Cuponline uses cookies to improve the user experience
Lasīt vairāk
Laitis-cup
Sunderby SK
,
Hokejs
Sunderbyn
Sunderbyn
Hokejs
9 - 11 okt 2020
U13
Start
Informācija
Jaunumi
Noteikumi
Arēnas
Vecuma grupas / Apakšgrupas
Komandas
Spēles
Tabulas
Statistika
Language
Swedish (svenska)
Finnish (suomi)
Danish (danske)
Norwegian (norsk)
English
Czech (čeština)
Latvian (Latvijā)
Russian (русский)
About languages
JIAB Sunderby Cup U14
Stora Sundis Cup 2024
JIAB Cup 2023, U13 Sunderby SK
JIAB Cup
JIAB CUP U13
Sunderbycupen
ICA Maxi Cup
Lundbäcks Cup (SunderbyCupen)
Jiab Cup
JIAB cup U15 Sunderby 2021
Laitis-cup
Stora Sundis Cup 2020
Jiab cup U11
Carl Mattsson Cup
Stora Sundis Cup
JIAB CUP 2019
PWC Cupen
Slutspel U13 - Norrbotten
Nordchark Cup 2018
Allstar Cup 2018
Laitis Cup U13
Mini Sundis Cup
Lilla Sundis Greencare Cup 2017
JIAB Cup
Nordchark Cup
PWC cupen 2017
Allstar Cup
Laitis Cup
Sunderby SK Värdefullt Trophy
Lulebo Lilla Sundis Cup 2016
Kustserien - Nyhlén-Hugosson Trophy
PwC cupen 2016
Sunderbycupen 2016
LAITIS CUP 2015
Lulebo Lilla Sundis Cup
Sunderbycupen
U14 DM SLUTSPEL
Laitis Cup 2014
Lulebo Lilla Sundis Cup 2014
Laitis Cup
Lulebo Lilla Sundis Cup 2013
Sundis hockeycup 2013
Slutspel C1 Norrbotten
LAITIS cupen
Lulebo Lilla Sundis Cup
Lulebo Lilla Sundis Cup
Testcup
Admin
Give feedback
Report bug
Cuponline requires Javascript to function properly. Please check your browsers info-pages for information on how to enable javascript.
Sponsors
Laitis
Luleå Hockey Vit
Luleå Hockey Vit
http://www.cuponline.se/TeamView.aspx?cupid=35135&id=143848&lc=lv
Mājas lapa
Spēles
Statistika
Piederība vecuma grupai
U 13
Piederība apakšgrupai
|
Grupp B
Komandas krāsas
Mājnieku komanda
Röd
Viesu komanda
Vit
Komandas pārtsavis
Vārtsargi
#
Vārds (Nosaukums)
G
A
P
1
Karl Lanto
0
0
0
30
Viggo Waller
0
0
0
Spēlētājs
#
Vārds (Nosaukums)
G
A
P
2
Max Lindmark
2
2
4
3
Oscar Lindén
3
0
3
6
William Hjälte Johansson
2
0
2
7
Wilmer Nilsson
1
1
2
9
Anton Marklund
1
1
2
10
Tim Eriksson
3
2
5
11
Marcus Engström
0
0
0
12
Filip Lindström
0
0
0
13
William Torneus
0
1
1
14
Folke Sundqvist
0
0
0
15
Oliver Bergdahl
1
0
1
17
Gustav Enbom
0
0
0
20
Malte Sundström
1
0
1
21
Elis Lundborg
3
1
4
22
Johan Landström
0
0
0
24
Fabian Lindfors
1
0
1
25
Arvin Toshang
0
0
0
27
Isak Bergenstråhle
3
2
5
28
Gustav Apelqvist
0
2
2
29
Melvin Wande
1
2
3
Coaches/Leaders
#
Vārds (Nosaukums)
G
A
P
Per Wande
Galvenais treneris
0
0
0
Anders Engström
Aprīkojuma menedžeris
0
0
0
Anders Nilsson
Galvenais treneris
0
0
0
Oskar Lindmark
Galvenais treneris
0
0
0
Spēles
#
Tid
Arena
Hemmalag
Bortalag
Resultat
09.10.2020
3
U 13
Grupp B
16:45
Omgång
1
tmp
Luleå Hockey Vit
Älvsby IF
Luleå Hockey Vit vs Älvsby IF
1
-
4
10.10.2020
7
U 13
Grupp B
11:15
Omgång
2
tmp
Luleå Hockey Vit
Brooklyn Tigers
Luleå Hockey Vit vs Brooklyn Tigers
4
-
1
11
U 13
Grupp B
16:15
Omgång
3
tmp
Piteå Hockey Röd
Luleå Hockey Vit
Piteå Hockey Röd vs Luleå Hockey Vit
3
-
4
14
U 13
20:15
Omgång
4
tmp
Luleå Hockey Vit
Rosvik IK
Luleå Hockey Vit vs Rosvik IK
10
-
0
11.10.2020
18
U 13
12:30
Omgång
5
tmp
Brooklyn Tigers
Luleå Hockey Vit
Brooklyn Tigers vs Luleå Hockey Vit
5
-
3
Matchen pågår
Matchen ej påbörjad
Matchen slutförd
Drukāt
Laitis
Cuponline-Partner
Annons
Cuponline-Partner
Ad