Cuponline uses cookies to improve the user experience
Les mer
Älta Tigers Cup
Älta IF
,
Ishockey
Stockholm
Stockholm
Ishockey
5 - 6 apr 2014
U10
Start
Info
Nyheter
Regler
Haller
Klasser / Grupper
Lag
Kamper
Tabeller
Statistikk
Language
Swedish (svenska)
Finnish (suomi)
Danish (danske)
Norwegian (norsk)
English
Czech (čeština)
Latvian (Latvijā)
Russian (русский)
About languages
Apotea Trophy - Älta Lady Tigers
Älta Tigers Cup U15
Cup Älta Tigers
Älta Tigers U9 Cup
Tigers cup U11
Älta Tigers Cup U14
Älta Tigers Cup
Älta Team 08 Trophy
Älta Tigers Cup U13
BAKs Vårcup
Älta Tigers Hockey Games
Älta Tigers 06 2020
Erik Olsson cup
Älta Team 08 Trophy
Älta Team 08 Trophy
Alfa hockey cup
Älta Team 08 Trophy
Älta Tigers Cup U10
Älta Tigers Cup 2019
SÄKRA CUP, U11
Alfa hockeycup
Älta Tigers Cup Team 05
Mäklarhuset Cup
Älta Cupen Team 04
Älta Tigers 06 Cup
Älta Tigers 09 Hockeyskoj
Höganäshuset Cup
Fiorista hockey cup
Älta Tigers 04 Cup
Älta Tigers 06 Cup
Mäklarhuset Hockey cup
Tigers Cup 2017
Hockeyskoj Älta Tigers U9
Älta Tigers 06 Cup
Älta Tigers Cup 04 2016
Älta Tigers Cup U11, 2016
Älta Tigers CUP U10 2015
Älta Tigers 06 Föreningsutbyte
Älta Tigers Cup
Älta Trophy 2014
Älta Tigers Cup
Tiger Trophy Cup II
Tiger Trophy Cup I
ICA NÄRA ÄLTA CUP
Älta Tiger Cup 2014
Älta Cup 2013
Älta Trophy 2013
Älta Tigers Cup
ICA NÄRA ÄLTA CUP
LUX STOCKHOLM CUP
ICA Nära Älta Cup 2012
Katako cup 2012
Sverigecupen 6 juni 2012
Mäklarhuset cup Fotboll P03 F03 2012
Mäklarhuset Älta Cup 2012
Tiger Trophy Cup
ICA NÄRA ÄLTA CUP
ICA Nära Älta Cup
Lux Stockholm Cup 2011 nov
SMQ-mästerskapet 2011
Mäklarhuset Älta Cup
Älta Tiger Cup 2011
ICA NÄRA ÄLTA CUP
Lux Stockholm Cup 2011 jan
ICA Nära Älta Cup
Höstcupen
Mäklarhuset Cup 2010
Sverigecupen 2010
Lux Stockholm Cup
Nyårscupen 2010
Admin
Give feedback
Report bug
Cuponline requires Javascript to function properly. Please check your browsers info-pages for information on how to enable javascript.
Nacka HK
Nacka HK
http://www.cuponline.se/TeamView.aspx?cupid=6733&id=49638&lc=no
Hjemmeside
Kamper
Statistikk
Tilhører klasse
U10 Lördag
Tilhører gruppe
|
Lördag B
Draktfarger
Hjemmelag
Svart
Bortelag
Vit
Placing
3
Lagdeltagere
Målvakter
#
Navn
G
A
P
16
Axel Andersson-Lingbert
0
0
0
19
Jonathan Brauer
0
0
0
Utespiller
#
Navn
G
A
P
2
Noah Zekkar
0
0
0
3
Harald Thafvelin
1
0
1
7
Elias Hjelm
0
0
0
8
Filip Åkerblom-Schelin
2
3
5
9
Melvin Lindkvist
2
1
3
10
Marcus Drewsen
0
0
0
11
Albin Stone
1
0
1
14
Samuel Möller
1
0
1
15
Gabriel Nyström
0
0
0
17
Viktor Sandwall-Borgar
0
0
0
18
Gustav Lindberg
0
0
0
21
Calle Fast
1
0
1
28
Albin Buredal
0
0
0
29
Albin Sundberg
0
1
1
Coaches/Leaders
#
Navn
G
A
P
Johan Nyström
Lagleder
0
0
0
Marcus Schelin
Hovedtrener
0
0
0
Åke Hjelm
Materialforvalter
0
0
0
Mattias Lindkvist
Ass. Trener
0
0
0
Kristian Lindberg
Materialforvalter
0
0
0
Kamper
#
Tid
Hal
Hjemmehold
Udehold
Resultat
05.04.2014
2
U10 Lördag
Lördag B
08:50
Ältahallen
tmp
Nacka HK
Tullinge TP Hockey
Nacka HK vs Tullinge TP Hockey
2
-
5
6
U10 Lördag
Lördag B
12:50
Ältahallen
tmp
Eskilstuna Linden Hockey
Nacka HK
Eskilstuna Linden Hockey vs Nacka HK
1
-
2
7
Semifinal 1
U10 Lördag
14:15
Ältahallen
tmp
Södertälje SK
Nacka HK
Södertälje SK vs Nacka HK
4
-
0
10
VM final
U10 Lördag
17:20
Ältahallen
tmp
Nacka HK
Älta IF
Nacka HK vs Älta IF
5
-
4
Kampen igang
Kampen ikke startet
Kampen afsluttet
Utskrift
Cuponline-Partner
Annons
Cuponline-Partner
Ad