Cuponline använder cookies
Läs mer
Testebo Classic 2019
Hille/Åbyggeby IK
,
Ishockey
Gävle
Gävle
Ishockey
24 mar 2019
U8 f 2010
Start
Information
Nyheter
Regler
Arenor
Klasser / Grupper
Anmälningsformulär
Lag
Matcher
Tabeller
Statistik
Language
Swedish (svenska)
Finnish (suomi)
Danish (danske)
Norwegian (norsk)
English
Czech (čeština)
Latvian (Latvijā)
Russian (русский)
About languages
Team Sportia Cup 2023
Team Sportia CUP
Team Sportia Cup
Team Sportia Cup U11
Team Sportia Cup 2022 U12
Team Sportia Cup 2021 -U10
Team Sportia Cup 2021 -U11
Team Sportia Cup
Team Sportia Cup 2021 U12 (INSTÄLLD)
Team Sportia Cup 2020 -U10
Team Sportia Cup 2020 -U11
Testebo Classic
Team Sportia Cup 2019 -U10
Team Sportia Cup 2019 U11
Team Sportia Cup 2019 -U12
Team Gävle Mellandags cup
Testebo Classic 2019
Team Sportia Cup 2018 - U10 (Träningsmatchturnering)
Fastighetsbyråns mellandagscup
Team Sportia Cup 2018 - U11
Team Sportia Cup 2018 - U12
Testebo Classic
Team Sportia Cup 2017 - U10
Team Sportia Cup 2017 - U11
Team Sportia Cup 2017 - U12
Team Sportia Cup 2016 - U10
Team Sportia Cup 2016 - U12
Team Sportia Cup 2016 - U11
Team Sportia Cup 2015
Team Sportia Cup 2014
Testebo Hockey Challenge 2014
Team Sportia Cup 2013
Team Sportia XL-Cup U10
Team Sportia XL-Cup U11
Team Sportia XL-Cup U12
Admin
Ge feedback
Rapportera bugg
Cuponline requires Javascript to function properly. Please check your browsers info-pages for information on how to enable javascript.
Grupp Grupp A
Välj
Klass U8
Grupp A
Hille/Åbyggeby IK
har valt att dölja informationen, t.ex på grund av förbundspolicies kring resultatrapportering för de yngsta klasserna.
Matcher
#
Tid
Arena
Hemmalag
Bortalag
Resultat
2019-03-24
1
U8
Grupp A
09:00
Omgång
1
tmp
Hille/Åbyggeby
Valbo HC
Hille/Åbyggeby vs Valbo HC
2
U8
Grupp A
09:40
Omgång
1
tmp
Brynäs IF
Almtuna IS
Brynäs IF vs Almtuna IS
3
U8
Grupp A
10:20
Omgång
1
tmp
Åker/Strängnäs hc
Leksand IF
Åker/Strängnäs hc vs Leksand IF
4
U8
Grupp A
11:00
Omgång
2
tmp
Valbo HC
Almtuna IS
Valbo HC vs Almtuna IS
5
U8
Grupp A
11:30
Omgång
2
tmp
Brynäs IF
Leksand IF
Brynäs IF vs Leksand IF
6
U8
Grupp A
12:00
Omgång
2
tmp
Hille/Åbyggeby
Åker/Strängnäs hc
Hille/Åbyggeby vs Åker/Strängnäs hc
7
U8
Grupp A
13:00
Omgång
3
tmp
Brynäs IF
Valbo HC
Brynäs IF vs Valbo HC
8
U8
Grupp A
13:30
Omgång
3
tmp
Almtuna IS
Åker/Strängnäs hc
Almtuna IS vs Åker/Strängnäs hc
9
U8
Grupp A
14:00
Omgång
3
tmp
Hille/Åbyggeby
Leksand IF
Hille/Åbyggeby vs Leksand IF
10
U8
Grupp A
14:40
Omgång
4
tmp
Brynäs IF
Åker/Strängnäs hc
Brynäs IF vs Åker/Strängnäs hc
11
U8
Grupp A
15:10
Omgång
4
tmp
Leksand IF
Valbo HC
Leksand IF vs Valbo HC
12
U8
Grupp A
15:40
Omgång
4
tmp
Almtuna IS
Hille/Åbyggeby
Almtuna IS vs Hille/Åbyggeby
13
U8
Grupp A
16:30
Omgång
5
tmp
Valbo HC
Åker/Strängnäs hc
Valbo HC vs Åker/Strängnäs hc
14
U8
Grupp A
17:10
Omgång
5
tmp
Leksand IF
Almtuna IS
Leksand IF vs Almtuna IS
15
U8
Grupp A
17:50
Omgång
5
tmp
Hille/Åbyggeby
Brynäs IF
Hille/Åbyggeby vs Brynäs IF
Matchen pågår
Matchen ej påbörjad
Matchen slutförd
Cuponline-Partner
Annons
Cuponline-Partner
Ad