Cuponline uses cookies to improve the user experience
Lasīt vairāk
MM HOCKEY SUMMER CLASSIC CUP AAA
MM HOCKEY
,
Hokejs
Lysekil
Lysekil
Hokejs
26-27 Juli (05 & 06) 28-29 Juli (09) 30-31 Juli (08) 1-2 Augusti (07)
U12,U13,U14,U15/U16
Start
Informācija
Jaunumi
Noteikumi
Arēnas
Vecuma grupas / Apakšgrupas
Signup form
Komandas
Spēles
Tabulas
Language
Swedish (svenska)
Finnish (suomi)
Danish (danske)
Norwegian (norsk)
English
Czech (čeština)
Latvian (Latvijā)
Russian (русский)
About languages
MM HOCKEY SUMMER CLASSIC CUP 2024
MM HOCKEY SPRING CLASSIC CUP AAA 2024
MM Hockey Summer Classic Cup
MM HOCKEY SPRING CLASSIC 2023
MM HOCKEY Spring & Summer Classic AAA 2022
MM HOCKEY
MM HOCKEY SUMMER CLASSIC AAA
MM HOCKEY SUMMER CLASSIC CUP AAA
MM HOCKEY SPRING CLASSIC CUP
MM HOCKEY SPRING CLASSIC CUP AAA
MM HOCKEY SUMMER CLASSIC 2019
MM HOCKEY SPRING CLASSIC AAA
MM HOCKEY SUMMER CLASSIC AAA
MM HOCKEY WORLD CUP 2017
MM HOCKEY SUMMER CLASSIC 2016
Admin
Give feedback
Report bug
Cuponline requires Javascript to function properly. Please check your browsers info-pages for information on how to enable javascript.
WESTCOAST HOCKEY
WESTCOAST HOCKEY
http://www.cuponline.se/TeamView.aspx?cupid=34112&id=141537&lc=lv
Spēles
Statistika
Piederība vecuma grupai
U13 (2008)
Piederība apakšgrupai
|
GRUPP A
Komandas krāsas
Mājnieku komanda
Blåa
Viesu komanda
Vita
Komandas pārtsavis
Vārtsargi
#
Vārds (Nosaukums)
G
A
P
1
Oliver Schoberg
30
Oscar Berntsson
Spēlētājs
#
Vārds (Nosaukums)
G
A
P
5
Leo Papista
9
Douglas Paul
12
Nils Bartholdsson
13
Bosse Meijer
19
Ludwig Bonander
20
Hilmer Öhman
25
Fabian Merkle-Rohdin
26
Kevin Buller
28
Tim Mandic
32
Jack Lansinger
33
Axel Järnstedt
40
Bailey Bascones
41
Adam Nömme
42
Matheo Burkards
46
Emanuel Rosello
Coaches/Leaders
#
Vārds (Nosaukums)
G
A
P
Jesper Bonander
Galvenais treneris
HANNES/LASSE
Talismans
Sebastian Meijer
Galvenais treneris
Christian Merkle
Komandas vadītājs
Mats Papista
Galvenais treneris
Elton Mildaeus
Aprīkojuma menedžeris
Spēles
#
Tid
Arena
Hemmalag
Bortalag
Resultat
30.07.2020
3
U13 (2008)
GRUPP A
11:00
Omgång
3
tmp
WESTCOAST HOCKEY
MM HOCKEY BLACK (SOUTH)
WESTCOAST HOCKEY vs MM HOCKEY BLACK (SOUTH)
14
-
3
5
U13 (2008)
GRUPP A
14:00
Omgång
5
tmp
WESTCOAST HOCKEY
MM HOCKEY WHITE (EAST)
WESTCOAST HOCKEY vs MM HOCKEY WHITE (EAST)
1
-
1
8
U13 (2008)
GRUPP A
18:30
Omgång
8
tmp
WESTCOAST HOCKEY
SVEAEAST HC
WESTCOAST HOCKEY vs SVEAEAST HC
3
-
2
31.07.2020
9
U13 (2008)
GRUPP A
08:00
Omgång
9
tmp
TEAM TRUE
WESTCOAST HOCKEY
TEAM TRUE vs WESTCOAST HOCKEY
1
-
5
3
Semifinal 2
U13 (2008)
14:00
Omgång
3
tmp
WESTCOAST HOCKEY
MM HOCKEY BLACK (SOUTH)
WESTCOAST HOCKEY vs MM HOCKEY BLACK (SOUTH)
14
-
3
5
Finalmatch
U13 (2008)
17:00
Omgång
5
tmp
WESTCOAST HOCKEY
MM HOCKEY WHITE (EAST)
WESTCOAST HOCKEY vs MM HOCKEY WHITE (EAST)
4
-
5
Matchen pågår
Matchen ej påbörjad
Matchen slutförd
Drukāt
Cuponline-Partner
Annons
Cuponline-Partner
Ad