Cuponline uses cookies to improve the user experience
Lasīt vairāk
One Partner Group Cup
IF Troja-Ljungby
,
Hokejs
Ljungby
Ljungby
Hokejs
22 - 24 mar 2019
U13
Start
Informācija
Jaunumi
Noteikumi
Arēnas
Vecuma grupas / Apakšgrupas
Signup form
Komandas
Spēles
Tabulas
Statistika
Language
Swedish (svenska)
Finnish (suomi)
Danish (danske)
Norwegian (norsk)
English
Czech (čeština)
Latvian (Latvijā)
Russian (русский)
About languages
Swedbank Cup 2024
Troja U15 Cup
OnePartnerGroup Cup
Ica Maxi Cup 2023
Swedbank Cup U11
Troja U-15 Cup
OnePartnerGroup Cup
Ica Maxi cup 2022
Swedbank Cup U11
Troja U-15 Cup
One Partner Group cup 2022
Troja ICA Maxi cup U12
Swedbank Cup 2021
OnePartnerGroup Cup
Troja Ica maxi cup U 12 2020
Svetruck Cup 2020 U11
Troja ICA Maxi Cup U12
Svetruck Cup 2019 U11
One Partner Group Cup
Troja Ljungby - Teknopress 05 Cup
MAXI-Cup
SVETRUCK CUP, U11
ICA Maxi Cup
Svetruck Cup
Ica Maxi cup
Svetruck Cup
Strålfors cup
Troja ICA Maxi Cup U12
Svetruck Cup (U11)
Strålfors cup
Troja ICA Maxi Cup U12
Nordsjö Cup
Strålfors Cup U13
Troja ICA Maxi U12
Nordsjö Cup
Nordsjö Cup
Strålfors Cup U-13
Hemköp Cup
Nordsjö Cup
Strålfors Cup
Hemköp Cup U12
Admin
Give feedback
Report bug
Cuponline requires Javascript to function properly. Please check your browsers info-pages for information on how to enable javascript.
Sponsors OnePartnerGroup
Täby HC
Täby HC
http://www.cuponline.se/TeamView.aspx?cupid=28749&id=123148&lc=lv
Mājas lapa
Spēles
Statistika
Piederība vecuma grupai
U13
Piederība apakšgrupai
|
Grupp 1
Komandas krāsas
Mājnieku komanda
Svart
Viesu komanda
Röd
Placing
1
Komandas pārtsavis
Vārtsargi
#
Vārds (Nosaukums)
G
A
P
1
Pontus Yttergård
0
0
0
30
Armin Salimi
0
0
0
Aizsargs
#
Vārds (Nosaukums)
G
A
P
2
Linus Levin
1
1
2
8
Nikodemus Wernquist
0
2
2
16
Jonas Andreasson
0
1
1
25
Vilgot Persson
0
1
1
29
Hugo Jansson
3
3
6
Uzbrucējs
#
Vārds (Nosaukums)
G
A
P
10
Hampus Nilsson
3
1
4
11
Gustav Thorsell
5
2
7
18
Oliver Marcelius
4
5
9
20
Isabelle Leijonhielm
3
2
5
23
William Lane
1
1
2
32
Melvin Novotny
2
1
3
34
Jacob Söderberg-Nelson
8
8
16
Coaches/Leaders
#
Vārds (Nosaukums)
G
A
P
Mats Rodensjö
Galvenais treneris
0
0
0
Erik Söderberg
Aprīkojuma menedžeris
0
0
0
Lars Nilsson
Trenera palīgs
0
0
0
Spēles
#
Tid
Arena
Hemmalag
Bortalag
Resultat
22.03.2019
4
U13
Grupp 1
19:15
LA
Omgång
1
tmp
Täby HC
Södertälje SK
Täby HC vs Södertälje SK
6
-
3
23.03.2019
6
U13
Grupp 1
08:35
LA
Omgång
6
tmp
Täby HC
IF Troja-Ljungby
Täby HC vs IF Troja-Ljungby
6
-
0
9
U13
Grupp 1
11:50
LA
Omgång
0
tmp
Skövde IK
Täby HC
Skövde IK vs Täby HC
3
-
3
13
Kvartsfinal
U13
16:30
LA
Omgång
0
tmp
Täby HC
SDE HF
Täby HC vs SDE HF
4
-
0
24.03.2019
18
A-slutspel
U13
09:20
LA
Omgång
0
tmp
Täby HC
Kalmar HC
Täby HC vs Kalmar HC
7
-
0
24
U13
17:30
LA
Omgång
0
tmp
Täby HC
Kållered SK
Täby HC vs Kållered SK
4
-
2
Matchen pågår
Matchen ej påbörjad
Matchen slutförd
Drukāt
OnePartnerGroup
Cuponline-Partner
Annons
Cuponline-Partner
Ad