Oxdog liiga 2018-2019
Floorball
6 okt 2018 - 31 maj 2019
2001-2012
# Team GP W +/- TP
1 Tyrnävän palloseura E-pojat 10 10 47 20
2 OLS Karhut 08 10 6 25 13
3 Kempele Wild Duckz P08 10 6 16 12
4 Merikoski SBT Mustajalat 08 9 6 16 12
5 OLS Leopardit 08 9 4 10 8
6 KeLy 08 10 3 -37 6
7 OLS Sudet 08 9 2 7 5
8 PaKa 0809 9 0 -84 0
GP=Games Played, W=Win, T=Ties, L=lost, GF=Goals Forward, GA=Goals Against, +/-=Goals diff, TP=Total Points

Games

# Time Arena Home Team Guest Team Result
1/6/2019
1 Jatkosarja E (07-08) E Lohko (Alempi jatkosarja) 14:00 Round 1 tmp KeLy 08 KeLy 08 vs OLS Leopardit 08 7 - 3
2 Jatkosarja E (07-08) E Lohko (Alempi jatkosarja) 14:45 Round 1 tmp Tyrnävän palloseura E-pojat Tyrnävän palloseura E-pojat vs Merikoski SBT Mustajalat 08 8 - 5
3 Jatkosarja E (07-08) E Lohko (Alempi jatkosarja) 15:30 Round 1 tmp OLS Karhut 08 OLS Karhut 08 vs OLS Sudet 08 5 - 5
4 Jatkosarja E (07-08) E Lohko (Alempi jatkosarja) 16:15 Round 1 tmp Tyrnävän palloseura E-pojat Tyrnävän palloseura E-pojat vs OLS Leopardit 08 3 - 2
5 Jatkosarja E (07-08) E Lohko (Alempi jatkosarja) 17:00 Round 1 tmp Merikoski SBT Mustajalat 08 Merikoski SBT Mustajalat 08 vs KeLy 08 5 - 4
6 Jatkosarja E (07-08) E Lohko (Alempi jatkosarja) 17:45 Round 1 tmp OLS Karhut 08 OLS Karhut 08 vs Tyrnävän palloseura E-pojat 2 - 8
7 Jatkosarja E (07-08) E Lohko (Alempi jatkosarja) 18:30 Round 1 tmp OLS Sudet 08 OLS Sudet 08 vs KeLy 08 12 - 0
1/20/2019
1 Jatkosarja E (07-08) E Lohko (Alempi jatkosarja) 12:45 Round 2 tmp OLS Leopardit 08 OLS Leopardit 08 vs OLS Karhut 08 4 - 6
2 Jatkosarja E (07-08) E Lohko (Alempi jatkosarja) 15:00 Round 2 tmp OLS Leopardit 08 OLS Leopardit 08 vs OLS Sudet 08 7 - 2
1/26/2019
1 Jatkosarja E (07-08) E Lohko (Alempi jatkosarja) 14:30 Round 3 tmp Kempele Wild Duckz P08 Kempele Wild Duckz P08 vs Tyrnävän palloseura E-pojat 3 - 5
2 Jatkosarja E (07-08) E Lohko (Alempi jatkosarja) 15:15 Round 3 tmp KeLy 08 KeLy 08 vs PaKa 0809 16 - 4
8 Jatkosarja E (07-08) E Lohko (Alempi jatkosarja) 15:45 Round 3 tmp OLS Karhut 08 OLS Karhut 08 vs Merikoski SBT Mustajalat 08 3 - 6
3 Jatkosarja E (07-08) E Lohko (Alempi jatkosarja) 16:00 Round 3 tmp OLS Sudet 08 OLS Sudet 08 vs Tyrnävän palloseura E-pojat 6 - 7
4 Jatkosarja E (07-08) E Lohko (Alempi jatkosarja) 16:45 Round 3 tmp KeLy 08 KeLy 08 vs Kempele Wild Duckz P08 0 - 12
5 Jatkosarja E (07-08) E Lohko (Alempi jatkosarja) 17:30 Round 3 tmp PaKa 0809 PaKa 0809 vs OLS Sudet 08 1 - 10
6 Jatkosarja E (07-08) E Lohko (Alempi jatkosarja) 18:15 Round 3 tmp KeLy 08 KeLy 08 vs Tyrnävän palloseura E-pojat 1 - 13
9 Jatkosarja E (07-08) E Lohko (Alempi jatkosarja) 18:45 Round 3 tmp Merikoski SBT Mustajalat 08 Merikoski SBT Mustajalat 08 vs OLS Leopardit 08 7 - 3
7 Jatkosarja E (07-08) E Lohko (Alempi jatkosarja) 19:00 Round 3 tmp OLS Sudet 08 OLS Sudet 08 vs Kempele Wild Duckz P08 6 - 9
1/30/2019
6 Jatkosarja E (07-08) E Lohko (Alempi jatkosarja) 19:00 Round 5 tmp OLS Karhut 08 OLS Karhut 08 vs KeLy 08 11 - 1
2/3/2019
1 Jatkosarja E (07-08) E Lohko (Alempi jatkosarja) 12:45 Round 4 tmp PaKa 0809 PaKa 0809 vs Kempele Wild Duckz P08 1 - 9
2 Jatkosarja E (07-08) E Lohko (Alempi jatkosarja) 14:15 Round 4 tmp Tyrnävän palloseura E-pojat Tyrnävän palloseura E-pojat vs PaKa 0809 14 - 3
2/9/2019
1 Jatkosarja E (07-08) E Lohko (Alempi jatkosarja) 15:15 Round 5 tmp Merikoski SBT Mustajalat 08 Merikoski SBT Mustajalat 08 vs PaKa 0809 14 - 2
2 Jatkosarja E (07-08) E Lohko (Alempi jatkosarja) 16:45 Round 5 tmp PaKa 0809 PaKa 0809 vs OLS Leopardit 08 3 - 13
3 Jatkosarja E (07-08) E Lohko (Alempi jatkosarja) 17:30 Round 5 tmp Kempele Wild Duckz P08 Kempele Wild Duckz P08 vs Merikoski SBT Mustajalat 08 9 - 8
4 Jatkosarja E (07-08) E Lohko (Alempi jatkosarja) 18:15 Round 5 tmp PaKa 0809 PaKa 0809 vs OLS Karhut 08 1 - 13
5 Jatkosarja E (07-08) E Lohko (Alempi jatkosarja) 19:00 Round 5 tmp OLS Leopardit 08 OLS Leopardit 08 vs Kempele Wild Duckz P08 3 - 1
2/10/2019
1 Jatkosarja E (07-08) E Lohko (Alempi jatkosarja) 09:30 Round 6 tmp Kempele Wild Duckz P08 Kempele Wild Duckz P08 vs OLS Karhut 08 3 - 9
2 Jatkosarja E (07-08) E Lohko (Alempi jatkosarja) 10:15 Round 6 tmp Merikoski SBT Mustajalat 08 Merikoski SBT Mustajalat 08 vs OLS Sudet 08 6 - 5
3 Puolivälierät E (07-08) E Lohko (Alempi jatkosarja) 11:45 Round 6 tmp Tyrnävän palloseura E-pojat Tyrnävän palloseura E-pojat vs PaKa 0809 5 - 0
4 Puolivälierät E (07-08) E Lohko (Alempi jatkosarja) 12:30 Round 6 tmp Merikoski SBT Mustajalat 08 Merikoski SBT Mustajalat 08 vs KeLy 08 3 - 5
5 Puolivälierät E (07-08) E Lohko (Alempi jatkosarja) 13:15 Round 6 tmp OLS Karhut 08 OLS Karhut 08 vs OLS Sudet 08 7 - 4
6 Puolivälierät E (07-08) E Lohko (Alempi jatkosarja) 14:00 Round 6 tmp Kempele Wild Duckz P08 Kempele Wild Duckz P08 vs OLS Leopardit 08 3 - 2
2/17/2019
1 Välierät E (07-08) E Lohko (Alempi jatkosarja) 09:45 Round 7 tmp Tyrnävän palloseura E-pojat Tyrnävän palloseura E-pojat vs Kempele Wild Duckz P08 10 - 5
2 Välierät E (07-08) E Lohko (Alempi jatkosarja) 10:30 Round 7 tmp KeLy 08 KeLy 08 vs OLS Karhut 08 8 - 10
3 sijat 5-8 E (07-08) E Lohko (Alempi jatkosarja) 12:45 Round 7 tmp PaKa 0809 PaKa 0809 vs OLS Leopardit 08 0 - 5
4 sijat 5-8 E (07-08) E Lohko (Alempi jatkosarja) 13:30 Round 7 tmp Merikoski SBT Mustajalat 08 Merikoski SBT Mustajalat 08 vs OLS Sudet 08 8 - 7
3/16/2019
0 Pronssi E (07-08) E Lohko (Alempi jatkosarja) 11:15 Round 0 tmp Kempele Wild Duckz P08 Kempele Wild Duckz P08 vs KeLy 08 10 - 4
0 Finaali E (07-08) E Lohko (Alempi jatkosarja) 12:15 Round 0 tmp Tyrnävän palloseura E-pojat Tyrnävän palloseura E-pojat vs OLS Karhut 08 5 - 4
Game in progress
Game not started
Game played