Cuponline uses cookies to improve the user experience
Lasīt vairāk
Ting Hockey Cup
Tingsryds AIF
,
Hokejs
Tingsryd
Tingsryd
Hokejs
11 - 13 sep 2020
U 12
Start
Informācija
Jaunumi
Noteikumi
Arēnas
Vecuma grupas / Apakšgrupas
Signup form
Komandas
Spēles
Tabulas
Language
Swedish (svenska)
Finnish (suomi)
Danish (danske)
Norwegian (norsk)
English
Czech (čeština)
Latvian (Latvijā)
Russian (русский)
About languages
TingHockey Cup
Börjes cup 2024
OEL CUP
OEL Cup 2023
Börjes Cup
OEL-CUP
OEL-cup
Tinghockey cup
Börjes Cup
OEL-cup
OEL Cup
Börjes cup
Ting Hockey Cup
Oliver Ekman-Larsson Cup
Oliver Ekman Larsson
Börjes Cup
Ting Hockey Cup
Börjes Cup
Oliver Ekman Larsson Cup
OEL
Ting Hockey Cup
Börjes cup
OEL Cup
OEL cup
Ting Hockey cup 2018
Börjes cup
Oliver Ekman-Larsson Cup
Oliver Ekman Larsson Cup
Ting Hockey Cup
Börjes Cup
Oliver Ekman Larsson Cup
Oliver Ekman Larsson Cup
Tinghockey Cup
Börjes Cup
Oliver Ekman Larsson Cup 2015
Oliver Ekman Larsson Cup
Ting Hockey Cup 15
Börjes Cup
Liljas MellandagsCamp 2014 (INSTÄLLD!!)
Oliver Ekman Larsson Cup U11
Oliver Ekman Larsson Cup U10
Ting Hockey Cup
Börjes Cup
OLIVER EKMAN LARSSON CUP
Oliver Ekman-Larsson Cup 2013
Ting Hockey Cup
Börjes cup
Oliver Ekman Larsson Cup U11
Oliver Ekman-Larsson CUP
Ting Hockey Cup 2012
Börjes Cup
Oliver Ekman Larsson Cup U10
Oliver Ekman-Larsson Cup U-11
Ting Hockey Cup
Börjes Cup
Ting Hockey Cup
Admin
Give feedback
Report bug
Cuponline requires Javascript to function properly. Please check your browsers info-pages for information on how to enable javascript.
Mörrum GOIS
Mörrum GOIS
http://www.cuponline.se/TeamView.aspx?cupid=33967&id=143879&lc=lv
Spēles
Statistika
Piederība vecuma grupai
U-12
Piederība apakšgrupai
|
A
Komandas krāsas
Mājnieku komanda
Blå
Viesu komanda
Vit
Komandas pārtsavis
Vārtsargi
#
Vārds (Nosaukums)
G
A
P
1
Mile Kellander
51
Liam Cehlin
75
Melker Wijk
Spēlētājs
#
Vārds (Nosaukums)
G
A
P
54
Victor Leinvall
55
Gustav Forrest
59
Lukas Sandberg
61
Leon Condrup
64
Julius Doverlind
66
Alvin Palmqvist
67
Dennis Gummesson
68
Noha Spetz
69
Harry Peter
70
August Älmeliden
71
Oliver Tykesson
74
Noah Nilsson
Coaches/Leaders
#
Vārds (Nosaukums)
G
A
P
David Nilsson
Galvenais treneris
Emil Condrup
Trenera palīgs
Thomas Magnusson
Komandas vadītājs
Per Olsson
Aprīkojuma menedžeris
Roger Palmqvist
Aprīkojuma menedžeris
Spēles
#
Время
Арена
Домашняя команда
Команда гостей
Результат
11.09.2020
3
U-12
A
20:00
NGA
Этап
1
tmp
Mörrum GOIS
Gentofte Stars
Mörrum GOIS vs Gentofte Stars
9
-
1
12.09.2020
6
U-12
A
11:10
NGA
Этап
2
tmp
Mörrum GOIS
Järna SK
Mörrum GOIS vs Järna SK
7
-
3
8
U-12
A
13:50
NGA
Этап
3
tmp
Tyringe hockey
Mörrum GOIS
Tyringe hockey vs Mörrum GOIS
3
-
7
10
U-12
A
16:30
NGA
Этап
4
tmp
Tingsryds AIF
Mörrum GOIS
Tingsryds AIF vs Mörrum GOIS
0
-
6
13.09.2020
14
U-12
A
09:20
NGA
Этап
5
tmp
Mörrum GOIS
Karlskrona HK
Mörrum GOIS vs Karlskrona HK
6
-
1
16
Semi 1
U-12
12:00
NGA
Этап
0
tmp
Mörrum GOIS
Karlskrona HK
Mörrum GOIS vs Karlskrona HK
21
-
1
20
Final
U-12
17:20
NGA
Этап
0
tmp
Mörrum GOIS
Tingsryds AIF
Mörrum GOIS vs Tingsryds AIF
9
-
5
Игра в процессе
Игра не началась
Игра окончена
Drukāt
Cuponline-Partner
Annons
Cuponline-Partner
Ad