Cuponline uses cookies to improve the user experience
Lasīt vairāk
Stora Coop Cup U11 (19-20)
Enköpings SK
,
Hokejs
Enköping
Enköping
Hokejs
2 jan 2020
U11 (-09)
Start
Informācija
Jaunumi
Noteikumi
Arēnas
Vecuma grupas / Apakšgrupas
Signup form
Komandas
Spēles
Tabulas
Language
Swedish (svenska)
Finnish (suomi)
Danish (danske)
Norwegian (norsk)
English
Czech (čeština)
Latvian (Latvijā)
Russian (русский)
About languages
Stora Coop Cup U16 (24-25)
Stora Coop Cup U15 (24-25)
Stora Coop Cup U14 (24-25)
Stora Coop Cup F16 (24-25)
Stora Coop Cup U13 (24-25)
Stora Coop Cup J20 (24-25)
Stora Coop Cup J18 (24-25)
Stora Coop Cup U15 (23-24)
Stora Coop Cup U16 (23-24)
Stora Coop Cup F16 (23-24)
Stora Coop Cup U14 (23-24)
Stora Coop Cup U13 (23-24)
Stora Coop Cup J20 (23-24)
Stora Coop Cup J18 (23-24)
Stora Coop Cup U15 (22-23)
Stora Coop Cup U16 (22-23)
Stora Coop Cup U14 (22-23)
Stora Coop Cup DJ (22-23)
Stora Coop Cup U13 (22-23)
Stora Coop Cup A-flick (22-23)
Stora Coop Cup J20 (22-23)
Stora Coop Cup J18 (22-23)
Stora Coop Cup U16 (21-22)
Stora Coop Cup U15 (21-22)
Stora Coop Cup U14 (21-22)
Stora Coop Cup DJ (21-22)
Stora Coop Cup U13 (21-22)
Stora Coop Cup J20 (21-22)
Stora Coop Cup J18 (21-22)
Stora Coop Cup U12 (20-21)
Stora Coop Cup J18 (20-21)
Stora Coop Cup J20 (20-21)
Stora Coop Cup Damjun (20/21)
Stora Coop Cup U11 (19-20)
Stora Coop Cup U12 (19-20)
Stora Coop Cup Flick A (19-20)
Stora Coop Cup J18 (19-20)
Stora Coop Cup U16 (18-19)
Stora Coop Cup U15 (18-19)
Stora Coop Cup U14 (18-19)
Stora Coop Cup U11 (18-19)
Stora Coop Cup U10 (18-19)
Stora Coop Cup U12 (18-19)
Stora Coop Cup U13 (18-19)
Stora Coop Cup J18 (18-19)
Stora Coop Cup Flick (18-19)
Stora COOP Cup U15 (17-18)
Stora COOP Cup U16 (17-18)
Stora COOP Cup U14 (17-18)
Stora COOP Cup U10 (17-18)
Stora COOP Cup U11 (17-18)
Stora COOP Cup U12 (17-18)
Stora COOP Cup U13 (17-18)
Stora COOP Cup J18 (17-18)
Stora COOP Cup U14 (16-17)
Stora COOP Cup U10 (16-17)
Stora COOP Cup U11 (16-17)
Stora COOP Cup U12 (16-17)
Stora COOP Cup U13 (16-17)
COOP Forum Cup U14 (15-16)
COOP Forum Cup U16 (15-16)
COOP Forum Cup U13 (15-16)
COOP Forum Cup U12 (15-16)
COOP Forum Cup U11 (15-16)
COOP Forum Cup U10 (15-16)
COOP Forum Cup U16 (2014-2015)
COOP Forum Cup U14 (2014-2015)
COOP Forum Cup U12 (2014-2015)
COOP Forum Cup U13 (2014-2015)
COOP Forum Cup U11 (2014-2015)
COOP Forum Cup U10 (2014-2015)
Test Cup
COOP Forum Cup U16 (2013-2014)
COOP Forum Cup U14 (2013-2014)
COOP Forum Cup U13 (2013-2014)
COOP Forum Cup U12 (2013-2014)
COOP Forum Cup U11 (2013-2014)
COOP Forum Cup U10 (2013-2014)
COOP Forum Cup J18 (2013-2014)
COOP Forum Cup U14 (2012-2013)
COOP Forum Cup U16 (2012-2013)
COOP Forum Cup U10 (2012-2013)
COOP Forum Cup U12 (2012-2013)
COOP Forum Cup U11 (2012-2013)
COOP Forum Cup U13 (2012-2013)
Länsförsäkringar Cup U14 (2011-2012)
Länsförsäkringar Cup U16 (2011-2012)
Länsförsäkringar Cup U10 (2011-2012)
Länsförsäkringar Cup U11 (2011-2012)
Länsförsäkringar Cup U12 (2011-2012)
Länsförsäkringar Cup U13 (2011-2012)
Länsförsäkringar Cup U16 (2010-2011)
Länsförsäkringar Cup U14 (2010-2011)
Länsförsäkringar Cup U10 (2010-2011)
Länsförsäkringar Cup U12 (2010-2011)
Länsförsäkringar Cup U13 (2010-2011)
Länsförsäkringar Cup U11 (2010-2011)
First Hotel Park Astoria Cup U16 2010
First Hotel Park Astoria Cup U14 2010
Sveriges Närmaste Cup 2009
First Hotel Park Astoria Cup U16 2009
First Hotel Park Astoria Cup U14 2009
Sveriges Närmaste Cup 2008
Admin
Give feedback
Report bug
Cuponline requires Javascript to function properly. Please check your browsers info-pages for information on how to enable javascript.
Leksands IF Vit
Leksands IF Vit
http://www.cuponline.se/TeamView.aspx?cupid=31252&id=133657&lc=lv
Spēles
Piederība vecuma grupai
U11
Piederība apakšgrupai
|
A
Komandas krāsas
Mājnieku komanda
VIT
Viesu komanda
Komandas pārtsavis
Vārtsargi
#
Vārds (Nosaukums)
G
A
P
31
Marius Esteen
33
Tim Sjödin
Spēlētājs
#
Vārds (Nosaukums)
G
A
P
3
Stellan Santala
7
Walter Hedgården
9
Oliver Gunnarsson
10
Troy Fransson
14
Karl Ytfeldt
15
Aslan Fific
17
Noel Olsén
18
Kevin Smeds
21
Mats Bastiaans
22
Lias Andersson
24
Edward Bergström
25
Axel Andersson
27
Theodor Eriksson
29
Olle Bergström
Coaches/Leaders
#
Vārds (Nosaukums)
G
A
P
Elin Dicksved
Trenera palīgs
Jan-Erik Andersson
Galvenais treneris
David Ytfeldt
Trenera palīgs
Jörgen Sjödin
Trenera palīgs
Arjan Bastiaans
Trenera palīgs
Spēles
#
Time
Arena
Home Team
Guest Team
Result
02.01.2020
2
U11
A
08:40
B
tmp
Kungsörs IK
Leksands IF Vit
Kungsörs IK vs Leksands IF Vit
2
-
5
5
U11
A
10:40
A
tmp
Leksands IF Vit
Almtuna IS
Leksands IF Vit vs Almtuna IS
1
-
6
9
U11
A
13:40
A
tmp
Enköpings SK HK
Leksands IF Vit
Enköpings SK HK vs Leksands IF Vit
3
-
4
16
A-semifinal
U11
17:40
A
tmp
Leksands IF Blå
Leksands IF Vit
Leksands IF Blå vs Leksands IF Vit
4
-
1
19
Plac 3-4
U11
19:50
B
tmp
Örebro HU
Leksands IF Vit
Örebro HU vs Leksands IF Vit
6
-
4
Game in progress
Game not started
Game played
Drukāt
Cuponline-Partner
Annons
Cuponline-Partner
Ad