Cuponline käyttää evästeitä parantaakseen käyttäjän kokemusta.
Lue lisää
Teamsters Cup 2019
Timrå IK
,
Jääkiekko
Timrå
Timrå
Jääkiekko
22 - 24 feb 2019
U 12 / Pojkar & flickor födda 2007
Etusivu
Info
Uutiset
Sääntöjä
Kenttiä
Luokkia / Ryhmiä
Joukkueita
Otteluita
Taulukot
Tilastoja
Language
Swedish (svenska)
Finnish (suomi)
Danish (danske)
Norwegian (norsk)
English
Czech (čeština)
Latvian (Latvijā)
Russian (русский)
About languages
Teamsters Cup 2024 U12
Zäta Cup 2024 U10
Anton Lander Cup 2023 U12
Lillstrimma Cup 2023 U13
Zäta Cup 2023 U10
Lillstrimma Cup 2023 U13
Teamsters Cup 2023 U12
Anton Lander Cup 2022 U12
Zäta Cup 2022 U10
Lillstrimma Cup 2022 U13
Teamsters Cup 2022 U12
Lillstrimma Cup 2021 (U14)
Teamsters Cup 2021 U12
Anton Lander Cup 2021
Zäta Cup 2021
Lillstrimma Cup 2020
Anton Lander Cup 2020 - U11
Zäta Cup 2020
Lillstrimma Cup 2020
Teamsters Cup 2020
Anton Lander Cup 2019
Zäta Cup 2019
Lillstrimma Cup 2019
Teamsters Cup 2019
Zäta Cup 2018
Lillstrimma Cup 2018
Teamsters Cup 2018
Anton Lander Cup 2018
Zäta Cup 2017
Lillstrimma Cup 2017
Koneo Cup 2017
Anton Lander Cup 2017
Zäta Cup 2016
Lillstrimma Cup 2016
Koneo Cup 2016
Anton Lander Cup 2016
Zäta Cup 2015
Lillstrimma Cup 2015
Konica Minolta | Koneo Cup fd. Red Eagle Cup
Anton Lander Cup 2015
Zäta Cup 2014
Lillstrimma Cup 2014
Red Eagles Cup 2014
Anton Lander Cup 2013
Zäta Cup 2013
Lillstrimma Cup 2013
Red Eagles Cup 2013
Anton Lander Cup
Zäta Cup 2012
Lillstrimma Cup 2012
Red Eagle Cup 2012
Drömcupen 2012
Zäta Cup 2011
Lillstrimmacup 2011
Red Eagle Cup 2011
Drömcupen 2011
Zäta Cup 2010
Lillstrimma Cup 2010
Red Eagles Cup 2010
Drömcupen 2010
Zäta Cup 2009
Drömcupen
Red Eagles Cup 2009
Lillstrimma Cup 2009
Zäta Cup 2008
Red Eagle Cup 2008
Lillstrimma Cup 2008
Drömcupen 2007
Zäta Cup 2007
Admin
Anna palautetta
Ilmoita bugeista
Cuponline requires Javascript to function properly. Please check your browsers info-pages for information on how to enable javascript.
AIK
AIK
http://www.cuponline.se/TeamView.aspx?cupid=28395&id=122097&lc=fi
Kotisivu
Otteluita
Tilastoja
Kuuluu luokkaan
Teamsters 2019
Kuuluu ryhmään
|
Teamsters
Joukkueen värit
Kotijoukkue
Svart
Vierasjoukkue
Vit
Placing
2
Joukkueen jäsenet
Maalivahdit
#
Nimi
M
A
P
30
León Contreras
0
0
0
Pelaaja
#
Nimi
M
A
P
2
Clark Dahllöf
5
1
6
5
David Björkholm
1
1
2
10
Sebastian Brunnberg
6
3
9
11
Martin Sjöström
0
0
0
12
Ludvig Norström
2
5
7
13
Linus Blom
0
2
2
19
Ludwig Hellgren
17
10
27
20
Anton Kempe
0
1
1
21
Mattias Nyberg
6
7
13
22
Axel Elmqvist
0
1
1
24
Niklas Pokrupa
0
2
2
25
Petter Witten
0
0
0
28
Magdalena Malm
0
1
1
29
Leo Bohlin
4
8
12
29
William Håkansson
12
6
18
Valmentaja
#
Nimi
M
A
P
Hans Elmqvist
Päävalmentaja
0
0
0
Mattias Bohlin
Päävalmentaja
0
0
0
Mattias Malm
Apuvalmentaja
0
0
0
Andreas Nyberg
Joukkueenjohtaja
0
0
0
Mika Hietala
Huoltaja
0
0
0
Otteluita
#
Cas
Aréna
Domácí mužstvo
Hostující mužstvo
Výsledek
22.2.2019
3
Teamsters 2019
Teamsters
18:45
NHK
Kolo
0
tmp
AIK
Huddinge Hockey
AIK vs Huddinge Hockey
14
-
4
23.2.2019
5
Teamsters 2019
Teamsters
08:45
Strimma
Kolo
0
tmp
Järveds IF
AIK
Järveds IF vs AIK
3
-
9
7
Teamsters 2019
Teamsters
12:15
Strimma
Kolo
0
tmp
AIK
IF Sundsvall Hockey
AIK vs IF Sundsvall Hockey
17
-
4
11
Teamsters 2019
Teamsters
18:45
NHK
Kolo
0
tmp
Brynäs IF
AIK
Brynäs IF vs AIK
13
-
7
24.2.2019
15
Teamsters 2019
Teamsters
09:45
NHK
Kolo
0
tmp
AIK
Timrå IK
AIK vs Timrå IK
5
-
2
18
1:an mot 2:an
Teamsters 2019
15:05
NHK
Kolo
0
tmp
Brynäs IF
AIK
Brynäs IF vs AIK
6
-
1
Utkání probíhá
Utkání nezačato
Utkání odehráno
Tulosta
Cuponline-Partner
Annons
Cuponline-Partner
Ad