Cuponline använder cookies
Läs mer
Stockmos cup
Skå IK & Bygdegård
,
Ishockey
Skå/Ekerö/Stockholm
Skå/Ekerö/Stockholm
Ishockey
28 - 29 sep 2013
U11 (-03)
Start
Information
Nyheter
Regler
Arenor
Klasser / Grupper
Lag
Matcher
Tabeller
Statistik
Language
Swedish (svenska)
Finnish (suomi)
Danish (danske)
Norwegian (norsk)
English
Czech (čeština)
Latvian (Latvijā)
Russian (русский)
About languages
Birka Bollen 2022
Nattcupen 2022
Kvällscupen 2022
BirkaBollen Mini
Birkabollen 2021
Birkabollen mini 2021
STABTECH Hockey Games
Easter Cup Medelnivå
Skå IK Spring Games
STABTECH Hockey Games
Skå Hockey Games Medel/Svår
Birkabollen 2019
ICA Skå Cup
Påsk Cup Medel/Svår
Färingsö Träbollen 2019
DAISY´S FÄRINGSÖ CUP
Birka Cupen
Påsklovs Cup Medel/Svår
Våffelcupen
Färingsö Träbollen 2018
Skå Ik Team-07 Höst Cup Medel
Skå Ik Höstcup Team -05
Birkabollen Mini
Nisseby Snickeri & Engvall Security Cup
Skå Hockeygames U15 U 15 U-15
Edge Cup 2017
Skå IK Hockey Games U13, Medel
SKÅ IK Våffelcup
Skå IK Team 05 Vårcup 2017
Skå IK Team-07 Victoriacupen
Skå IK Team-07 Victoria Cup
Färingsö Träbollen 2017
Skå Hockeygames vintercup U16
Skå ik Team 05 Höst Cup-Lätt nivå
Skå IK Hockey Games - U13 Lätt/Medel nivå
Solna Korv Höstcup U16
Skå Hockeygames U15
Stockholm Training League 2016
Birkabollen 2016
Skå-Spelen
Nisseby Snickeri Cup
Skå IK Team 06 Cup
Skå IK Team 05 Cup
Skå Hockeygames U14 f 02
Skå IK Påskcup
Skå IK Hockey Games - U12 Lätt nivå
Engvall Security Cup
Solna Korv vinter cup U15
Solna Korv Höstcup U15
Skå Hockeygames för spelare födda 2002
Skå Hockey Games U12
Stockholm Training League 2015
Stockholm Training League U13
Birkabollen 2015
Birka Bollen Mini
Spannfod cup
Solna Korv Vårcup
Skå Hockeygames 02 (fd Stockmos)
Skå hockey cup
ABK Cup
Skå Hockey Games U11
Solna Korv Höstcup 2014
Allcupen
Stockholm Training League 2014
Birkabollen 2014
BIRKA BOLLEN MINI 2014
FindOut Cup 2014
Spannfod Cup
Stockmos Cup U12 (-02)
Solna korv cup 2014
Stockmos cup 2014
Stockmos Cup 2014 U10
Stockmos Cup 2014 U9
Färingsö Träbollen 2014
Oktoberpokalen 9-manna
Stockmos CUP
Stockmos cup
Stockmos cup U13
Stockholm Training League 2013
Birkabollen
Birkabollen Mini 2013, F/P-04,05,06.
EDGE cup 2013
SPANNFOD CUP
Stockmos cup för spelare födda 02 U11
Mälarö Trophy
Solna Korv Cup
Stockmos Cup 2013
Stockmos Cup
Träbollen
Stockmos Cup U11 för spelare födda 02
Stockmos cup
Mälarö Trophy
Stockholm Training League 2012
Birkabollen
Birkabollen MINI
Stockmos Cup 2012
Stockmos Cup U10 för spelare födda 2002
Mälarö Trophy
Stockmos Cup, speltid 3x15 minuter
Stockmos Cup 2012
Stockmos Cup 2011
Allcupen
Stockmos Cup
Stockholm Training League
Skå Spelen Fotboll
Skå Spelen Handboll
Birkabollen 2011
Birkabollen mini
Mälaröpokalen
Stockmos Cup
Stockmos Cup
Mälarö Trophy
Stockmos Cup 2011
Stockmos Cup
Allcupen
Stockmos Cup 2010
Admin
Ge feedback
Rapportera bugg
Cuponline requires Javascript to function properly. Please check your browsers info-pages for information on how to enable javascript.
Ekerö IK
Ekerö IK
http://www.cuponline.se/TeamView.aspx?cupid=4985&id=36264&lc=sv
Hemsida
Matcher
Statistik
Tillhör klass
U11
Tillhör grupp
|
Gruppen
Tröjfärger
Hemmalag
Blå
Bortalag
Vit
Placering
2
Lagdeltagare
Målvakter
#
Namn
M
A
P
54
Alvin Stagmo
0
0
0
57
Carl Lindbom
0
0
0
Spelare
#
Namn
M
A
P
58
Elias Sjölander
1
1
2
59
Gustav Brandel
1
0
1
61
Felix Gustafsson
3
0
3
62
Gustav Ekblom
0
0
0
65
Klas Eriksson-Silfver
0
0
0
67
Lukas Lindqvist
0
0
0
68
Malte Ejefors
0
1
1
69
Hampus Ohlsson-Örnelius
1
2
3
71
Mattias Värlander
1
1
2
72
Melker Enström
0
0
0
73
Nils Åhlin
1
0
1
77
Marcus Blomberg
1
0
1
81
Ture Edvardsson
4
2
6
82
William Westlund
4
0
4
86
Markus Nygren
0
0
0
Ledare
#
Namn
M
A
P
Henrik Gustafsson
Huvudtränare
0
0
0
Jesper Lindbon
Lagledare
0
0
0
Ludde Lindqvist
Ass. tränare
0
0
0
Magnus Westlund
Ass. tränare
0
0
0
Richard Ohlsson
Mtrl. förvaltare
0
0
0
Mattias Sjölander
Mtrl. förvaltare
0
0
0
Matcher
#
Tid
Arena
Hemmalag
Bortalag
Resultat
28.9.2013
1
U11
Gruppen
08:00
Allhallen
Omgång
1
tmp
Skå IK
Ekerö IK
Skå IK vs Ekerö IK
2
-
0
4
U11
Gruppen
11:10
Allhallen
Omgång
2
tmp
Ekerö IK
FOC Farsta
Ekerö IK vs FOC Farsta
2
-
6
7
U11
Gruppen
14:40
Allhallen
Omgång
3
tmp
Ekerö IK
Haninge Anchors Team 03
Ekerö IK vs Haninge Anchors Team 03
2
-
1
10
U11
Gruppen
17:45
Allhallen
Omgång
4
tmp
Järfälla HC Team03
Ekerö IK
Järfälla HC Team03 vs Ekerö IK
5
-
1
29.9.2013
11
Playoff
U11
09:00
Allhallen
Omgång
0
tmp
Ekerö IK
FOC Farsta
Ekerö IK vs FOC Farsta
7
-
2
13
Semifinal 2
U11
11:30
Allhallen
Omgång
0
tmp
Järfälla HC Team03
Ekerö IK
Järfälla HC Team03 vs Ekerö IK
2
-
4
15
Final
U11
14:00
Allhallen
Omgång
0
tmp
Skå IK
Ekerö IK
Skå IK vs Ekerö IK
2
-
1
Matchen pågår
Matchen ej påbörjad
Matchen slutförd
Utskrift
Cuponline-Partner
Annons
Cuponline-Partner
Ad