Cuponline uses cookies to improve the user experience
Lasīt vairāk
Jacob Silfverberg Cup
Brynäs IF
,
Hokejs
Gavlerinken/Gävle
Gavlerinken/Gävle
Hokejs
30 mar 2019
U 10
Start
Informācija
Jaunumi
Noteikumi
Arēnas
Vecuma grupas / Apakšgrupas
Signup form
Komandas
Spēles
Tabulas
Language
Swedish (svenska)
Finnish (suomi)
Danish (danske)
Norwegian (norsk)
English
Czech (čeština)
Latvian (Latvijā)
Russian (русский)
About languages
Ankarcupen U15
Brynäs IF u13 endagscup
AB Karl Hedin Cup (Pojkar födda 2009, U15)
Ankarcupen Brynäs IF
Brynäs IF höstcup
Brynäs IF CUP
Ankarcupen INSTÄLLD
Temp
ANKARCUPEN U15 (INSTÄLLD P.G.A COVID-19)
Jacob Silfverberg Cup
Brynäs IF Sammandrag U-14
ANKARCUPEN
Jakob Silfverberg Cup U10
Trettondagscupen
Jacob Silfverberg Cup
Jakob Silfverberg Cup
Jacob Silfverberg Cup
PUCKEN I KASSEN CUP BRYNÄS IF U14
Ankarcupen
Trettondagscupen
Brynäs IF mellandagscup U14
Jacob Silfverberg Cup
Brynäs höstcup
Jakob Silfverberg Cup
Ankarcupen U15
Jacob Silfverberg Cup
Jakob Silfverberg Cup
Jakob Silfverberg Cup
JAKOB SILFVERBERG CUP LÄTT/MEDEL
Ankarcupen U15 2017
SISTA CHANSEN! Jakob Silfverberg Cup
Jakob Silfverberg Cup
JAKOB SILFVERBERG CUP
Brända Bocken Cup
Ankarcupen
Jakob Silfverberg Cup
Jakob Silfverberg Cup
Pucken i Kassen Cup
Ankarcupen
Ankarcupen U15 (-99) 2014
Ankarcupen
Ankarcupen
Admin
Give feedback
Report bug
Cuponline requires Javascript to function properly. Please check your browsers info-pages for information on how to enable javascript.
IK Huge
IK Huge
http://www.cuponline.se/TeamView.aspx?cupid=28946&id=123799&lc=lv
Spēles
Statistika
Piederība vecuma grupai
Klass 1
Piederība apakšgrupai
|
Grupp B
Komandas krāsas
Mājnieku komanda
Blå
Viesu komanda
Vit
Komandas pārtsavis
Vārtsargi
#
Vārds (Nosaukums)
G
A
P
1
Leo Andersson
25
Enar Öhrn
Spēlētājs
#
Vārds (Nosaukums)
G
A
P
2
Caesar Rollén
3
Melvin Marklund
4
Wilmer Lindborg
7
Tor Johansson
8
Casper Stålberg
10
Wille Winberg
11
Elmer Bjelkendal
13
Hilma Larsson
15
Elias Lundin-Wigh
16
Benjamin Eng
17
Alice Moberg
18
Oscar Thollin
19
Lucas Eng
20
Rasmus Hörnqvist-Karl
21
Gustav Ytterbom
22
Ivar Löfgren
24
Leo Abrahamsson
Coaches/Leaders
#
Vārds (Nosaukums)
G
A
P
Thommie Eng
Vadītājs
Per Abrahamsson
Vadītājs
Jonas Marklund
Goalk.coach
Daniel Bjelkendal
Aprīkojuma menedžeris
Andreas Winberg
Aprīkojuma menedžeris
Spēles
#
Tid
Arena
Hemmalag
Bortalag
Resultat
30.03.2019
2
Gruppspel
Klass 1
Grupp B
09:10
A-Hallen
Omgång
1
tmp
IK Huge
Ludvika Hockey
IK Huge vs Ludvika Hockey
3
-
10
6
Gruppspel
Klass 1
Grupp B
13:50
A-Hallen
Omgång
3
tmp
Viggbyholms IK
IK Huge
Viggbyholms IK vs IK Huge
10
-
1
9
5/6 plats
Klass 1
16:10
A-Hallen
Omgång
0
tmp
Solna Hockey
IK Huge
Solna Hockey vs IK Huge
6
-
7
Matchen pågår
Matchen ej påbörjad
Matchen slutförd
Drukāt
Cuponline-Partner
Annons
Cuponline-Partner
Ad