Cuponline använder cookies
Läs mer
Möre Cupen 2019
Möre BK
,
Fotboll
Loverslund
Loverslund
Fotboll
12 - 14 apr 2019
U 7-16
Start
Information
Nyheter
Regler
Arenor
Klasser / Grupper
Anmälningsformulär
Lag
Matcher
Tabeller
Language
Swedish (svenska)
Finnish (suomi)
Danish (danske)
Norwegian (norsk)
English
Czech (čeština)
Latvian (Latvijā)
Russian (русский)
About languages
Möre Cupen 2023
Möre Cupen 2020
Möre Cupen 2019
Möre Cupen 2018
Möre Cupen 2017
Möre Cupen 2016
Möre Cupen 2015
Möre Cupen 2014
Admin
Ge feedback
Rapportera bugg
Cuponline requires Javascript to function properly. Please check your browsers info-pages for information on how to enable javascript.
Klasser / Grupper
Klass
P05 (födda 2005)
Grupp
P05 - grupp 1
Lindsdals IF
Lyckå FF
Rödeby AIF
Smedby BoIK
Grupp
P05 - grupp 2
Ljungbyholms Goif
Oskarshamns AIK
Saxemara IF
Timmernabbens IF
Grupp
P05 - grupp 3
Färjestadens GOIF
Hossmo BK
Kalmar FF
Persnäs AIF
Klass
P06 (födda 2006)
Grupp
P06 - grupp 1
Färjestadens GOIF Röd
IFK Berga Vit
Rockneby IK
Södermöre komb
TUFF
Grupp
P06 - grupp 2
Färjestadens GOIF Vit
Hossmo BK
Kalmar FF
Möre BK
Växjö Norra
Grupp
P06 - grupp 3
FK Karlskrona
Kalmar Södra IF
Oskarshamns AIK
Rödsle BK
Saxemara IF
Klass
P07 (födda 2007)
Grupp
P07 - grupp 1
Färjestadens GoIF
Persnäs AIF
RM/SSG IF
TUFF grön
Östers IF
Grupp
P07 - grupp 2
FK Karlskrona Orange 2
Lindsdals if
Persnäs AIF blå
Södermörekombination
TUFF svart
Grupp
P07 - grupp 3
Böda/Högby
FK Karlskrona Orange 1
Myresjö IF
Möre BK
Tingsryd United FC
Klass
P08 (födda 2008)
Grupp
P08 - grupp 1
Färjestadens GoIF Vit
Glömminge-Algutsrums IF
IFK Borgholm
IFK Berga
Södermörekombination
Grupp
P08 - grupp 2
FK Karlskrona Svart Lag 1
Färjestadens GoIF Röd
Kalmar FF vit
Kalmar Södra IF Blå
Lindsdals IF Gul
Östers IF RÖD
Grupp
P08 - grupp 3
FK Karlskrona Svart Lag 2
Kalmar Södra IF Röd
Lenhovda IF
Möre BK
Rödsle BK
Östers IF Blå
Grupp
P08 - grupp 4
Hossmo BK
Kalmar FF röd
Lindsdals IF Svart
Nättraby GoIF
Rödeby AIF
Trekantens IF
Klass
P09 (födda 2009)
Grupp
P09 - grupp 1
Färjestadens GoiF
IFK Borgholm
Kalmar FF svart
Nybro IF Röd
Trekantens IF
Grupp
P09 - grupp 2
Kalmar FF röd
Kalmar Södra IF Röd
Lindsdals IF Gul
Rockneby IK
TUFF
Grupp
P09 - grupp 3
Kalmar FF vit
Kalmar Södra IF Blå
Lindsdals IF Svart
Ljungbyholms GOIF
Nybro IF Svart
Klass
P10 (födda 2010)
Grupp
P10 - grupp 1
Färjestadens GOIF Vit
Hoby GIF
Hossmo BK lag 2
Kalmar FF vit
Smedby BOIK
Grupp
P10 - grupp 2
IFK Berga Blå
Kalmar FF Röd
Lyckå FF Grön
Rödeby AIF
TUFF
Grupp
P10 - grupp 3
Färjestadens GOIF Röd
Hossmo BK lag 1
IFK Berga Vit
Kalmar Södra IF Röd
Rockneby IK
Grupp
P10 - grupp 4
Kalmar FF svart
Kalmar Södra IF Blå
Lyckå FF Vit
Möre BK
Nättraby Goif
Klass
P11 (födda 2011)
Grupp
P11 - grupp 1
IFK Berga blå
Kalmar FF Röd
Möre BK
Pukebergs BK vit
TUFF
Grupp
P11 - grupp 2
IFK Berga vit
Kalmar FF röd/vit
Kalmar FF Vit
Ljungbyholms Goif
Pukebergs BK röd
Klass
P12/13 (födda 2012/2013)
Grupp
PF12/13 - grupp 1
Möre BK
Smedby BOIK
Klass
F03 (födda 2003)
Grupp
F03 - grupp 1
Emmaboda IS
Färjestadens GoIF
Hossmo BK
Team Södermöre
Klass
F10 (födda 2010)
Grupp
F10 - grupp 1
IFK Kalmar
Möre BK
Trekantens IF
Cuponline-Partner
Annons
Cuponline-Partner
Ad