Cuponline käyttää evästeitä parantaakseen käyttäjän kokemusta.
Lue lisää
Flickcupen
Örebro Hockey Ungdom
,
Jääkiekko
Trängens IP, Örebro
Trängens IP, Örebro
Jääkiekko
23 mar 2019
Äldre & Yngre
Etusivu
Info
Uutiset
Sääntöjä
Kenttiä
Luokkia / Ryhmiä
Joukkueita
Otteluita
Taulukot
Tilastoja
Galleria
Language
Swedish (svenska)
Finnish (suomi)
Danish (danske)
Norwegian (norsk)
English
Czech (čeština)
Latvian (Latvijā)
Russian (русский)
About languages
Lets go by bus
Intersport Cup
Aspen Partner Cup
NollNitton Frakt Trophy
Örebro Girl's Trophy
Lets go by bus
Gustavsvik Trophy
Intersport Cup
Aspen partner Cup
Stena recycling cup för FLICKOR
INTERSPORT CUP U12 2022
Stena Recycling minicup U11 2022
Picked Last Trophy
Let´s Go By Bus Trophy 2020
INTERSPORT Cup 2020
U11 Cup 2020
Flickcupen 2020
Let´s Go By Bus Trophy
Team Sportia Cup
Örebro Hockey Ungdom
Flickcupen
U12 Cup
Suez Cupen 2018
Team Sportia Cup
U9 Cup
U10 Cup
Let´s Go By Bus Trophy
IP Cupen / IP Poolspelet
Tjejcupen Örebro
Behrn hotell cup
Team Sportia Cup
Jimmy´s Diner Cup
Gustavsviks Cupen
ÖHU CUPEN-17
Behrn Hotell cup
Team Sportia Cup
Golvcenter cup
Örebro Hockey Ungdom J18 cup
Behrn hotell cup
GolvCenter cup
Team Sportia Cup
Örebro Hockey Ungdom U11 cup
NEH Sports Hockey Cup
Behrn Hotell Cup 2014
Team Sportia Cup Örebro
U12 GolvCenter Cup
U10 Cup ÖHU
Ullmax U11 Cup ÖHU
Eagle Sports Cup
Behrn Hotell Cup
Holgers Cup
Leffes Cup
Golvcenter Cup
Admin
Anna palautetta
Ilmoita bugeista
Cuponline requires Javascript to function properly. Please check your browsers info-pages for information on how to enable javascript.
Hanhals Kings
Hanhals Kings
http://www.cuponline.se/TeamView.aspx?cupid=28480&id=123585&lc=fi
Kotisivu
Otteluita
Tilastoja
Kuuluu luokkaan
Flickor A
Kuuluu ryhmään
|
Flickor A
Joukkueen värit
Kotijoukkue
Röd
Vierasjoukkue
Vit
Joukkueen jäsenet
Maalivahdit
#
Nimi
M
A
P
1
Meja Engelin
0
0
0
Pelaaja
#
Nimi
M
A
P
9
Linnéa Fabian
0
0
0
11
Elin Ljung
0
0
0
12
Ellen Knober
0
0
0
14
Elina Sjöberg
0
0
0
15
Wilma Berlin
0
0
0
16
Julia Broberg
0
0
0
18
Klara Gustavsson
0
0
0
20
Tilde Utbult
4
0
4
21
Agnes Borgman
0
0
0
22
Carolina Thomson
0
0
0
25
Elicia Dunhäll
0
0
0
27
Julia Pehrsson
0
0
0
28
Felicia Sandsten
0
0
0
29
Julia Börjesson
0
0
0
34
Olivia Hård
0
0
0
89
Elin Österdahl
0
0
0
Valmentaja
#
Nimi
M
A
P
Per Österdahl
Päävalmentaja
0
0
0
Reine Dunhäll
Apuvalmentaja
0
0
0
Jonas Ljung
Apuvalmentaja
0
0
0
Gustaf Broberg
Apuvalmentaja
0
0
0
Hanna Pehrsson
Joukkueenjohtaja
0
0
0
Otteluita
#
Tid
Arena
Hemmalag
Bortalag
Resultat
23.3.2019
1
Flickor A
Flickor A
08:00
A-Hall
Omgång
0
tmp
Örebro Hockey Ungdom
Hanhals Kings
Örebro Hockey Ungdom vs Hanhals Kings
8
-
1
3
Flickor A
Flickor A
10:00
A-Hall
Omgång
0
tmp
Karlskrona HK
Hanhals Kings
Karlskrona HK vs Hanhals Kings
2
-
0
6
Flickor A
Flickor A
14:00
A-Hall
Omgång
0
tmp
Hanhals Kings
Hässelby Kälvesta HC
Hanhals Kings vs Hässelby Kälvesta HC
0
-
3
8
Flickor A
Flickor A
16:00
A-Hall
Omgång
0
tmp
Hanhals Kings
Ekerö IK
Hanhals Kings vs Ekerö IK
3
-
3
Matchen pågår
Matchen ej påbörjad
Matchen slutförd
Tulosta
Cuponline-Partner
Annons
Cuponline-Partner
Ad