Cuponline uses cookies to improve the user experience
Lasīt vairāk
Paradiscupen 2019
Sport & Adventure
,
Florbols
Örnsköldsvik
Örnsköldsvik
Florbols
2 - 6 jan 2019
U8 - U15
Start
Informācija
Jaunumi
Noteikumi
Arēnas
Vecuma grupas / Apakšgrupas
Komandas
Spēles
Tabulas
Statistika
Language
Swedish (svenska)
Finnish (suomi)
Danish (danske)
Norwegian (norsk)
English
Czech (čeština)
Latvian (Latvijā)
Russian (русский)
About languages
Högakustenspelen
Paradiscupen 2019
Innebandyligan
Innebandyligan
Ankarspelen 2017
Sportklubben
Slaget om Norrland
Klasskampen 2016
Ankarspelen 2016
Piratligan 15/16
Umeå Floorball Festival 2015
Ankarspelen 2015
Klasskampen
Piratligan
Umeå Floorball Festival
Ankarspelen
Piratligan
Ankarspelen 2013
Intersport Cup
Piratligan
Ankarspelen 2012
Klasskampen
Piratligan
Ankarspelen 2011
Piratligan
Admin
Give feedback
Report bug
Cuponline requires Javascript to function properly. Please check your browsers info-pages for information on how to enable javascript.
Holmsund City IBC
Holmsund City IBC
http://www.cuponline.se/TeamView.aspx?cupid=27345&id=121920&lc=lv
Spēles
Piederība vecuma grupai
F03/F04 Go Sport Travel
Piederība apakšgrupai
|
F03/04-B Öviks Oljetransport
Komandas krāsas
Mājnieku komanda
Orange
Viesu komanda
Röd
Komandas pārtsavis
Spēlētājs
#
Vārds (Nosaukums)
G
A
P
2
Lea Lathière
0
0
0
3
Emelie Åström
2
0
2
4
Lovisa Idberger
0
0
0
13
Ilse Vidman
0
0
0
19
Nora Engström
2
1
3
23
Elsa Grundberg
1
0
1
27
Alice Hiller
0
1
1
30
Thea Mattsson
0
0
0
32
Andrea Saksa
0
0
0
39
Joella Salimi
0
0
0
45
Leja Almroth
0
0
0
57
Ebba Sundqvist-Nilsson
0
0
0
58
Julia Holmgren
3
0
3
62
Ebba Sturesson
0
0
0
65
Elvira Eneroth
0
0
0
74
Thea Olsson
0
0
0
80
Tilda Holmgren
0
0
0
95
Moa Hedman
0
0
0
96
Moa Backlund-Sjöström
0
2
2
99
Tilda Tegman
2
0
2
Coaches/Leaders
#
Vārds (Nosaukums)
G
A
P
Calle Almqvist
Komandas vadītājs
0
0
0
Jenny Holmgren
Komandas vadītājs
0
0
0
Pär Eneroth
Komandas vadītājs
0
0
0
Karl Idberger
Komandas vadītājs
0
0
0
Spēles
#
Tid
Arena
Hemmalag
Bortalag
Resultat
02.01.2019
1201
F03/F04 Go Sport Travel
F03/04-B Öviks Oljetransport
13:00
Högland - CS Teknik
tmp
Nätra IBK
Holmsund City IBC
Nätra IBK vs Holmsund City IBC
2
-
2
03.01.2019
1206
F03/F04 Go Sport Travel
F03/04-B Öviks Oljetransport
08:00
Högland - CS Teknik
tmp
Holmsund City IBC
Örnsköldsvik IB
Holmsund City IBC vs Örnsköldsvik IB
2
-
7
1212
Kvartsfinal 2
F03/F04 Go Sport Travel
17:20
Sport - Go Sport
tmp
Obbola IK
Holmsund City IBC
Obbola IK vs Holmsund City IBC
2
-
1
04.01.2019
1213
Plac.match 1
F03/F04 Go Sport Travel
08:00
Nola - Utekompaniet
tmp
Luleå SK
Holmsund City IBC
Luleå SK vs Holmsund City IBC
2
-
2
1219
Plac.match 3
F03/F04 Go Sport Travel
14:00
Högland - CS Teknik
tmp
Holmsund City IBC
Nätra IBK
Holmsund City IBC vs Nätra IBK
3
-
1
Matchen pågår
Matchen ej påbörjad
Matchen slutförd
Drukāt
Cuponline-Partner
Annons
Cuponline-Partner
Ad