
U10
U10
11:00
B
tmp
Lidingö Vikings Hockey
Björklöven
Lidingö Vikings Hockey vs Björklöven
1
-
7
15
U10
U10
16:00
A
tmp
Björklöven
Timrå IK
Björklöven vs Timrå IK
4
-
1
22.03.2015
21
U10
U10
09:30
A
tmp
Björklöven
Täby Hockey
Björklöven vs Täby Hockey
3
-
5
22
Semifinal
U10
12:00
A
tmp
Täby Hockey
Björklöven
Täby Hockey vs Björklöven
6
-
3
24
Tredjeplats
U10
14:00
B
tmp
Björklöven
Örnsköldsviks SK
Björklöven vs Örnsköldsviks SK
1
-
3
Kampen igang
Kampen ikke startet
Kampen afsluttet
Utskrift
Cuponline-Partner
Annons
Cuponline-Partner
Ad