Cuponline uses cookies to improve the user experience
Lasīt vairāk
PWC cupen 2017
Sunderby SK
,
Hokejs
Södra Sunderbyn
Södra Sunderbyn
Hokejs
11 - 12 mar 2017
pojkar 2006
Start
Informācija
Jaunumi
Noteikumi
Arēnas
Vecuma grupas / Apakšgrupas
Komandas
Spēles
Tabulas
Language
Swedish (svenska)
Finnish (suomi)
Danish (danske)
Norwegian (norsk)
English
Czech (čeština)
Latvian (Latvijā)
Russian (русский)
About languages
JIAB Sunderby Cup U14
Stora Sundis Cup 2024
JIAB Cup 2023, U13 Sunderby SK
JIAB Cup
JIAB CUP U13
Sunderbycupen
ICA Maxi Cup
Lundbäcks Cup (SunderbyCupen)
Jiab Cup
JIAB cup U15 Sunderby 2021
Laitis-cup
Stora Sundis Cup 2020
Jiab cup U11
Carl Mattsson Cup
Stora Sundis Cup
JIAB CUP 2019
PWC Cupen
Slutspel U13 - Norrbotten
Nordchark Cup 2018
Allstar Cup 2018
Laitis Cup U13
Mini Sundis Cup
Lilla Sundis Greencare Cup 2017
JIAB Cup
Nordchark Cup
PWC cupen 2017
Allstar Cup
Laitis Cup
Sunderby SK Värdefullt Trophy
Lulebo Lilla Sundis Cup 2016
Kustserien - Nyhlén-Hugosson Trophy
PwC cupen 2016
Sunderbycupen 2016
LAITIS CUP 2015
Lulebo Lilla Sundis Cup
Sunderbycupen
U14 DM SLUTSPEL
Laitis Cup 2014
Lulebo Lilla Sundis Cup 2014
Laitis Cup
Lulebo Lilla Sundis Cup 2013
Sundis hockeycup 2013
Slutspel C1 Norrbotten
LAITIS cupen
Lulebo Lilla Sundis Cup
Lulebo Lilla Sundis Cup
Testcup
Admin
Give feedback
Report bug
Cuponline requires Javascript to function properly. Please check your browsers info-pages for information on how to enable javascript.
Sunderby SK Blå
Sunderby SK Blå
http://www.cuponline.se/TeamView.aspx?cupid=23966&id=100773&lc=lv
Spēles
Statistika
Piederība vecuma grupai
U11
Piederība apakšgrupai
|
Grupp 2
Komandas krāsas
Mājnieku komanda
Blå
Viesu komanda
Vit
Placing
5
Komandas pārtsavis
Vārtsargi
#
Vārds (Nosaukums)
G
A
P
30
Elias Wallström Enstedt
Spēlētājs
#
Vārds (Nosaukums)
G
A
P
2
Max Nilsson
5
Anton Larsson
7
Anton Nilsson
11
Simon Ronnle
16
Isak Ahlbäck Riihinen
18
Isak Jönsson
20
Joel Nordmark
21
Ludwig Skårman
23
Ludvig Grafström
26
Liam Fredriksson
29
Oliver Carlsson
31
Elliot Bedinger
Coaches/Leaders
#
Vārds (Nosaukums)
G
A
P
Patrik Nordmark
Galvenais treneris
Tobias Jönsson
Trenera palīgs
Mikael Lundström
Trenera palīgs
Torbjörn Nilsson
Komandas vadītājs
Spēles
#
Tid
Arena
Hemmalag
Bortalag
Resultat
11.03.2017
2
U11
Grupp 2
09:00
Sundis
Omgång
1
tmp
Sunderby SK Blå
Luleå Hockey Svart
Sunderby SK Blå vs Luleå Hockey Svart
1
-
5
7
U11
Grupp 2
14:30
Sundis
Omgång
2
tmp
Sunderby SK Blå
Malmberget AIF
Sunderby SK Blå vs Malmberget AIF
7
-
1
11
U11
Grupp 2
19:00
Sundis
Omgång
3
tmp
Piteå Hockey
Sunderby SK Blå
Piteå Hockey vs Sunderby SK Blå
3
-
2
12.03.2017
16
5-6:e plats
U11
12:30
Sundis
Omgång
4
tmp
Sunderby SK Blå
Luleå Hockey Vit
Sunderby SK Blå vs Luleå Hockey Vit
4
-
0
Matchen pågår
Matchen ej påbörjad
Matchen slutförd
Drukāt
Cuponline-Partner
Annons
Cuponline - Partner
Ad