Herrar Div. 3/4

Sázava Bakery Cup zná los
2022-07-14

Třetí ročník turnaje mužů nabírá jasnější obrysy.

Již tradiční turnaj mužů se letos představí ve dnech 2. - 4. září v naší HBM pod názvem hlavního partnera Orlů Pekařství a cukrářství Sázava - Sázava Bakery Cup. Anglický název byl zvolen, protože si turnaj dělá ambice stát se mezinárodním. Už v tomto roce byla účast zahraničního týmu velmi blízko, ale nakonec se nepodařila dotáhnout.

Pořadatelský tým v těchto dnech uzavřel seznam účastníků a nalosoval pořadí zápasů. V září uvidíme v zajímavé konfrontaci silných týmů různých krajských lig kromě domácích Orlů Lanškroun loňské vítěze HC Střelce Jindřichův Hradec (Jihočeský kraj), předloňské vítěze Hokej Uherský Ostroh (Zlínský kraj) a nováčka Dynamiters Blansko HK (Jihomoravský kraj). Novinkou je, že se nebudou hrát dvojzápasy na 30 minut, ale klasická utkání 3x20 minut. Každý tým tak odehraje tři zápasy.

První den v pátek 2. září zahájí turnaj v 17:00 zápas Lanškroun - Uherský Ostroh a po něm od 19:30 hraje Jindřichův Hradec s Blanskem. Kompletní los je v sekci UTKÁNÍ.