Cuponline uses cookies to improve the user experience
Lasīt vairāk
PUCKEN I KASSEN CUP BRYNÄS IF U14
Brynäs IF
,
Hokejs
GÄVLE
GÄVLE
Hokejs
29 - 31 mar 2019
U14
Start
Informācija
Jaunumi
Noteikumi
Arēnas
Vecuma grupas / Apakšgrupas
Komandas
Spēles
Tabulas
Statistika
Language
Swedish (svenska)
Finnish (suomi)
Danish (danske)
Norwegian (norsk)
English
Czech (čeština)
Latvian (Latvijā)
Russian (русский)
About languages
Ankarcupen U15
Brynäs IF u13 endagscup
AB Karl Hedin Cup (Pojkar födda 2009, U15)
Ankarcupen Brynäs IF
Brynäs IF höstcup
Brynäs IF CUP
Ankarcupen INSTÄLLD
Temp
ANKARCUPEN U15 (INSTÄLLD P.G.A COVID-19)
Jacob Silfverberg Cup
Brynäs IF Sammandrag U-14
ANKARCUPEN
Jakob Silfverberg Cup U10
Trettondagscupen
Jacob Silfverberg Cup
Jakob Silfverberg Cup
Jacob Silfverberg Cup
PUCKEN I KASSEN CUP BRYNÄS IF U14
Ankarcupen
Trettondagscupen
Brynäs IF mellandagscup U14
Jacob Silfverberg Cup
Brynäs höstcup
Jakob Silfverberg Cup
Ankarcupen U15
Jacob Silfverberg Cup
Jakob Silfverberg Cup
Jakob Silfverberg Cup
JAKOB SILFVERBERG CUP LÄTT/MEDEL
Ankarcupen U15 2017
SISTA CHANSEN! Jakob Silfverberg Cup
Jakob Silfverberg Cup
JAKOB SILFVERBERG CUP
Brända Bocken Cup
Ankarcupen
Jakob Silfverberg Cup
Jakob Silfverberg Cup
Pucken i Kassen Cup
Ankarcupen
Ankarcupen U15 (-99) 2014
Ankarcupen
Ankarcupen
Admin
Give feedback
Report bug
Cuponline requires Javascript to function properly. Please check your browsers info-pages for information on how to enable javascript.
Ekerö/Skå IK
Ekerö/Skå IK
http://www.cuponline.se/TeamView.aspx?cupid=31049&id=126960&lc=lv
Mājas lapa
Spēles
Statistika
Piederība vecuma grupai
U14
Piederība apakšgrupai
|
Grupp B
Komandas krāsas
Mājnieku komanda
Blå
Viesu komanda
Vit
Placing
2
Komandas pārtsavis
Vārtsargi
#
Vārds (Nosaukums)
G
A
P
50
Jonathan Graf
0
0
0
52
Henrik Bruske
0
0
0
Aizsargs
#
Vārds (Nosaukums)
G
A
P
25
Daniel Gustafsson
0
1
1
59
Isak Bergström
1
1
2
63
Theodor Öritsland
0
1
1
71
Kimmie Schill
0
0
0
76
Hugo Hemmingson
0
0
0
Uzbrucējs
#
Vārds (Nosaukums)
G
A
P
27
Tim Wärme
3
1
4
54
Noah Almgren- Lidman
0
1
1
55
Mio Kleffner
6
6
12
56
Lucas Brunell
3
1
4
57
Viktor Robertsson
0
0
0
60
Filipp Polis
0
1
1
62
Pelle Gebing
4
3
7
66
Hampus Sirberg
1
4
5
78
Gustav Lillieqvist
2
0
2
Coaches/Leaders
#
Vārds (Nosaukums)
G
A
P
Olof Robertsson
Masieris
0
0
0
Joel Gustafsson
Trenera palīgs
0
0
0
Olof Robertsson
Galvenais treneris
0
0
0
Andreas Andersson
Komandas vadītājs
0
0
0
Fredrik Sirberg
Aprīkojuma menedžeris
0
0
0
Mattias Brokmark Holmlund
Trenera palīgs
0
0
0
Spēles
#
Время
Арена
Домашняя команда
Команда гостей
Результат
29.03.2019
2
U14
Grupp B
14:00
SKUTSKÄR
Этап
1
tmp
IFK Österåker
Ekerö/Skå IK
IFK Österåker vs Ekerö/Skå IK
2
-
7
8
U14
Grupp B
17:30
SKUTSKÄR
Этап
2
tmp
Ekerö/Skå IK
SK Iron
Ekerö/Skå IK vs SK Iron
4
-
3
30.03.2019
14
U14
Grupp B
10:10
SKUTSKÄR
Этап
3
tmp
Mora IK
Ekerö/Skå IK
Mora IK vs Ekerö/Skå IK
7
-
0
20
U14
Grupp B
13:40
SKUTSKÄR
Этап
4
tmp
Ekerö/Skå IK
Södertälje SK
Ekerö/Skå IK vs Södertälje SK
1
-
2
26
U14
Grupp B
17:10
SKUTSKÄR
Этап
5
tmp
Borlänge HF
Ekerö/Skå IK
Borlänge HF vs Ekerö/Skå IK
2
-
1
31.03.2019
38
Semifinal 2 B-slutspel
U14
12:50
SKUTSKÄR
Этап
0
tmp
Ekerö/Skå IK
Bålsta HC
Ekerö/Skå IK vs Bålsta HC
5
-
1
44
Final B-slutspel
U14
16:50
SKUTSKÄR
Этап
0
tmp
Luleå HF
Ekerö/Skå IK
Luleå HF vs Ekerö/Skå IK
5
-
2
Игра в процессе
Игра не началась
Игра окончена
Drukāt
Cuponline-Partner
Annons
Cuponline-Partner
Ad