Cuponline uses cookies to improve the user experience
Číst více
Rantalakeus 2021 U9
Kiekko-Laser Junior ry
,
Lední hokej
Oulu
Oulu
Lední hokej
15 maj 2021
U9
Start
Info
Novinky
Propozice
Arény
Kategorie / Skupiny
Signup form
Mužstva
Utkání
Tabulky
Language
Swedish (svenska)
Finnish (suomi)
Danish (danske)
Norwegian (norsk)
English
Czech (čeština)
Latvian (Latvijā)
Russian (русский)
About languages
Rantalakeus 2021 U10
Rantalakeus 2021 U9
Rantalakeus U9 2021
Rantalakeus 2021 U10 PERUTTU/SIIRRETTY MYÖHEMPÄÄN AJANAKOHTAAN KORONA SULKUJEN VUOKSI
MiniLillari 2020
Lilliputti 2020
Rantalakeus 2020 F2
Rantalakeus F1 2020
Lilliputti 2019
Rantalakeusturnaus 2019 F2
Rantalakeusturnaus 2019 F1
Harjoitus
K-Laser E1 Syysturnaus
Lilliputti 2018
Rantalakeusturnaus 2018 F1
Rantalakeusturnaus 2018 F2
Kiekko-Laser E2 Syysturnaus
Kiekko-Laser C2 AA kutsuturnaus
Lilliputti 2017
Rantalakeusturnaus 2017 F1
Rantalakeus-turnaus 2017 F2
Kiekko-Laser 03 AAA-Kutsuturnaus
Kiekko-Laser Loppiaisturnaus 2015
Kiekko-Laser E1 AA Loppiaisturnaus
Loppiaisturnaus
Kiekko-Laser D2 välipäiväturnaus
K-Laser F05 Cup 2013
Admin
Give feedback
Report bug
Cuponline requires Javascript to function properly. Please check your browsers info-pages for information on how to enable javascript.
Kiekko-Laser U8
Kiekko-Laser U8
http://www.cuponline.se/TeamView.aspx?cupid=35672&id=146260&lc=cs-CZ
Utkání
Statistiky
Náleží kategorii
U9
Náleží do skupiny
|
Lohko A
Barvy dresů
Domácí
Punainen
Hosté
Valkoinen
Placing
14
Členové mužstva
Brankári
#
Jméno
G
A
B
23
Jaakob Niva
Hráč
#
Jméno
G
A
B
3
Robert Koskelo
5
Aapo Anttila
10
Vili Anttila
18
Eemi Haataja
28
Peetu Kemppainen
38
Nuutti Utriainen
41
Eelis Holma
42
Rönkä Arvo
Coaches/Leaders
#
Jméno
G
A
B
Jarkko Holma
Hlavní trenér
Petteri Utriainen
Hlavní trenér
Pasi Kemppainen
Vedoucí mužstva
Lauri Anttila
Vedoucí mužstva
Johannes Koskelo
Kustod
Jani Pahkasalo
Masér
Utkání
#
Tid
Arena
Hemmalag
Bortalag
Resultat
15.05.2021
9
U9
Lohko A
11:15
Kenttä 1 TT
tmp
Teräs-Kiekko
Kiekko-Laser U8
Teräs-Kiekko vs Kiekko-Laser U8
10
-
0
17
U9
Lohko A
13:30
Kenttä 1 TT
tmp
Kiekko-Laser Valkoinen
Kiekko-Laser U8
Kiekko-Laser Valkoinen vs Kiekko-Laser U8
3
-
1
21
U9
Lohko A
14:30
Kenttä 1 TT
tmp
Kärpät Musta
Kiekko-Laser U8
Kärpät Musta vs Kiekko-Laser U8
10
-
1
31
U9
17:15
Kenttä 1 TT
tmp
Kiekko-Laser U8
Kiekko-Oulu
Kiekko-Laser U8 vs Kiekko-Oulu
2
-
10
Matchen pågår
Matchen ej påbörjad
Matchen slutförd
Vytisknout
Cuponline-Partner
Annons
Cuponline-Partner
Ad