Cuponline uses cookies to improve the user experience
Lasīt vairāk
Paradiscupen 2019
Sport & Adventure
,
Florbols
Örnsköldsvik
Örnsköldsvik
Florbols
2 - 6 jan 2019
U8 - U15
Start
Informācija
Jaunumi
Noteikumi
Arēnas
Vecuma grupas / Apakšgrupas
Komandas
Spēles
Tabulas
Statistika
Language
Swedish (svenska)
Finnish (suomi)
Danish (danske)
Norwegian (norsk)
English
Czech (čeština)
Latvian (Latvijā)
Russian (русский)
About languages
Högakustenspelen
Paradiscupen 2019
Innebandyligan
Innebandyligan
Ankarspelen 2017
Sportklubben
Slaget om Norrland
Klasskampen 2016
Ankarspelen 2016
Piratligan 15/16
Umeå Floorball Festival 2015
Ankarspelen 2015
Klasskampen
Piratligan
Umeå Floorball Festival
Ankarspelen
Piratligan
Ankarspelen 2013
Intersport Cup
Piratligan
Ankarspelen 2012
Klasskampen
Piratligan
Ankarspelen 2011
Piratligan
Admin
Give feedback
Report bug
Cuponline requires Javascript to function properly. Please check your browsers info-pages for information on how to enable javascript.
IBF Dalen
IBF Dalen
http://www.cuponline.se/TeamView.aspx?cupid=27345&id=122326&lc=lv
Mājas lapa
Spēles
Piederība vecuma grupai
Flickor Blå B Verkställande Byrån
Piederība apakšgrupai
|
Flickor Blå B - A
Komandas krāsas
Mājnieku komanda
Svart
Viesu komanda
Komandas pārtsavis
Spēlētājs
#
Vārds (Nosaukums)
G
A
P
2
Binu Jakobsson
3
Selma Oskarsson
4
Estrid Holmlund Eriksson
5
Lovisa Westman
6
Noomi Segerbrant Morin
7
Noomi Strömberg
8
Svea Tegström
10
Cassandra Saliba
12
Tyra Lindström
13
Aenon Bayuh
14
Ebba Kryg Wennerström
21
Ellen Östman
60
Jonna Nordendahl Glaas
62
Thea Holmgren
64
Tilda Ermling
65
Svea Moström Jäger
66
Vilhelmina Viktorsson
67
Emmy Andersson
70
Ida Pukka
71
Bella Lönn
72
Mira Stegmayr
73
Juliah Skog
75
Greta Rosén
76
Linn Svensson
78
Ebba Sandström
79
Iris Edström
Coaches/Leaders
#
Vārds (Nosaukums)
G
A
P
Jonas Andersson
Vadītājs
Jenny Ermling
Vadītājs
Anders Lönn
Vadītājs
Anton Ermling
Vadītājs
Christofer Stegmayr
Vadītājs
Erika Forsgren Saliba
Vadītājs
Jenny Lindström
Vadītājs
Peter Östman
Vadītājs
Sara Strömberg
Vadītājs
Spēles
#
Tid
Arena
Hemmalag
Bortalag
Resultat
05.01.2019
1908
Flickor Blå B Verkställande Byrån
Flickor Blå B - A
14:15
Sport - Go Sport
tmp
IBF Dalen
Örnsköldsvik IB Röd
IBF Dalen vs Örnsköldsvik IB Röd
1913
Flickor Blå B Verkställande Byrån
Flickor Blå B - A
19:30
Sport - Go Sport
tmp
Nätra IBK
IBF Dalen
Nätra IBK vs IBF Dalen
06.01.2019
1917
Flickor Blå B Verkställande Byrån
Flickor Blå B - A
09:30
Nola - Utekompaniet
tmp
IBF Dalen
Jäbo IK
IBF Dalen vs Jäbo IK
1928
Flickor Blå B Verkställande Byrån
Flickor Blå B - A
17:00
Park
tmp
Gullänget-Kroksta IBS Vit
IBF Dalen
Gullänget-Kroksta IBS Vit vs IBF Dalen
Matchen pågår
Matchen ej påbörjad
Matchen slutförd
Drukāt
Cuponline-Partner
Annons
Cuponline-Partner
Ad