Cuponline använder cookies
Läs mer
Rosvalla Gästabuds Cup U12
Nyköpings Sport Klubb
,
Ishockey
Nyköping
Nyköping
Ishockey
2 - 4 oktober 2020
U12
Start
Information
Nyheter
Regler
Arenor
Klasser / Grupper
Lag
Matcher
Tabeller
Statistik
Language
Swedish (svenska)
Finnish (suomi)
Danish (danske)
Norwegian (norsk)
English
Czech (čeština)
Latvian (Latvijā)
Russian (русский)
About languages
Lady and Old Knights Cup 2024
Rosvalla Gästabudscup U13
Rosvalla Gästabudscup U12
NSK Team 12 testcup
Rosvalla Gästa Buds Cup F10/F12
Rosvalla Gästabuds Cup U10
KomInIMatchen Cup U10
Kom In i Matchen Cup F12/Flickor C
KomInIMatchen Cup U11
KomInIMatchen Cup U12
Lady and Old Knights Cup
NSK U10 Trophy 2023
Kom In I Matchen Cup U10
Kom In I Matchen Cup U11
Kom In I Matchen Cup U14 (Medel)
Lady and Old Knights Cup
Rosvalla Gästabuds Cup U13
Rosvalla Gästabuds Cup U10
Rosvalla Gästabuds Cup U11
Kom In I Matchen Cup U10
Kom In I Matchen Cup U11
Kom In i Matchen Cup U13
Rosvalla Gästabuds Cup U12
Rosvalla Gästabuds Cup U11
Rosvalla Gästabuds Cup U10
Rosvalla Gästabuds Cup U12
Rosvalla Gästabuds Cup U14
Rosvalla Gästabuds Cup U10
Admin
Ge feedback
Rapportera bugg
Cuponline requires Javascript to function properly. Please check your browsers info-pages for information on how to enable javascript.
Rögle BK Vit
Rögle BK Vit
http://www.cuponline.se/TeamView.aspx?cupid=33719&id=134227
Hemsida
Matcher
Tillhör klass
U12
Tillhör grupp
|
Grupp B
Tröjfärger
Hemmalag
Vit
Bortalag
Vit
Placering
7
Lagdeltagare
Målvakter
#
Namn
M
A
P
1
Teodor Niveborn
0
0
0
34
Leon Johnson
0
0
0
39
John Jonasson
0
0
0
Utespelare
#
Namn
M
A
P
2
Noel Persson
0
2
2
3
Calle Gustafsson
0
0
0
12
Theo Eriksson
0
4
4
13
Ingvar Larsson
1
1
2
14
Ebbe Gath
3
3
6
18
Tage Jonasson
2
1
3
19
Vide Forsmark
8
1
9
22
Tage Larsson
0
1
1
25
Ville Finnström
2
0
2
26
Jakob Johansson
10
3
13
27
Vincent Friedrich
0
2
2
31
Gustav Lindh
2
0
2
36
Filip Norlén
2
1
3
37
Kevin Vöcks Andersson
0
2
2
Ledare
#
Namn
M
A
P
Hugo Karlsson
Huvudtränare
0
0
0
Johan Finnström
Ass. tränare
0
0
0
Mattias Jonasson
Ass. tränare
0
0
0
Caroline Forsmark
Lagledare
0
0
0
Kim Andersson
Mtrl. förvaltare
0
0
0
Hans Persson
Mtrl. förvaltare
0
0
0
Mattias Norlén
Mtrl. förvaltare
0
0
0
Matcher
#
Tid
Arena
Hemmalag
Bortalag
Resultat
2020-10-02
6
U12
Grupp B
17:10
Lilla
Omgång
1
tmp
Rögle BK Vit
Brinkens IF
Rögle BK Vit vs Brinkens IF
3
-
8
10
U12
Grupp B
19:20
Stora
Omgång
2
tmp
Nyköpings SK Vit
Rögle BK Vit
Nyköpings SK Vit vs Rögle BK Vit
2
-
14
2020-10-03
15
U12
Grupp B
09:35
Stora
Omgång
3
tmp
SDE Svart
Rögle BK Vit
SDE Svart vs Rögle BK Vit
5
-
2
20
U12
Grupp B
11:45
Lilla
Omgång
4
tmp
Rögle BK Vit
Huddinge IF Vit
Rögle BK Vit vs Huddinge IF Vit
6
-
0
27
U12
Grupp B
17:10
Stora
Omgång
5
tmp
Rögle BK Vit
Linköping HC Blå
Rögle BK Vit vs Linköping HC Blå
1
-
6
2020-10-04
34
Kvartsfinal
U12
09:35
Lilla
Omgång
6
tmp
SDE Vit
Rögle BK Vit
SDE Vit vs Rögle BK Vit
8
-
1
41
Plac 7-8
U12
15:00
Stora
Omgång
7
tmp
AIK
Rögle BK Vit
AIK vs Rögle BK Vit
2
-
3
Matchen pågår
Matchen ej påbörjad
Matchen slutförd
Utskrift
Cuponline-Partner
Annons
Cuponline-Partner
Ad