Cuponline använder cookies
Läs mer
Umeå Floorball Festival 2015
Sport & Adventure
,
Innebandy
Umeå
Umeå
Innebandy
2 - 4 okt 2015
Pojkar & Flickor 1999-2007
Start
Information
Nyheter
Regler
Arenor
Klasser / Grupper
Lag
Matcher
Tabeller
Statistik
Language
Swedish (svenska)
Finnish (suomi)
Danish (danske)
Norwegian (norsk)
English
Czech (čeština)
Latvian (Latvijā)
Russian (русский)
About languages
Högakustenspelen
Paradiscupen 2019
Innebandyligan
Innebandyligan
Ankarspelen 2017
Sportklubben
Slaget om Norrland
Klasskampen 2016
Ankarspelen 2016
Piratligan 15/16
Umeå Floorball Festival 2015
Ankarspelen 2015
Klasskampen
Piratligan
Umeå Floorball Festival
Ankarspelen
Piratligan
Ankarspelen 2013
Intersport Cup
Piratligan
Ankarspelen 2012
Klasskampen
Piratligan
Ankarspelen 2011
Piratligan
Admin
Ge feedback
Rapportera bugg
Cuponline requires Javascript to function properly. Please check your browsers info-pages for information on how to enable javascript.
Gullänget-Kroksta IBS
Gullänget-Kroksta IBS
http://www.cuponline.se/TeamView.aspx?cupid=11686&id=72990
Hemsida
Matcher
Statistik
Tillhör klass
P03
Tillhör grupp
|
P03-A
Tröjfärger
Hemmalag
Blå
Bortalag
Vit
Placering
4
Lagdeltagare
Spelare
#
Namn
M
A
P
3
Pontus Moberg
0
0
0
6
Albin Domeij
0
0
0
12
Lucas Hörnfeldt
0
1
1
17
Jonathan Westman
0
0
0
19
Filip Norberg
1
0
1
32
Viktor Wisten
0
1
1
33
Elias Burström
1
1
2
35
Isak Dorell
1
0
1
36
Emil Verbeij
0
0
0
39
Klas Gustafsson
0
0
0
43
Sebastian Forsberg
0
0
0
45
Filip Järvi
1
2
3
50
Linus Dahlberg
1
0
1
51
William Nylander
5
1
6
Ledare
#
Namn
M
A
P
Christer Hörnfeldt
Lagledare
0
0
0
Leif Dahlberg
Lagledare
0
0
0
Mikael Nylander
Huvudtränare
0
0
0
Stefan Järvi
Ass. tränare
0
0
0
Kalle Dorell
Ass. tränare
0
0
0
Henrik Burström
Ass. tränare
0
0
0
Matcher
#
Tid
Arena
Hemmalag
Bortalag
Resultat
2015-10-02
1402
P03
P03-A
17:30
UEA Öst
tmp
Vindelns IF
Gullänget-Kroksta IBS
Vindelns IF vs Gullänget-Kroksta IBS
4
-
2
2015-10-03
1406
P03
P03-A
09:40
UEA Väst
tmp
Gullänget-Kroksta IBS
AC Sparta Prag
Gullänget-Kroksta IBS vs AC Sparta Prag
0
-
6
1408
P03
P03-A
12:10
UEA Öst
tmp
Umeå City IBF
Gullänget-Kroksta IBS
Umeå City IBF vs Gullänget-Kroksta IBS
5
-
2
1410
Kvartsfinal 1
P03
16:20
Vild
tmp
Ankarsvik BK
Gullänget-Kroksta IBS
Ankarsvik BK vs Gullänget-Kroksta IBS
2
-
3
OT
2015-10-04
1414
Semifinal 1
P03
09:30
Vild
tmp
Gullänget-Kroksta IBS
Umeå City IBF
Gullänget-Kroksta IBS vs Umeå City IBF
2
-
3
1418
Match om 3:e pris
P03
14:15
Sjöfru
tmp
Gullänget-Kroksta IBS
Holmsund City
Gullänget-Kroksta IBS vs Holmsund City
1
-
4
Matchen pågår
Matchen ej påbörjad
Matchen slutförd
Utskrift
Cuponline-Partner
Annons
Cuponline-Partner
Ad