Cuponline uses cookies to improve the user experience
Lasīt vairāk
CCM Trophy U12 2019
Malungs IF
,
Hokejs
Malung
Malung
Hokejs
25 - 27 okt 2019
U12
Start
Informācija
Jaunumi
Noteikumi
Arēnas
Vecuma grupas / Apakšgrupas
Komandas
Spēles
Tabulas
Statistika
Language
Swedish (svenska)
Finnish (suomi)
Danish (danske)
Norwegian (norsk)
English
Czech (čeština)
Latvian (Latvijā)
Russian (русский)
About languages
CCM Trophy U14
CCM Trophy U12
CCM Trophy U14
CCM Trophy U12 2023
CCM Trophy U14 2022
CCM Trophy U12 2022
CCM Trophy U14 2021
CCM Trophy U14 2021 (inställd)
CCM Trophy U12 2020
CCM Trophy U12 2019
CCM Trophy U14 2019
CCM Trophy U12
CCM Trophy U14
CCM Trophy
CCM Trophy
SKINNARCUPEN 2017
CCM Trophy U12
CCM Trophy U14
SKINNARCUPEN 2016
CCM mini Throphy
Reebok Cup 2015
Reebok Cup 2015
SKINNARCUPEN 2015
Reebok Cup U12
Reebok Cup 2014
SKINNARCUPEN 2014
Reebok Cup 2013
Reebok Cup 2013
Skinnarcupen 2013
REEBOK CUP U12
REEBOK CUP U14
Skinnarcupen 2012
Reebok Cup U12 2011
Reebok Cup U14 2011
Admin
Give feedback
Report bug
Cuponline requires Javascript to function properly. Please check your browsers info-pages for information on how to enable javascript.
Sunne IK
Sunne IK
http://www.cuponline.se/TeamView.aspx?cupid=31086&id=134350
Spēles
Piederība vecuma grupai
CCM Trophy U12
Piederība apakšgrupai
|
CCM
Komandas krāsas
Mājnieku komanda
Viesu komanda
Placing
6
Komandas pārtsavis
Vārtsargi
#
Vārds (Nosaukums)
G
A
P
1
Erik Blom
0
0
0
30
Benjamin Bergström
0
0
0
Spēlētājs
#
Vārds (Nosaukums)
G
A
P
2
Fabian Olsson
1
0
1
3
Timmie Palmroth
0
0
0
4
David Hansson
0
0
0
6
Isac Werner
0
0
0
7
Elliot Emmesjö
1
0
1
8
Jesper Andersson
0
0
0
9
Hampus Berg
0
1
1
10
Noel Wikström
0
1
1
12
Hugo Dahlgren
5
0
5
14
Erik Andersson
0
0
0
15
Theodore Larsson
0
0
0
16
Erik Nilsson
0
0
0
17
Rasmus Persson
0
0
0
19
Noel Rudin
2
0
2
20
Mecit Tarhan
0
0
0
21
Theo Axelsson
0
0
0
Coaches/Leaders
#
Vārds (Nosaukums)
G
A
P
Johan Rudin
Galvenais treneris
0
0
0
Stefan Olsson
Komandas vadītājs
0
0
0
Henrik Werner
Galvenais treneris
0
0
0
Spēles
#
Laiks
Arēna
Mājnieku komanda
Viesu komanda
Rezultāts
25.10.2019
3
CCM Trophy U12
CCM
19:30
Kārta
1
tmp
Lindefallet SK
Sunne IK
Lindefallet SK vs Sunne IK
4
-
3
26.10.2019
5
CCM Trophy U12
CCM
08:00
Kārta
2
tmp
Kils AIK Hockey
Sunne IK
Kils AIK Hockey vs Sunne IK
4
-
0
8
CCM Trophy U12
CCM
12:30
Kārta
2
tmp
Sunne IK
Malungs IF
Sunne IK vs Malungs IF
3
-
0
27.10.2019
16
Match om 5-6
CCM Trophy U12
12:30
Kārta
0
tmp
Sunne IK
Holmen Hockey
Sunne IK vs Holmen Hockey
3
-
5
Spēle notiek
Spēle nav sākusies
Spēles beigusies
Drukāt
Cuponline-Partner
Annons
Cuponline-Partner
Ad