Cuponline uses cookies to improve the user experience
Lasīt vairāk
Lulebo Lilla Sundis Cup
Sunderby SK
,
Futbols
S Sunderbyn/Luleå
S Sunderbyn/Luleå
Futbols
5 - 6 maj 2012
U12 Pojkar & Flickor födda 2000
Start
Informācija
Jaunumi
Noteikumi
Arēnas
Vecuma grupas / Apakšgrupas
Signup form
Komandas
Spēles
Tabulas
Statistika
Galerija
Language
Swedish (svenska)
Finnish (suomi)
Danish (danske)
Norwegian (norsk)
English
Czech (čeština)
Latvian (Latvijā)
Russian (русский)
About languages
JIAB Sunderby Cup U14
Stora Sundis Cup 2024
JIAB Cup 2023, U13 Sunderby SK
JIAB Cup
JIAB CUP U13
Sunderbycupen
ICA Maxi Cup
Lundbäcks Cup (SunderbyCupen)
Jiab Cup
JIAB cup U15 Sunderby 2021
Laitis-cup
Stora Sundis Cup 2020
Jiab cup U11
Carl Mattsson Cup
Stora Sundis Cup
JIAB CUP 2019
PWC Cupen
Slutspel U13 - Norrbotten
Nordchark Cup 2018
Allstar Cup 2018
Laitis Cup U13
Mini Sundis Cup
Lilla Sundis Greencare Cup 2017
JIAB Cup
Nordchark Cup
PWC cupen 2017
Allstar Cup
Laitis Cup
Sunderby SK Värdefullt Trophy
Lulebo Lilla Sundis Cup 2016
Kustserien - Nyhlén-Hugosson Trophy
PwC cupen 2016
Sunderbycupen 2016
LAITIS CUP 2015
Lulebo Lilla Sundis Cup
Sunderbycupen
U14 DM SLUTSPEL
Laitis Cup 2014
Lulebo Lilla Sundis Cup 2014
Laitis Cup
Lulebo Lilla Sundis Cup 2013
Sundis hockeycup 2013
Slutspel C1 Norrbotten
LAITIS cupen
Lulebo Lilla Sundis Cup
Lulebo Lilla Sundis Cup
Testcup
Admin
Give feedback
Report bug
Cuponline requires Javascript to function properly. Please check your browsers info-pages for information on how to enable javascript.
Sponsors
BDX
Gammelstad IF
Gammelstad IF
http://www.cuponline.se/TeamView.aspx?cupid=1818&id=20560&lc=lv
Mājas lapa
Spēles
Statistika
Piederība vecuma grupai
U 12 Flickor
Piederība apakšgrupai
|
F00 A
Komandas krāsas
Mājnieku komanda
Vit/Grön
Viesu komanda
Komandas pārtsavis
Spēlētājs
#
Vārds (Nosaukums)
G
A
P
3
Rebecca Andersson
0
0
0
4
Jonna Jakobsson
0
0
0
5
Moa Johansson
0
0
0
6
Klara Jonsson
0
0
0
7
Tilda Ludvig
0
0
0
8
Jenny Södersten
0
0
0
9
Anna Wiklund
0
0
0
10
Emma Kröger
0
0
0
11
Jenny Jakobsson
0
0
0
12
Emma Ström
0
0
0
14
Sara Lomgren
0
0
0
15
Alva Oskarsson
0
0
0
17
Victoria Rydberg
0
0
0
18
Ellen Lindberg
0
0
0
21
Ellen Tiensuu
0
0
0
22
Linn Styrman
0
0
0
26
Wilma Zakrisson
0
0
0
Coaches/Leaders
#
Vārds (Nosaukums)
G
A
P
Åke Johansson
Trenera palīgs
0
0
0
Patrik Kullberg
Trenera palīgs
0
0
0
Andreas Rydberg
Galvenais treneris
0
0
0
Sabina Wiklund
Vadītājs
0
0
0
Spēles
#
Tid
Arena
Hemmalag
Bortalag
Resultat
06.05.2012
5
U 12 Flickor
F00 A
09:40
S1
Omgång
1
tmp
Luleå SK
Gammelstad IF
Luleå SK vs Gammelstad IF
2
-
0
11
U 12 Flickor
F00 A
11:40
S1
Omgång
3
tmp
Sunderby SK
Gammelstad IF
Sunderby SK vs Gammelstad IF
1
-
0
22
U 12 Flickor
F00 A
15:00
S1
Omgång
5
tmp
Gammelstad IF
Infjärden BFF
Gammelstad IF vs Infjärden BFF
5
-
0
Matchen pågår
Matchen ej påbörjad
Matchen slutförd
Drukāt
JIAB Fastigheter
Cuponline-Partner
Annons
Cuponline-Partner
Ad