Cuponline käyttää evästeitä parantaakseen käyttäjän kokemusta.
Lue lisää
Stora COOP Cup U10 (17-18)
Enköpings SK
,
Jääkiekko
Enköping
Enköping
Jääkiekko
4 jan 2018
U10 (-08)
Etusivu
Info
Uutiset
Sääntöjä
Kenttiä
Luokkia / Ryhmiä
Joukkueita
Otteluita
Taulukot
Language
Swedish (svenska)
Finnish (suomi)
Danish (danske)
Norwegian (norsk)
English
Czech (čeština)
Latvian (Latvijā)
Russian (русский)
About languages
Stora Coop Cup U16 (24-25)
Stora Coop Cup U15 (24-25)
Stora Coop Cup U14 (24-25)
Stora Coop Cup F16 (24-25)
Stora Coop Cup U13 (24-25)
Stora Coop Cup J20 (24-25)
Stora Coop Cup J18 (24-25)
Stora Coop Cup U15 (23-24)
Stora Coop Cup U16 (23-24)
Stora Coop Cup F16 (23-24)
Stora Coop Cup U14 (23-24)
Stora Coop Cup U13 (23-24)
Stora Coop Cup J20 (23-24)
Stora Coop Cup J18 (23-24)
Stora Coop Cup U15 (22-23)
Stora Coop Cup U16 (22-23)
Stora Coop Cup U14 (22-23)
Stora Coop Cup DJ (22-23)
Stora Coop Cup U13 (22-23)
Stora Coop Cup A-flick (22-23)
Stora Coop Cup J20 (22-23)
Stora Coop Cup J18 (22-23)
Stora Coop Cup U16 (21-22)
Stora Coop Cup U15 (21-22)
Stora Coop Cup U14 (21-22)
Stora Coop Cup DJ (21-22)
Stora Coop Cup U13 (21-22)
Stora Coop Cup J20 (21-22)
Stora Coop Cup J18 (21-22)
Stora Coop Cup U12 (20-21)
Stora Coop Cup J18 (20-21)
Stora Coop Cup J20 (20-21)
Stora Coop Cup Damjun (20/21)
Stora Coop Cup U11 (19-20)
Stora Coop Cup U12 (19-20)
Stora Coop Cup Flick A (19-20)
Stora Coop Cup J18 (19-20)
Stora Coop Cup U16 (18-19)
Stora Coop Cup U15 (18-19)
Stora Coop Cup U14 (18-19)
Stora Coop Cup U11 (18-19)
Stora Coop Cup U10 (18-19)
Stora Coop Cup U12 (18-19)
Stora Coop Cup U13 (18-19)
Stora Coop Cup J18 (18-19)
Stora Coop Cup Flick (18-19)
Stora COOP Cup U15 (17-18)
Stora COOP Cup U16 (17-18)
Stora COOP Cup U14 (17-18)
Stora COOP Cup U10 (17-18)
Stora COOP Cup U11 (17-18)
Stora COOP Cup U12 (17-18)
Stora COOP Cup U13 (17-18)
Stora COOP Cup J18 (17-18)
Stora COOP Cup U14 (16-17)
Stora COOP Cup U10 (16-17)
Stora COOP Cup U11 (16-17)
Stora COOP Cup U12 (16-17)
Stora COOP Cup U13 (16-17)
COOP Forum Cup U14 (15-16)
COOP Forum Cup U16 (15-16)
COOP Forum Cup U13 (15-16)
COOP Forum Cup U12 (15-16)
COOP Forum Cup U11 (15-16)
COOP Forum Cup U10 (15-16)
COOP Forum Cup U16 (2014-2015)
COOP Forum Cup U14 (2014-2015)
COOP Forum Cup U12 (2014-2015)
COOP Forum Cup U13 (2014-2015)
COOP Forum Cup U11 (2014-2015)
COOP Forum Cup U10 (2014-2015)
Test Cup
COOP Forum Cup U16 (2013-2014)
COOP Forum Cup U14 (2013-2014)
COOP Forum Cup U13 (2013-2014)
COOP Forum Cup U12 (2013-2014)
COOP Forum Cup U11 (2013-2014)
COOP Forum Cup U10 (2013-2014)
COOP Forum Cup J18 (2013-2014)
COOP Forum Cup U14 (2012-2013)
COOP Forum Cup U16 (2012-2013)
COOP Forum Cup U10 (2012-2013)
COOP Forum Cup U12 (2012-2013)
COOP Forum Cup U11 (2012-2013)
COOP Forum Cup U13 (2012-2013)
Länsförsäkringar Cup U14 (2011-2012)
Länsförsäkringar Cup U16 (2011-2012)
Länsförsäkringar Cup U10 (2011-2012)
Länsförsäkringar Cup U11 (2011-2012)
Länsförsäkringar Cup U12 (2011-2012)
Länsförsäkringar Cup U13 (2011-2012)
Länsförsäkringar Cup U16 (2010-2011)
Länsförsäkringar Cup U14 (2010-2011)
Länsförsäkringar Cup U10 (2010-2011)
Länsförsäkringar Cup U12 (2010-2011)
Länsförsäkringar Cup U13 (2010-2011)
Länsförsäkringar Cup U11 (2010-2011)
First Hotel Park Astoria Cup U16 2010
First Hotel Park Astoria Cup U14 2010
Sveriges Närmaste Cup 2009
First Hotel Park Astoria Cup U16 2009
First Hotel Park Astoria Cup U14 2009
Sveriges Närmaste Cup 2008
Admin
Anna palautetta
Ilmoita bugeista
Cuponline requires Javascript to function properly. Please check your browsers info-pages for information on how to enable javascript.
Bålsta HC
Bålsta HC
http://www.cuponline.se/TeamView.aspx?cupid=25162&id=111725&lc=fi
Kotisivu
Otteluita
Kuuluu luokkaan
U10
Kuuluu ryhmään
|
B
Joukkueen värit
Kotijoukkue
Grön
Vierasjoukkue
Vit
Placing
4
Joukkueen jäsenet
Maalivahdit
#
Nimi
M
A
P
1
Arvid Fogelberg
65
Leo Elofsson
Pelaaja
#
Nimi
M
A
P
10
Elias Wanning
11
Ola Palme
12
Bruno Gääw-Nilsson
13
Gordon Åhlin
22
Adam Lejonryde
23
Ludvig Hoff
26
Elias Berger
28
Robin Tesfay
29
Felix Ekvall
30
Edvin Stenberg
40
Bastian Boström
55
Fanny Öhrqvist
61
Milo Boström
73
Evelina Sundell
87
Jonathan Edin
99
Viggo Låhdö
Valmentaja
#
Nimi
M
A
P
Björn Palme
Päävalmentaja
Christoffer Sundell
Päävalmentaja
Micke Edin
Päävalmentaja
Dahn Åhlin
Apuvalmentaja
Micke Låhdö
Apuvalmentaja
Catherine Öhrqvist
Joukkueenjohtaja
Micke Lejonryde
Huoltaja
Jonas Wanning
Huoltaja
Otteluita
#
Tid
Arena
Hemmalag
Bortalag
Resultat
4.1.2018
3
U10
B
09:40
B
tmp
Bålsta HC
Tierps HK
Bålsta HC vs Tierps HK
12
-
3
8
U10
B
12:20
A
tmp
Bålsta HC
Ludvika HF
Bålsta HC vs Ludvika HF
4
-
5
11
U10
B
14:50
B
tmp
Strömsbro IF
Bålsta HC
Strömsbro IF vs Bålsta HC
3
-
5
15
A-semifinal
U10
17:10
B
tmp
Brynäs IF
Bålsta HC
Brynäs IF vs Bålsta HC
6
-
4
19
Plac 3-4
U10
19:30
B
tmp
Bålsta HC
Ludvika HF
Bålsta HC vs Ludvika HF
3
-
9
Matchen pågår
Matchen ej påbörjad
Matchen slutförd
Tulosta
Cuponline-Partner
Annons
Cuponline-Partner
Ad