Cuponline uses cookies to improve the user experience
Lasīt vairāk
GT Pucken
Göta Traneberg IK
,
Hokejs
Bromma
Bromma
Hokejs
6 jan 2019
U 11
Start
Informācija
Jaunumi
Noteikumi
Arēnas
Vecuma grupas / Apakšgrupas
Komandas
Spēles
Tabulas
Statistika
Language
Swedish (svenska)
Finnish (suomi)
Danish (danske)
Norwegian (norsk)
English
Czech (čeština)
Latvian (Latvijā)
Russian (русский)
About languages
Best In West U12, Helplan - Medel
BIW Vårcupen 2024
Best in West Tjejer
Best in West Tjejer
Best in west U10
U12 Lilla Resport Trophy '12
U11 Stockholm Trophy '13
Best In West U13
Best In West U12 helplan
Best In West U11 - Fullt
Best in West F16
Best In West
Best in West U13 - nivå medel
Best in West U13 - nivå lätt
Best in West U11
Best in West U12
Best in West U10
ants - Best in West - nivå medel
ants Best in West -nivå lätt
Best In West
GT Pucken
Best in West U12 Medel
Best in West U12 Lätt
Ekesiöö Best In West Medel
Ekesiöö Best In West Lätt
BEST IN WEST U12
BEST IN WEST U12
Göta 05 Invitational
Admin
Give feedback
Report bug
Cuponline requires Javascript to function properly. Please check your browsers info-pages for information on how to enable javascript.
Saltsjöbadens IF
Saltsjöbadens IF
http://www.cuponline.se/TeamView.aspx?cupid=28917&id=123509&lc=lv
Mājas lapa
Spēles
Statistika
Piederība vecuma grupai
Lätt cup
Piederība apakšgrupai
|
Seriegrupp
Komandas krāsas
Mājnieku komanda
Blå
Viesu komanda
Vit
Komandas pārtsavis
Vārtsargi
#
Vārds (Nosaukums)
G
A
P
1
Lukas Wilkne
0
0
0
Spēlētājs
#
Vārds (Nosaukums)
G
A
P
3
Linus Holmgren
0
0
0
5
Elias Hagström Galjaard
0
0
0
6
August Hedvall
0
0
0
7
Nils Bjare
0
0
0
8
Noelle Levén
0
0
0
9
Jacob Bergman
0
0
0
12
Buster Lindqvist
0
0
0
20
Arthur Maravelias
0
0
0
23
Vilhelm Palmbäck
0
0
0
24
Leonard Björne
0
0
0
25
Valdemar Bunge
0
0
0
29
Gunnar Westerlind
0
0
0
39
Lucas Liljekvist
0
0
0
Coaches/Leaders
#
Vārds (Nosaukums)
G
A
P
Catharina Baerselman
Komandas vadītājs
0
0
0
Stefan Hedvall
Trenera palīgs
0
0
0
Erik Palmbäck
Trenera palīgs
0
0
0
Peter Levén
Trenera palīgs
0
0
0
Spēles
#
Aika
Kenttä
Kotijoukkue
Vierasjoukkue
Tulos
06.01.2019
3
Lätt cup
Seriegrupp
09:30
JM
Kierros
1
tmp
Spånga HC
Saltsjöbadens IF
Spånga HC vs Saltsjöbadens IF
3
-
3
5
Lätt cup
Seriegrupp
11:30
JM
Kierros
1
tmp
Tyresö Hanviken
Saltsjöbadens IF
Tyresö Hanviken vs Saltsjöbadens IF
0
-
2
6
Lätt cup
Seriegrupp
13:00
JM
Kierros
0
tmp
Göta Traneberg
Saltsjöbadens IF
Göta Traneberg vs Saltsjöbadens IF
6
-
3
9
Lätt cup
Seriegrupp
16:00
JM
Kierros
0
tmp
Saltsjöbadens IF
Sollentuna HC
Saltsjöbadens IF vs Sollentuna HC
5
-
0
Ottelu käynnissä
Ottelua ei aloitettu
Ottelu päättynyt
Drukāt
Cuponline-Partner
Annons
Cuponline-Partner
Ad