Cuponline använder cookies
Läs mer
Teamsters Cup 2019
Timrå IK
,
Ishockey
Timrå
Timrå
Ishockey
22 - 24 feb 2019
U 12 / Pojkar & flickor födda 2007
Start
Information
Nyheter
Regler
Arenor
Klasser / Grupper
Lag
Matcher
Tabeller
Statistik
Language
Swedish (svenska)
Finnish (suomi)
Danish (danske)
Norwegian (norsk)
English
Czech (čeština)
Latvian (Latvijā)
Russian (русский)
About languages
Teamsters Cup 2024 U12
Zäta Cup 2024 U10
Anton Lander Cup 2023 U12
Lillstrimma Cup 2023 U13
Zäta Cup 2023 U10
Lillstrimma Cup 2023 U13
Teamsters Cup 2023 U12
Anton Lander Cup 2022 U12
Zäta Cup 2022 U10
Lillstrimma Cup 2022 U13
Teamsters Cup 2022 U12
Lillstrimma Cup 2021 (U14)
Teamsters Cup 2021 U12
Anton Lander Cup 2021
Zäta Cup 2021
Lillstrimma Cup 2020
Anton Lander Cup 2020 - U11
Zäta Cup 2020
Lillstrimma Cup 2020
Teamsters Cup 2020
Anton Lander Cup 2019
Zäta Cup 2019
Lillstrimma Cup 2019
Teamsters Cup 2019
Zäta Cup 2018
Lillstrimma Cup 2018
Teamsters Cup 2018
Anton Lander Cup 2018
Zäta Cup 2017
Lillstrimma Cup 2017
Koneo Cup 2017
Anton Lander Cup 2017
Zäta Cup 2016
Lillstrimma Cup 2016
Koneo Cup 2016
Anton Lander Cup 2016
Zäta Cup 2015
Lillstrimma Cup 2015
Konica Minolta | Koneo Cup fd. Red Eagle Cup
Anton Lander Cup 2015
Zäta Cup 2014
Lillstrimma Cup 2014
Red Eagles Cup 2014
Anton Lander Cup 2013
Zäta Cup 2013
Lillstrimma Cup 2013
Red Eagles Cup 2013
Anton Lander Cup
Zäta Cup 2012
Lillstrimma Cup 2012
Red Eagle Cup 2012
Drömcupen 2012
Zäta Cup 2011
Lillstrimmacup 2011
Red Eagle Cup 2011
Drömcupen 2011
Zäta Cup 2010
Lillstrimma Cup 2010
Red Eagles Cup 2010
Drömcupen 2010
Zäta Cup 2009
Drömcupen
Red Eagles Cup 2009
Lillstrimma Cup 2009
Zäta Cup 2008
Red Eagle Cup 2008
Lillstrimma Cup 2008
Drömcupen 2007
Zäta Cup 2007
Admin
Ge feedback
Rapportera bugg
Cuponline requires Javascript to function properly. Please check your browsers info-pages for information on how to enable javascript.
Timrå IK
Timrå IK
http://www.cuponline.se/TeamView.aspx?cupid=28395&id=122136&lc=sv
Hemsida
Matcher
Statistik
Tillhör klass
Teamsters 2019
Tillhör grupp
|
Teamsters
Tröjfärger
Hemmalag
Bortalag
Placering
4
Lagdeltagare
Målvakter
#
Namn
M
A
P
1
Max Berglund
0
0
0
35
Erik Klockmo
0
0
0
Spelare
#
Namn
M
A
P
7
Jonathan Böhlén
1
1
2
8
Edwin Södergren
2
1
3
9
Ludwig Molin
1
2
3
10
William Björck
0
0
0
11
Axel Coox
0
1
1
12
Jonathan Stenberg
0
0
0
13
Axel Carnbro
3
2
5
14
Arvid Sundholm
2
0
2
15
Oliver Bengtsson
0
0
0
16
Rasmus Nordström Stridh
0
0
0
19
Elias Sjölander
1
0
1
22
Viktor Kax
0
0
0
23
Gustav Mattsson
0
1
1
24
Lemmy Jakobsson
0
0
0
26
Casper Amrén
0
0
0
27
Edwin Annerstedt
5
2
7
29
Isak Nyman
1
0
1
Ledare
#
Namn
M
A
P
Håkan Nordström
Huvudtränare
0
0
0
Per Sundholm
Ass. tränare
0
0
0
Rickard Gudmundsson
Ass. tränare
0
0
0
Maria Stenberg
Lagledare
0
0
0
Henrik Jakobsson
Mtrl. förvaltare
0
0
0
Matcher
#
Cas
Aréna
Domácí mužstvo
Hostující mužstvo
Výsledek
2019-02-22
2
Teamsters 2019
Teamsters
17:30
Strimma
Kolo
0
tmp
Timrå IK
IF Sundsvall Hockey
Timrå IK vs IF Sundsvall Hockey
3
-
0
2019-02-23
6
Teamsters 2019
Teamsters
09:45
NHK
Kolo
0
tmp
Huddinge Hockey
Timrå IK
Huddinge Hockey vs Timrå IK
3
-
3
9
Teamsters 2019
Teamsters
15:15
Strimma
Kolo
0
tmp
Timrå IK
Brynäs IF
Timrå IK vs Brynäs IF
4
-
7
12
Teamsters 2019
Teamsters
18:45
Strimma
Kolo
0
tmp
Timrå IK
Järveds IF
Timrå IK vs Järveds IF
2
-
6
2019-02-24
15
Teamsters 2019
Teamsters
09:45
NHK
Kolo
0
tmp
AIK
Timrå IK
AIK vs Timrå IK
5
-
2
17
3:an mot 4:an
Teamsters 2019
15:00
Strimma
Kolo
0
tmp
Järveds IF
Timrå IK
Järveds IF vs Timrå IK
5
-
2
Utkání probíhá
Utkání nezačato
Utkání odehráno
Utskrift
Cuponline-Partner
Annons
Cuponline-Partner
Ad