Cuponline använder cookies
Läs mer
Billinge Trophy U13
Skövde IK
,
Ishockey
Skövde
Skövde
Ishockey
3 - 4 okt 2020
U13
Start
Information
Nyheter
Regler
Arenor
Klasser / Grupper
Lag
Matcher
Tabeller
Statistik
Language
Swedish (svenska)
Finnish (suomi)
Danish (danske)
Norwegian (norsk)
English
Czech (čeština)
Latvian (Latvijā)
Russian (русский)
About languages
Billinge Trophy J18
Billinge Trophy Light U13
Billinge Trophy U15
Billinge Trophy U14
Billinge Trophy U12
Billinge Trophy U15
Billinge Trophy U14
Billinge Trophy U12
Billinge Trophy U13
Billinge Trophy U12
Billinge Trophy U15
Billinge Trophy U14
Övningsmatch
Billinge Trophy U13
Billinge Trophy U16 (Inställd)
Billinge Trophy U16
Billinge Trophy U15 (Inställd)
Billinge Trophy U14 (Inställt)
Billinge Trophy U12 (Inställd)
Billinge Trophy U13
Billinge Trophy J18
Billinge Trophy U13
Billinge Trophy J18
Billinge Hockey Trophy
Billinge Hockey Trophy
Assemblin cup 2017
SIK Cupen
SIK-cupen
Imtech elteknik-cup 2016 Skövde IK
SIK-cupen
Billinge Trophy
SIK-CUPEN
SIK cup
Henåkers Trophy
SIK-cupen 2014
Lindbergs Trophy
SIK Cupen 2013
Nordea Cup
Sahlbergs Trophy 2013
Coop Forum Cup
SIK-cupen
SIK Cupen 2012
SIKen
Jc -cup
Morot & McDonalds Trophy 2009 - U 14
Morot Trophy 2009 - U 13
JC-Cup 2008
Admin
Ge feedback
Rapportera bugg
Cuponline requires Javascript to function properly. Please check your browsers info-pages for information on how to enable javascript.
Sponsor
Daloc
Örebro HK VIT
Örebro HK VIT
http://www.cuponline.se/TeamView.aspx?cupid=31118&id=134614&lc=sv
Matcher
Statistik
Tillhör klass
U13
Tillhör grupp
|
Grupp 2
Tröjfärger
Hemmalag
Röd
Bortalag
Vit
Lagdeltagare
Målvakter
#
Namn
M
A
P
3
Hedvig Malmér
0
0
0
35
Albin Lindén
0
0
0
Utespelare
#
Namn
M
A
P
5
Noah Reuterhäll
1
0
1
7
Edwin Lööw
2
0
2
15
Max Strömvall
0
0
0
18
Hampus Löfsäter
3
3
6
19
Tim Viberg
2
0
2
27
Noah Andersson
0
2
2
29
Sac Granqvist
4
2
6
41
Emil Pihl
0
0
0
42
Casper Bjering Dahlén
3
1
4
55
Karl Hindemo
0
1
1
58
Ludvig Öholm
4
0
4
71
Melker Frykby
2
0
2
79
Maja Armborg
0
0
0
81
Alexander Borgström
2
0
2
Ledare
#
Namn
M
A
P
Henrik Löfsäter
Huvudtränare
0
0
0
Stefan Pihl
Ass. tränare
0
0
0
Annsofie Andersson
Ass. tränare
0
0
0
Johan Öholm
Ass. tränare
0
0
0
Peter Viberg
Ass. tränare
0
0
0
Jimmy Strömvall
Mtrl. förvaltare
0
0
0
Magnus Lindén
Mtrl. förvaltare
0
0
0
Matcher
#
Cas
Aréna
Domácí mužstvo
Hostující mužstvo
Výsledek
2020-10-03
5
U13
Grupp 2
11:55
B-Hallen
Kolo
2
tmp
Örebro HK VIT
HV71 Blå
Örebro HK VIT vs HV71 Blå
2
-
4
9
U13
Grupp 2
14:05
B-Hallen
Kolo
3
tmp
Frölunda HC
Örebro HK VIT
Frölunda HC vs Örebro HK VIT
9
-
3
16
U13
Grupp 2
17:20
B-Hallen
Kolo
4
tmp
Örebro HK VIT
Färjestad BK
Örebro HK VIT vs Färjestad BK
4
-
4
19
U13
Grupp 2
19:30
B-Hallen
Kolo
4
tmp
Skövde IK Vit
Örebro HK VIT
Skövde IK Vit vs Örebro HK VIT
13
-
7
2020-10-04
22
Match om 9:e
U13
08:45
B-Hallen
Kolo
5
tmp
Skövde IK Röd
Örebro HK VIT
Skövde IK Röd vs Örebro HK VIT
3
-
4
30
U13
10:55
B-Hallen
Kolo
0
tmp
Skövde IK Röd
Örebro HK VIT
Skövde IK Röd vs Örebro HK VIT
6
-
3
Utkání probíhá
Utkání nezačato
Utkání odehráno
Utskrift
Daloc
Cuponline-Partner
Annons
Cuponline-Partner
Ad