Cuponline uses cookies to improve the user experience
Lasīt vairāk
Volvo Lastvagnar Cup 2017
IF Björklöven
,
Hokejs
Umeå
Umeå
Hokejs
2 - 3 dec 2017
U 11
Start
Informācija
Jaunumi
Noteikumi
Arēnas
Vecuma grupas / Apakšgrupas
Signup form
Komandas
Spēles
Tabulas
Language
Swedish (svenska)
Finnish (suomi)
Danish (danske)
Norwegian (norsk)
English
Czech (čeština)
Latvian (Latvijā)
Russian (русский)
About languages
Umeå Energi Cup U12
Intersport Cup 2024 (Datum ej fastställt)
Coop Cupen U11
Umeå Energi Cup 2023
INTERSPORT CUP
Björklöven U15 Cup 2023
Coop Cup Umeå U11
Intersport Cup
Umeå Energi Cup U12
COOP CUPEN U11
Coop Cupen U11
Umeå Energi cup
Intersport Cup
Kustserien u14-u15
Umeå Energi Cup 2021 INSTÄLLD Förhoppningsvis ses vi till hösten!
Coop cupen
Intersport Cup
Umelacken Winterclassic 2020
Coop Cup U11 (2009)
Umeå Energi Cup U12
Intersport Cup
Björklöven Winterclassics 2019
Oktobercupen 2019 - IF Björklöven
Kustserien
Umelacken WinterClassic 2019
UMEÅ HOCKEYGAMES 2019
Umeå Energi Cup
Coop-Cupen U11
Intersport cup
A3 Training&GameCamp
Umelacken WinterClassic
Umeå Energi WinterClassic Cup
Volvo Lastvagnar Cup 2017
Intersport Cup
Opus Winter Classic
Teamson Cup
Intersport Cup 2016
Umeå Energi Cup
ICA Superteg Cup 2016
Teamson Cup
Dialect Cup
Intersport Cup 2015
ICA Superteg cup
TEAMSON hockeycup
PODIET Försäkringskonsult Sammandrag 2014
Intersport Cup 2014
Norrmejerier / PODIET FK Cup 2014
Intersport Cup 2013
Norrmejerier / Delete Cup 2013
ICA Superteg Cup 2013
Podiet Sammandrag 2012
Intersport Cup
Norrmejerier Cup 2012
ICA Superteg Cup 2012
Intersport Cup 2011
Norrmejeriercup 2011
Intersport Cup
Norrmejerier cup 2010
Ica Superteg Cup 2010
Intersport Umeå Cup 2009
Norrmejeriercup 2009
Ica Supermarket Teg Cup 2009
Intersport Umeå Cup 2008
Norrmejerier Cup 2008
Ica Supermarket Teg Cup 2008
Norrmejerier Cup 2007
Admin
Give feedback
Report bug
Cuponline requires Javascript to function properly. Please check your browsers info-pages for information on how to enable javascript.
Timrå Ik
Timrå Ik
http://www.cuponline.se/TeamView.aspx?cupid=25558&id=109159&lc=lv
Spēles
Statistika
Piederība vecuma grupai
U11
Piederība apakšgrupai
|
Grupp2
Komandas krāsas
Mājnieku komanda
Röd
Viesu komanda
Vit
Komandas pārtsavis
Vārtsargi
#
Vārds (Nosaukums)
G
A
P
1
Max Berglund
25
Anton Laestander
Spēlētājs
#
Vārds (Nosaukums)
G
A
P
3
Casper Amrén
7
Jonathan Böhlén
8
Edwin Södergren
11
Axel Coox
12
Jonathan Stenberg
14
Arvid Sundholm
15
Oliver Bengtsson
16
Rasmus Nordström Stridh
19
Elias Sjölander
21
Hugo Söderström
22
Viktor Kax
23
Gustav Mattson
24
Lemmy Jakobsson
Coaches/Leaders
#
Vārds (Nosaukums)
G
A
P
Håkan Nordström
Galvenais treneris
Per Sundholm
Trenera palīgs
Rickard Gudmundsson
Trenera palīgs
Maria Stenberg
Komandas vadītājs
Henrik Jakobsson
Aprīkojuma menedžeris
Erik Söderström
Aprīkojuma menedžeris
Spēles
#
Tid
Arena
Hemmalag
Bortalag
Resultat
02.12.2017
6
U11
Grupp2
12:00
Nolia2
Omgång
0
tmp
Björklöven Gul
Timrå Ik
Björklöven Gul vs Timrå Ik
4
-
7
12
U11
Grupp2
15:10
Nolia2
Omgång
0
tmp
Timrå Ik
Svedjeholmens IF
Timrå Ik vs Svedjeholmens IF
4
-
4
16
U11
Grupp2
17:20
Nolia2
Omgång
0
tmp
Björklöven Svart
Timrå Ik
Björklöven Svart vs Timrå Ik
0
-
5
20
U11
Grupp2
19:30
Nolia2
Omgång
0
tmp
Sunderby SK Vit
Timrå Ik
Sunderby SK Vit vs Timrå Ik
3
-
0
03.12.2017
25
Kvartsfinal
U11
11:45
Nolia1
Omgång
0
tmp
Järveds IF
Timrå Ik
Järveds IF vs Timrå Ik
5
-
2
Matchen pågår
Matchen ej påbörjad
Matchen slutförd
Drukāt
Cuponline-Partner
Annons
Cuponline-Partner
Ad