Cuponline käyttää evästeitä parantaakseen käyttäjän kokemusta.
Lue lisää
Nicklas Bäckström Cup U10
Valbo HC
,
Jääkiekko
NickBack Arena Valbo
NickBack Arena Valbo
Jääkiekko
1 okt 2017
U 10
Etusivu
Info
Uutiset
Sääntöjä
Kenttiä
Luokkia / Ryhmiä
Signup form
Joukkueita
Otteluita
Taulukot
Language
Swedish (svenska)
Finnish (suomi)
Danish (danske)
Norwegian (norsk)
English
Czech (čeština)
Latvian (Latvijā)
Russian (русский)
About languages
Nicklas Bäckström Cup U12 2024
Nicklas Bäckström Cup U11
Nicklas Bäckström Cup U13
Nicklas Bäckström Cup U13
Nicklas Bäckström Cup U14
Nicklas Bäckström Cup U16
Nicklas Bäckström Cup U15
Nicklas Bäckström Cup U12
Nicklas Bäckström Cup U10
Nicklas Bäckström Cup U11
Nicklas Bäckström Cup U12
Nicklas Bäckström Cup U14
Nicklas Bäckström Cup U16
Nicklas Bäckström Cup U15
Nicklas Bäckström Cup U10
Nicklas Bäckström Cup U12
Nicklas Bäckström Cup U11
Nicklas Bäckström Cup U13
Nicklas Bäckström Cup U14
Nicklas Bäckström Cup U16
Nicklas Bäckström Cup U15
Nicklas Bäckström cup U10
Nicklas Bäckström cup U11
Nicklas Bäckström cup U12
Nicklas Bäckström cup U13
Nicklas Bäckström cup U14
Nicklas Bäckström cup U16
Nicklas Bäckström cup U15
Niklas Bäckström cup U13
Niklas Bäckström cup U10
Niklas Bäckström cup U11
Nicklas Bäckström Cup U12
Niklas Bäckström Cup U14
Niklas Bäckström cup U16
Niklas Bäckström cup U15
Nicklas Bäckström Cup U10
Nicklas Bäckström Cup U11
Nicklas Bäckström Cup U12
Nicklas Bäckström Cup U13
Nicklas Bäckström Cup U14
Nicklas Bäckström Cup U16
Nicklas Bäckström Cup U15
Nicklas Bäckström Cup U10
Nicklas Bäckström Cup U11
Nicklas Bäckström Cup U12
Nicklas Bäckström Cup U13
Nicklas Bäckström Cup U14
Nicklas Bäckström Cup U16
Nicklas Bäckström Cup U15
Eling Bygg Cup U16
Nicklas Bäckström Cup U10
Nicklas Bäckström Cup U11
Nicklas Bäckström Cup U12
Nicklas Bäckström Cup U13
Nicklas Bäckström Cup U14
Nicklas Bäckström Cup U15
Nicklas Bäckström Cup U16
Nicklas Bäckström Cup 2016 för U-10
Nicklas Bäckström Cup 2016 för U-11
Nicklas Bäckström Cup 2016 för U-12
Nicklas Bäckström Cup 2016 för U-13
Nicklas Bäckström Cup 2016 för U-14
Nicklas Bäckström Cup 2016 för U-15
Nicklas Bäckström Cup 2016 för U-16
Sjödin Cup 2015 för U-10 (-06)
Sjödin Cup 2015 för U-11 (-05)
Sjödin Cup 2015 för U-12 (-04)
Sjödin Cup 2015 för U-13 (-03)
Sjödin Cup 2015 för U-14 (-02)
Sjödin Cup 2015 för U-15 (-01)
Sjödin Cup 2015 för U-16 (-00)
Intersport Cup
Intersport Cup
Tommy Sjödin Cup 2014 för U-10 (-05)
Tommy Sjödin Cup 2014 för U-11 (-04)
Tommy Sjödin Cup 2014 för U-12 (-03)
Tommy Sjödin Cup 2014 för U-13 (-02)
Tommy Sjödin Cup 2014 för U-14 (-01)
Tommy Sjödin Cup 2014 för U-15 (-00)
Tommy Sjödin Cup 2014 för U-16 (-99)
Tommy Sjödin Cup
Tommy Sjödin Cup U-10 (-04)
Tommy Sjödin Cup U-11 (-03)
Tommy Sjödin Cup U-12 (-02)
Tommy Sjödin Cup U-13 (-01)
Tommy Sjödin Cup U-14 (-00)
Tommy Sjödin Cup U-15 (-99)
Tommy Sjödin Cup U-16 (-98)
Tommy Sjödin Cup U-10 (-03)
Tommy Sjödin Cup U-11 (-02)
Tommy Sjödin Cup U-11 (-02)
Tommy Sjödin Cup U-12 (-01)
Tommy Sjödin Cup U-15 (-98)
Tommy Sjödin Cup U-14 (-99)
Tommy Sjödin Cup U-13 (-00)
Tommy Sjödin Cup U-16 (-97)
Tommy Sjödin Cup J-18 (-95)
Tommy Sjödin Cup U-14
Tommy Sjödin Cup U-10
Tommy Sjödin Cup U-11
Tommy Sjödin Cup U-12
Tommy Sjödin Cup U-13
Admin
Anna palautetta
Ilmoita bugeista
Cuponline requires Javascript to function properly. Please check your browsers info-pages for information on how to enable javascript.
Enköping SK
Enköping SK
http://www.cuponline.se/TeamView.aspx?cupid=23947&id=102291
Kotisivu
Otteluita
Kuuluu luokkaan
U10
Kuuluu ryhmään
|
B
Joukkueen värit
Kotijoukkue
Grön
Vierasjoukkue
Vit
Placing
6
Joukkueen jäsenet
Maalivahdit
#
Nimi
M
A
P
30
Oskar Ståhl
Pelaaja
#
Nimi
M
A
P
3
Elis Samuelsson
7
Neo Aronsson
8
Tor Nordgren
9
Bosse Glarke Glatz
10
Fredrik Algeson
11
Theo Eriksson
15
Tindra Lindholm
17
Victor Thorsell
18
Nevil Hansen Ahlström
19
Sander Hansen Ahlström
21
Karl Nehler
22
Melvin Viman
23
Oskar Holst
24
Fabian Kåkemyhr
Valmentaja
#
Nimi
M
A
P
Fredrik Samuelsson
Päävalmentaja
Erik Nordgren
Apuvalmentaja
Niclas Viman
Apuvalmentaja
Tobias Eriksson
Apuvalmentaja
Joacim Kåkemyhr
Apuvalmentaja
Linda Glarke
Joukkueenjohtaja
Robert Eriksson
Huoltaja
Otteluita
#
Aika
Kenttä
Kotijoukkue
Vierasjoukkue
Tulos
1.10.2017
4
U10
B
11:30
NickBack Arena
Kierros
2
tmp
Enköping SK
Brynäs IF
Enköping SK vs Brynäs IF
5
-
10
6
U10
B
13:50
NickBack Arena
Kierros
3
tmp
Strömsbro HC
Enköping SK
Strömsbro HC vs Enköping SK
4
-
2
9
Match 5-6 pris
U10
17:50
NickBack Arena
Kierros
0
tmp
Valbo HC
Enköping SK
Valbo HC vs Enköping SK
3
-
2
Ottelu käynnissä
Ottelua ei aloitettu
Ottelu päättynyt
Tulosta
Cuponline-Partner
Annons
Cuponline-Partner
Ad