Cuponline uses cookies to improve the user experience
Læs mere
Calle Järnkrok Cup 2018
Gävle GIK Hockey
,
Ishockey
Gävle
Gävle
Ishockey
24 mar 2018
U10
Start
Info
Nyheder
Regler
Haller
Klasser / Grupper
Hold
Kampe
Stillinger
Statistik
Language
Swedish (svenska)
Finnish (suomi)
Danish (danske)
Norwegian (norsk)
English
Czech (čeština)
Latvian (Latvijā)
Russian (русский)
About languages
Calle Järnkrok cup
GGIK U16 Höstcup
Elias Lindholm Cup 2023
Calle Järnkrok cup
Ankarcupen
Calle Järnkrok cup
Elias Lindholm cup
Ankarcupen U14 2022
GGIK Cupen U15
GGIK Cup 2021
Ankarcupen U14 2021
Calle Järnkrok Cup 2020
Ankarcupen U-14
Elias Lindholm Cup 2019
Calle Järnkrok Cup 2019
Ankarcupen U14 2019
Elias Lindholm Cup 2018
Calle Järnkrok Cup 2018
Ankarcupen U14 2018
Ankarcupen U14 2017
Godiscupen 2016
Ankarcupen
Ankarcupen
Sportlovscupen
Ankarcupen
Sportlovscupen
Ankarcupen U14 2013
Ankarcupen
Ankarcupen 2008
Ankarcupen 2007
Ankarcupen 2006
Ankarcupen 2005
Admin
Give feedback
Report bug
Cuponline requires Javascript to function properly. Please check your browsers info-pages for information on how to enable javascript.
Skutskärs SK
Skutskärs SK
http://www.cuponline.se/TeamView.aspx?cupid=27059&id=116022&lc=da-DK
Kampe
Tilhører klasse
U10
Tilhører gruppe
|
Grupp 2
Trøjefarver
Hjemmehold
Blå
Udehold
Vit
Placing
2
Holdspiller
Målmænd
#
Navn
G
A
P
25
William Sparring
0
0
0
Back
#
Navn
G
A
P
2
Lukas Friskman
0
0
0
9
Wilmer Jörgensen
0
0
0
12
Vide Donnerstål
0
0
0
17
Charlie Odby
0
0
0
22
Hugo Lindkvist
0
0
0
Forward
#
Navn
G
A
P
3
Inez Karlsson
0
0
0
4
Hugo Lindström
0
0
0
6
Leon Larsson
0
0
0
8
Lukas Uebersax
0
0
0
10
Albin Olsson
0
0
0
11
Olle Rolén
0
0
0
13
William Hällman
0
0
0
19
Jesper Wendin
0
0
0
20
William Bogebrant
0
0
0
Center
#
Navn
G
A
P
7
Vigge Öhlander
0
0
0
16
Kevin Ädel Myrttinen
0
0
0
18
Joel Uebersax
0
0
0
Coaches/Leaders
#
Navn
G
A
P
Stefan Öhlander
Cheftræner
0
0
0
Pontus Donnerstål
Ass. Træner
0
0
0
Niklas Gunnarsson
Ass. Træner
0
0
0
Catrin Odby
Holdleder
0
0
0
Johan Karlsson
Materiale person
0
0
0
Kampe
#
Tid
Arena
Hemmalag
Bortalag
Resultat
24-03-2018
2
U10
Grupp 2
10:00
Nynäshallen
Omgång
2
tmp
Mora IK vit
Skutskärs SK
Mora IK vit vs Skutskärs SK
1
-
10
6
U10
Grupp 2
14:15
Nynäshallen
Omgång
6
tmp
Skutskärs SK
IFK Ore
Skutskärs SK vs IFK Ore
14
-
6
9
U10
18:00
Nynäshallen
Omgång
9
tmp
GGIK
Skutskärs SK
GGIK vs Skutskärs SK
8
-
3
Matchen pågår
Matchen ej påbörjad
Matchen slutförd
Udskrift
Cuponline-Partner
Annons
Cuponline-Partner
Ad