Cuponline käyttää evästeitä parantaakseen käyttäjän kokemusta.
Lue lisää
Zäta Cup 2010
Timrå IK
,
Jääkiekko
Timrå
Timrå
Jääkiekko
26-28 mars 2010
U10
Etusivu
Info
Uutiset
Sääntöjä
Kenttiä
Luokkia / Ryhmiä
Joukkueita
Otteluita
Taulukot
Tilastoja
Galleria
Language
Swedish (svenska)
Finnish (suomi)
Danish (danske)
Norwegian (norsk)
English
Czech (čeština)
Latvian (Latvijā)
Russian (русский)
About languages
Anton Lander Cup
Anton Lander Cup
Lillstrimma Cup
Teamsters Cup 2024 U12
Zäta Cup 2024 U10
Anton Lander Cup 2023 U12
Lillstrimma Cup 2023 U13
Zäta Cup 2023 U10
Lillstrimma Cup 2023 U13
Teamsters Cup 2023 U12
Anton Lander Cup 2022 U12
Zäta Cup 2022 U10
Lillstrimma Cup 2022 U13
Teamsters Cup 2022 U12
Lillstrimma Cup 2021 (U14)
Teamsters Cup 2021 U12
Anton Lander Cup 2021
Zäta Cup 2021
Lillstrimma Cup 2020
Anton Lander Cup 2020 - U11
Zäta Cup 2020
Lillstrimma Cup 2020
Teamsters Cup 2020
Anton Lander Cup 2019
Zäta Cup 2019
Lillstrimma Cup 2019
Teamsters Cup 2019
Zäta Cup 2018
Lillstrimma Cup 2018
Teamsters Cup 2018
Anton Lander Cup 2018
Zäta Cup 2017
Lillstrimma Cup 2017
Koneo Cup 2017
Anton Lander Cup 2017
Zäta Cup 2016
Lillstrimma Cup 2016
Koneo Cup 2016
Anton Lander Cup 2016
Zäta Cup 2015
Lillstrimma Cup 2015
Konica Minolta | Koneo Cup fd. Red Eagle Cup
Anton Lander Cup 2015
Zäta Cup 2014
Lillstrimma Cup 2014
Red Eagles Cup 2014
Anton Lander Cup 2013
Zäta Cup 2013
Lillstrimma Cup 2013
Red Eagles Cup 2013
Anton Lander Cup
Zäta Cup 2012
Lillstrimma Cup 2012
Red Eagle Cup 2012
Drömcupen 2012
Zäta Cup 2011
Lillstrimmacup 2011
Red Eagle Cup 2011
Drömcupen 2011
Zäta Cup 2010
Lillstrimma Cup 2010
Red Eagles Cup 2010
Drömcupen 2010
Zäta Cup 2009
Drömcupen
Red Eagles Cup 2009
Lillstrimma Cup 2009
Zäta Cup 2008
Red Eagle Cup 2008
Lillstrimma Cup 2008
Drömcupen 2007
Zäta Cup 2007
Admin
Anna palautetta
Ilmoita bugeista
Cuponline requires Javascript to function properly. Please check your browsers info-pages for information on how to enable javascript.
Sponsori
LK Golvvärme
Modo Hockey
Modo Hockey
http://www.cuponline.se/TeamView.aspx?cupid=301&id=4549&lc=fi
Kotisivu
Otteluita
Tilastoja
Kuuluu luokkaan
U10
Kuuluu ryhmään
|
A
Joukkueen värit
Kotijoukkue
Röd
Vierasjoukkue
Vit
Placing
3
Joukkueen jäsenet
Maalivahdit
#
Nimi
M
A
P
1
Viktor Nyman
0
0
0
Pelaaja
#
Nimi
M
A
P
2
Wille Nordström
0
0
0
3
Samuel Edblom
3
1
4
4
Anton Fält
0
0
0
6
Alexander Gulliksson Fahlgren
0
1
1
8
Benjamin Haga
2
0
2
9
Lukas Wernblom
12
3
15
10
Lukas Gustafsson
6
1
7
11
Filip Näslund
3
2
5
12
Hugo Öberg
0
1
1
15
Jacob Östlund
4
2
6
16
Philip Sehlin
0
0
0
17
William Stridsberg
0
0
0
18
Felix Johansson
1
1
2
19
Jonathan Wågström
5
5
10
20
Isac Rinzén-Högberg
0
1
1
21
Anton Gradin
7
4
11
22
Jesper Östman
0
4
4
Valmentaja
#
Nimi
M
A
P
Mikael Wågström
Päävalmentaja
0
0
0
Magnus Wernblom
Apuvalmentaja
0
0
0
Magnus Nyman
Apuvalmentaja
0
0
0
Thom Östman
Apuvalmentaja
0
0
0
Eva Östlund
Joukkueenjohtaja
0
0
0
Roger Gustafsson
Huoltaja
0
0
0
Otteluita
#
Tid
Arena
Hemmalag
Bortalag
Resultat
26.3.2010
2
U10
A
13:15
EON
Omgång
1
tmp
Modo Hockey
Leksands IF
Modo Hockey vs Leksands IF
13
-
5
6
U10
A
18:00
LS
Omgång
1
tmp
Modo Hockey
Mora IK
Modo Hockey vs Mora IK
7
-
0
9
U10
A
20:30
LS
Omgång
1
tmp
Timrå IK
Modo Hockey
Timrå IK vs Modo Hockey
9
-
6
27.3.2010
13
U10
A
12:00
LS
Omgång
1
tmp
AIK Solna
Modo Hockey
AIK Solna vs Modo Hockey
3
-
4
17
U10
A
17:30
EON
Omgång
1
tmp
Modo Hockey
Huddinge IK
Modo Hockey vs Huddinge IK
3
-
4
28.3.2010
20
U10
A
10:15
EON
Omgång
1
tmp
IF Sundsvall Hockey
Modo Hockey
IF Sundsvall Hockey vs Modo Hockey
0
-
5
22
U10
13:15
LS
Omgång
1
tmp
Modo Hockey
AIK Solna
Modo Hockey vs AIK Solna
5
-
3
Matchen pågår
Matchen ej påbörjad
Matchen slutförd
Tulosta
LK Golvvärme
Cuponline-Partner
Annons
Cuponline-Partner
Ad