Cuponline uses cookies to improve the user experience
Læs mere
Team Sportia Cup 2018 - U11
Hille/Åbyggeby IK
,
Ishockey
Gävle
Gävle
Ishockey
29 dec 2018
U 11
Start
Info
Nyheder
Regler
Haller
Klasser / Grupper
Hold
Kampe
Stillinger
Statistik
Language
Swedish (svenska)
Finnish (suomi)
Danish (danske)
Norwegian (norsk)
English
Czech (čeština)
Latvian (Latvijā)
Russian (русский)
About languages
Team Sportia Cup 2024
Team Sportia Cup 2024 (2013)
Team Sportia Cup 2023
Team Sportia CUP
Team Sportia Cup
Team Sportia Cup U11
Team Sportia Cup 2022 U12
Team Sportia Cup 2021 -U10
Team Sportia Cup 2021 -U11
Team Sportia Cup
Team Sportia Cup 2021 U12 (INSTÄLLD)
Team Sportia Cup 2020 -U10
Team Sportia Cup 2020 -U11
Testebo Classic
Team Sportia Cup 2019 -U10
Team Sportia Cup 2019 U11
Team Sportia Cup 2019 -U12
Team Gävle Mellandags cup
Testebo Classic 2019
Team Sportia Cup 2018 - U10 (Träningsmatchturnering)
Fastighetsbyråns mellandagscup
Team Sportia Cup 2018 - U11
Team Sportia Cup 2018 - U12
Testebo Classic
Team Sportia Cup 2017 - U10
Team Sportia Cup 2017 - U11
Team Sportia Cup 2017 - U12
Team Sportia Cup 2016 - U10
Team Sportia Cup 2016 - U12
Team Sportia Cup 2016 - U11
Team Sportia Cup 2015
Team Sportia Cup 2014
Testebo Hockey Challenge 2014
Team Sportia Cup 2013
Team Sportia XL-Cup U10
Team Sportia XL-Cup U11
Team Sportia XL-Cup U12
Admin
Give feedback
Report bug
Cuponline requires Javascript to function properly. Please check your browsers info-pages for information on how to enable javascript.
Hille/Åbyggeby IK
Hille/Åbyggeby IK
http://www.cuponline.se/TeamView.aspx?cupid=28489&id=119370&lc=da-DK
Hjemmeside
Kampe
Statistik
Tilhører klasse
U11
Tilhører gruppe
|
A
Trøjefarver
Hjemmehold
Svart
Udehold
Vit
Placing
4
Holdspiller
Målmænd
#
Navn
G
A
P
1
Alfred Bergström
0
0
0
30
Liam Hård
0
0
0
Spiller
#
Navn
G
A
P
5
Ville Hållen
0
0
0
8
Viggo Rajala-Fundell
0
0
0
10
Olle Brage
0
0
0
11
Arvid Carlsson
0
0
0
12
Alvin Thulinder
0
0
0
13
Sebastian Mehrens
0
0
0
14
Ture Norén
0
0
0
16
Sixten Åström
0
0
0
18
Vilmer Källström
0
0
0
19
Leo Sumenkovic
0
0
0
20
Hugo Frisk Ödgren
0
0
0
21
August Thyr
0
0
0
22
Malte Nässlin
0
0
0
23
Lucas Forssell
0
0
0
24
Ville Lenströmer
0
0
0
Coaches/Leaders
#
Navn
G
A
P
Andreas Norlander
Cheftræner
0
0
0
Esa Rajala
Cheftræner
0
0
0
Christer Ödgren
Ass. Træner
0
0
0
Marcus Hård
Goalk.coach
0
0
0
Robert Sumenkovic
Holdleder
0
0
0
Pierre Hållen
Materiale person
0
0
0
Kampe
#
Cas
Aréna
Domácí mužstvo
Hostující mužstvo
Výsledek
29-12-2018
1
Gruppspel
U11
A
08:15
Testebo
Kolo
1
tmp
Hille/Åbyggeby IK
Hudiksvalls HC
Hille/Åbyggeby IK vs Hudiksvalls HC
2
-
1
3
Gruppspel
U11
A
10:30
Testebo
Kolo
2
tmp
Hille/Åbyggeby IK
Sundbyberg IK
Hille/Åbyggeby IK vs Sundbyberg IK
5
-
4
7
Semi
U11
15:00
Testebo
Kolo
4
tmp
Hille/Åbyggeby IK
Almtuna IS
Hille/Åbyggeby IK vs Almtuna IS
5
-
6
10
Brons
U11
18:30
Testebo
Kolo
5
tmp
Hille/Åbyggeby IK
Hudiksvalls HC
Hille/Åbyggeby IK vs Hudiksvalls HC
0
-
7
Utkání probíhá
Utkání nezačato
Utkání odehráno
Udskrift
Cuponline-Partner
Annons
Cuponline-Partner
Ad